Kreator etykiet online czy wsparcie fachowca – co wybrać?

Redakcja               12.01.2023              
Etykieta stanowi nieodłączną część każdego opakowania. Odpowiednio zaprojektowana etykieta zawiera nie tylko wszystkie wymagane i dodatkowe informacje na jego temat, ale również skutecznie zachęca do zakupu. Jeżeli zależy Ci na wszystkich tych aspektach to skorzystaj z naszych usług i zamów wyjątkowy projekt etykiety dla swojego produktu!

Czym powinna wyróżniać się dobra etykieta?

Starannie zaprojektowana i wydrukowana etykieta pozytywnie wpływa na odbiór produktu przez konsumentów. Znaczenie ma tu wiele czynników, takich jak czytelność tekstu, kolorystyka, układ treści i oczywiście zawarte informacje na temat samego produktu. Głównym celem jest uświadomienie potencjalnego odbiorcy, że ma do czynienia z produktem najwyższej jakości. Jednocześnie trzeba zachować wartościowe walory informacyjne, takie jak skład produktu, zawartość alergenów, data przydatności do spożycia czy dane producenta.

 

Nowoczesne projekty etykiet i kodów kreskowych

W Designer.pl wiemy, czego potrzebuje Twoja firma. Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie etykiety, dopasowane do każdego rodzaju opakowania - kartonu, butelki, słoika, czy opakowań PVC. Nasi projektanci doskonale wiedzą, jak przygotować się do procesu projektowania etykiety.

Każdorazowo uwzględniamy wszystkie oczekiwania naszych klientów i do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie. Z uwagi na fakt, że projekty etykiet wpływają znacząco na odbiór produktu przez konsumentów i odbiorców biznesowych, całość musi idealnie ze sobą współgrać.

 

Oryginalny projekt graficzny etykiety

Każdy projekt etykiety rozpoczynamy od dokładnego zbadania rynku i grupy docelowej odbiorców danego produktu. Dobieramy odpowiedni kształt etykiety w zależności od przeznaczenia produktu, jednocześnie zachowując wystarczająco przestrzeni na niezbędne informacje. Dzięki temu tworzone przez nas etykiety produktowe pozostają zawsze oryginalne i niepowtarzalne. Zarządzanie procesem tworzenia etykiet realizowane jest w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

 

Profesjonalny projekt etykiety dla każdego produktu!

Nie musisz obawiać się o profesjonalny i biznesowy wygląd etykiety dla swojego produktu! Nasz zespół grafików i specjalistów, zadba o odpowiednią stylistykę etykiety, która wpłynie na pozytywny odbiór produktu przez klientów. Nie ma znaczenia, czy szukasz etykiety na zupełnie nowy produkt, czy też chcesz odświeżyć wygląd dotychczasowego projektu – podejmiemy się realizacji tego zadania!

 

Kreator etykiet online – czy warto z niego korzystać?

W internecie możesz natknąć się na mniej lub bardziej rozbudowane kreatory etykiet online. Tego typu program do etykiet to spore ułatwienie, jeżeli chcesz przejść przez cały proces w pełni samodzielnie. Niewątpliwą zaletą jest to, że korzystając z kreatora etykiet samodzielnie decydujesz o parametrach technicznych i stylistycznych etykiety. Nie musisz w tym celu czekać na efekt prac zewnętrznej agencji czy specjalisty.

Zdecydowaną wadą jest z kolei brak fachowego doradztwa, opartego o doświadczenie, intuicję sprzedażową oraz najnowsze trendy i badania konsumentów. Właśnie taką wiedzą dysponują profesjonalni projektanci, którzy czuwają nad formą etykiet w każdym możliwym aspekcie. Fachowiec zadba o właściwy kształt, rozmiar i stylistykę etykiety, a także rozmieszczenie treści i innych elementów informacyjnych – w tym oryginalnych zdjęć. Stąd też jeżeli stawiasz na nowoczesne wzornictwo, wysoką skuteczność i rozpoznawalność produktu na tle konkurencji – fachowe wsparcie doświadczonego projektanta okaże się o wiele cenniejsze, niż samodzielne korzystanie z kreatora etykiet online.

Zobacz nasze produkty: projektowanie folderów, projektowanie reklamy, projektowanie pudełek, projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie logotypów, nazwa firmy, projektowanie wizytówek

Przeczytaj:

 1. Formaty plików graficznych
 2. Co to jest logo w krzywych i wektorach?
 3. Jak stworzyć logo i logotyp?
 4. Podstawy i zasady projektowania graficznego
 5. Co to jest infografika?
 6. Wymiary i formaty ulotek reklamowych
 7. Redesign i odświeżenie logo
 8. Wymiary i rozmiary wizytówki
 9. Co powinna zawierać etykieta produktu?
 10. Ile kosztuje projekt ulotki?
 11. Co powinna zawierać wizytówka?
 12. Jak przygotować wizytówkę do druku?
 13. Co powinna zawierać ulotka reklamowa?
 14. Jak zrobić folder reklamowy?
 15. Jak zaprojektoać plakat?

To także może Cię zainteresować

Etykieta na produkcie: dlaczego jest ważna?

Etykieta spełnia dwie podstawowe funkcje: informacyjną i reklamową. Obie są istotne w procesie wyboru produktu przez klienta. Zasadnicze pytanie brzmi, czego oczekuje odbiorca? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo ważna, bo stanowi przesłankę dla projektantów, w jakim sposób i co umieścić na etykiecie, jak powinna wyglądać. Inne będą oczekiwania osoby, która kupuje urządzenia z rodziny AGD, gdzie etykieta ma drugorzędne znaczenie, a inne konesera win lub klienta w sklepie spo

Andrzej Sitek
1 kwietnia 2015  

Co etykieta mówi o produkcie?

Każdy zna związek frazeologiczny „przykleić komuś etykietę”, który oznacza sytuację, gdy o kimś zaczyna krążyć narzucona przez kogoś opinia. Etykieta na produkcie w pewnym sensie spełnia podobną funkcję ale bez negatywnych konotacji. Jeśli jest dobra mówi o produkcie same pozytywne rzeczy i szeroko go propaguje. Ale jak? Etykieta to element opakowania, ale w przeciwieństwie do niego ma szerokie znaczenie informacyjne. Przede wszystkim mówimy o nazwaie produktu. To podstawowa informacja, k


12 maja 2015  

Co powinna zawierać etykieta produktu?

Czym właściwie jest etykieta produktu? Co powinna zawierać? Czy etykiety produktów spożywczych powinny zawierać jakieś szczególne informacje? O czym pamiętać podczas tworzenia? Zapraszamy do artykułu! Czym jest etykieta produktu? Etykieta produktu to dokument, który umieszczony jest na opakowaniu produktu i zawiera informacje o nim. Etykieta jest narzędziem, które pomaga konsumentom dokonywać świadomych wyborów, ponieważ umożliwia im zapoznanie się z kluczowymi informacja

Redakcja
13 kwietnia 2023