Projektowanie folderów reklamowych online

Projektowanie folderów reklamowych

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów folderów reklamowych, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących foldery reklamowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 35+
projektów folderów reklamowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Folder reklamowy

Projektowanie folderów reklamowych dla firmy

Tworzenie folderów reklamowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania folderów reklamowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt folderu reklamowego.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować foldery reklamowe dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów folderów reklamowych.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie folderów reklamowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt folderu reklamowego. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów folderów reklamowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt folderu reklamowego.

Czytaj dalej

Projektowanie folderów reklamowych

Folder reklamowy jest świetnym narzędziem sprzedażowym. Przyciąga wzrok, zachęca do poznania pełnej oferty, opowiada o firmie. Świetnie sprawdzi się na targach, spotkaniach biznesowych. Projektujemy foldery i broszury reklamowe na każdą okazję. Wystarczy Twój pomysł, a nasi graficy zajmą się resztą.

Jak zaprojektować folder reklamowy?

Dobre i skuteczne foldery reklamowe powinny być skupione na emocjach odbiorców. Pokazywać elementy wzbudzające ciekawość i zachęcające do dalszej interakcji. Nie ma sensu zasypywać czytelnika mnóstwem nieistotnych, suchych informacji. Projekt folderu reklamowego musi łączyć informację z emocjami. Do tego schludna szata graficzna, wysoka czytelnośc i punkty zachęcające do zatrzymania wzroku.

Proces projektowania grafiki do folderów reklamowych jest dość skomplikowany, na szczęscie nasi projektanci wiedzą jak to zrobić, i zrobią to za Ciebie.

Jak tworzymy i projektujemy foldery reklamowe?

Ty dajesz swój pomysł i wytyczne oraz określasz budżet. Nasi graficy zapoznają sie z Twoim brandem, a potem przechodzą do akcji. Im więcej wytycznych podasz przy zakładaniu konkursu, tym bardziej projekt folderu będzie spójny z Twoją wizją. Możesz określić wszystkie elementy, od kolorów folderów, przez fonty, aż po komunikację i czas trwania konkursu. Dla naszych grafików najważniejsze jest Twoje zadowolenie.

Dlaczego warto wybrać projektowanie folderów w Designer.pl?

Graficzny projekt folderu będzie spójny z identyfikacją wizualną. Każdy projekt folderu jest całkowicie przygotowany do druku i spełnia wszystkie wytyczne graficznego projektowania broszur i folderów reklamowych. Ty otrzymujesz tyle prac, ile zechcesz, a na koniec płacisz tylko za wybrany projekt. Tylko od Ciebie zależy, ile wzorów folderów chcesz otrzymać!

Katalogi, foldery reklamowe, broszury

Stworzymy dokładnie to czego potrzebujesz. Nasi projektanci przygotują projekt folderu reklamowego, katalogu firmowego, broszury informacyjnej. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich wytycznych. Mamy za sobą zespół doświadczonych grafików i setki projektów folderów na koncie. Zaufaj specjalistom.

Ile kosztują projekty folderów reklamowych?

W Designer.pl cena projektu folderu reklamowego zaczyna się od 900 złotych! W tej kwocie otrzymasz kilka projektów i wybierzesz ten właściwy. Płacisz tylko za wybrany projekt. Samodzielnie możesz określić, ile folderów chcesz otrzymać do wyboru. Na koniec zawsze płacisz tylko za to, co ostatecznie wybierzesz. Decyzja należy co Ciebie!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie folderów reklamowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy foldery reklamowe i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej