Kreator etykiet online czy wsparcie fachowca – co wybrać?

Redakcja               12.01.2023              
Etykieta stanowi nieodłączną część każdego opakowania. Odpowiednio zaprojektowana etykieta zawiera nie tylko wszystkie wymagane i dodatkowe informacje na jego temat, ale również skutecznie zachęca do zakupu. Jeżeli zależy Ci na wszystkich tych aspektach to skorzystaj z naszych usług i zamów wyjątkowy projekt etykiety dla swojego produktu!

Czym powinna wyróżniać się dobra etykieta?

Starannie zaprojektowana i wydrukowana etykieta pozytywnie wpływa na odbiór produktu przez konsumentów. Znaczenie ma tu wiele czynników, takich jak czytelność tekstu, kolorystyka, układ treści i oczywiście zawarte informacje na temat samego produktu. Głównym celem jest uświadomienie potencjalnego odbiorcy, że ma do czynienia z produktem najwyższej jakości. Jednocześnie trzeba zachować wartościowe walory informacyjne, takie jak skład produktu, zawartość alergenów, data przydatności do spożycia czy dane producenta.

 

Nowoczesne projekty etykiet i kodów kreskowych

W Designer.pl wiemy, czego potrzebuje Twoja firma. Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie etykiety, dopasowane do każdego rodzaju opakowania - kartonu, butelki, słoika, czy opakowań PVC. Nasi projektanci doskonale wiedzą, jak przygotować się do procesu projektowania etykiety.

Każdorazowo uwzględniamy wszystkie oczekiwania naszych klientów i do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie. Z uwagi na fakt, że projekty etykiet wpływają znacząco na odbiór produktu przez konsumentów i odbiorców biznesowych, całość musi idealnie ze sobą współgrać.

 

Oryginalny projekt graficzny etykiety

Każdy projekt etykiety rozpoczynamy od dokładnego zbadania rynku i grupy docelowej odbiorców danego produktu. Dobieramy odpowiedni kształt etykiety w zależności od przeznaczenia produktu, jednocześnie zachowując wystarczająco przestrzeni na niezbędne informacje. Dzięki temu tworzone przez nas etykiety produktowe pozostają zawsze oryginalne i niepowtarzalne. Zarządzanie procesem tworzenia etykiet realizowane jest w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

 

Profesjonalny projekt etykiety dla każdego produktu!

Nie musisz obawiać się o profesjonalny i biznesowy wygląd etykiety dla swojego produktu! Nasz zespół grafików i specjalistów, zadba o odpowiednią stylistykę etykiety, która wpłynie na pozytywny odbiór produktu przez klientów. Nie ma znaczenia, czy szukasz etykiety na zupełnie nowy produkt, czy też chcesz odświeżyć wygląd dotychczasowego projektu – podejmiemy się realizacji tego zadania!

 

Kreator etykiet online – czy warto z niego korzystać?

W internecie możesz natknąć się na mniej lub bardziej rozbudowane kreatory etykiet online. Tego typu program do etykiet to spore ułatwienie, jeżeli chcesz przejść przez cały proces w pełni samodzielnie. Niewątpliwą zaletą jest to, że korzystając z kreatora etykiet samodzielnie decydujesz o parametrach technicznych i stylistycznych etykiety. Nie musisz w tym celu czekać na efekt prac zewnętrznej agencji czy specjalisty.

Zdecydowaną wadą jest z kolei brak fachowego doradztwa, opartego o doświadczenie, intuicję sprzedażową oraz najnowsze trendy i badania konsumentów. Właśnie taką wiedzą dysponują profesjonalni projektanci, którzy czuwają nad formą etykiet w każdym możliwym aspekcie. Fachowiec zadba o właściwy kształt, rozmiar i stylistykę etykiety, a także rozmieszczenie treści i innych elementów informacyjnych – w tym oryginalnych zdjęć. Stąd też jeżeli stawiasz na nowoczesne wzornictwo, wysoką skuteczność i rozpoznawalność produktu na tle konkurencji – fachowe wsparcie doświadczonego projektanta okaże się o wiele cenniejsze, niż samodzielne korzystanie z kreatora etykiet online.

Zobacz nasze produkty: projektowanie folderów, projektowanie reklamy, projektowanie pudełek, projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie logotypów, nazwa firmy, projektowanie wizytówek


To także może Cię zainteresować

Co to jest infografika? Jakie są rodzaje infografik?

Infografika stała się ostatnio bardzo modna i napływa do nas sporo zapytań o to, jakie są rodzaje i o czym należy pamiętać przy projektowaniu. Czas odświeżyć nieco wiedzę, dlatego zaktualizowałam artykuł z 2015 roku! Sprawdź co to jest infografika, jaka jest jej historia i kiedy stosować każdą z nich! Zapraszam do lektury! Co to jest infografika? Według projektanta Johna Caserta, z Rode Island School of Design definicja brzmi następująco: infografika jest obrazem objaśniającym i przekazując

Karolina Bis
21 maja 2015  

Jak zaprojektować logo? Zasady i pomysły!

Jakie logo jesteś w stanie zapamiętać? Jakie zapada Ci w pamięć na tyle, żeby potem od razu kojarzyć je z jedną, konkretną marką? Ludzie zadziwiająco często szukają odpowiedzi na pytanie, jak stworzyć znak graficzny dla siebie albo firmy? Sprawa bywa trudna, bo zaprojektowanie skutecznego emblematu, stawia przed twórcą szereg, często niełatwych, wymagań. Czy do jego stworzenia potrzebujesz profesjonalnego grafika? Z pozoru nie! Czy radzimy, aby jednak skorzystać z jego pomocy? Jak najbardziej ta

Michał Płomiński
3 marca 2021  

Najlepsze darmowe stocki fotograficzne - nasze TOP 10

Opowiem Ci trochę o stockach fotograficznych - co to jest? Jakie są rodzaje licencji i jak z nich korzystać. Przygotowałem również subiektywną listę 10 najlepszych darmowych stocków fotograficznych, z których bez obaw możesz pobierać materiały na licencji CC0! Co to są stocki fotograficzne? Stock to swego rodzaju bank zdjęć, w którym wykupisz lub pobierzesz za darmo, interesujące Cię materiały graficzne, fotografie, pliki audiowizualne. Są to więc nie tylko darmowe bazy fotografii, ale

Michał Płomiński
26 marca 2015