Projektowanie identyfikacji wizualnej online | Aktualizacja: 13.11.2019

Identyfikacja wizualna firmy

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów identyfikacji wizualnej!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących identyfikację wizualną

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 25 do 150+
projektów identyfikacji wizualnej w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Identyfikacja wizualna

Projektowanie identyfikacji wizualnej dla firmy

Tworzenie identyfikacji wizualnej nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania identyfikacji wizualnej, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt identyfikacji wizualnej.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować identyfikację wizualną dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów identyfikacji wizualnej.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie identyfikacji wizualnej?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt identyfikacji wizualnej. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów identyfikacji wizualnej.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt identyfikacji wizualnej.

Czytaj dalej »

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Czyli tworzenie identyfikacji wizualnej dla Ciebie
 
Dziś każda szanowana firma na rynku posiada swoją identyfikację wizualną. Po pierwsze, jest to świadectwo unikalności firmy, a po drugie – skutecznie wyróżnia ją wśród konkurencji.

Do elementów identyfikacji wizualnej należą: logotyp, kolorystyka, krój pisma, ale także takie elementy jak wygląd budynków i wystrój wnętrz, wygląd produktów i ich opakowań, czy szata zewnętrzna materiałów promocyjnych.

Jednym słowem, kiedy składasz zlecenie na ten produkt, my zajmujemy się wszystkim od A do Z.

Projektowanie identyfikacji wizualnej w dużej mierze jest uzależnione od Twoich preferencji i pozostałych warunków. Przede wszystkim, tworzenie takiej identyfikacji wymaga ustalenia pewnych wzorów i motywów, które będą powtarzały się na wszystkich tych obszarach. Dlatego, kiedy prześlesz do nas brief z informacjami na temat Twoich preferencji i oczekiwań, my odeślemy Ci wstępne projekty identyfikacji wizualnej. Z nich będziesz mógł wybrać ten, który przypadnie Ci do gustu i będzie pasował do marki Twojej firmy.

Projekty identyfikacji wizualnej, które proponujemy, są nowoczesne i niepowtarzalne na rynku, tworzenie takiej identyfikacji jest dokonywane przez naszych zaufanych pracowników graficznych o długim stażu pracy. Projektowanie zawsze przebiega sprawnie i na czas, dzięki czemu będziesz mógł skutecznie zaplanować czas w swojej firmie oraz poszczególne czynności związane na przykład z wyglądem budynku czy wystrojem wnętrz.

Choć projektowanie identyfikacji wizualnej nie należy do najprostszych i obejmuje szereg zróżnicowanych działań, nasza ekipa skutecznie podejmie się nawet najtrudniejszego zadania i zrobi wszystko, by nasz klient osiągnął satysfakcję i zadowolenie. To nas odróżnia od konkurencji. Zawsze kierujemy się innowacyjnością projektów i satysfakcją klienta.

Identyfikacja wizualna - poradniki

Kolory placówek. Czy mają znaczenie? Kolory Ikei to żółty i niebieski. Czy zatem obszerne sklepy szwedzkiego giganta składają się z żółtych płaszczyzn uzupełnionych niebieskimi połaciami? Otóż nie. Wnętrza Ikei są przede wszystkim białe. Dlaczego?
Czytaj więcej »
Font versus czcionka. O co chodzi z tym zamieszaniem? Czcionka z fontem walczą ze sobą od lat. Największy zasługi ma w tej dziedzinie Word - najpopularniejszy obecnie na świecie procesor tekstu, program z pakietu Microsoft Office. Potężny Windows w polskiej wersji językowej również wziął udział w tej walce po stronie zła. Wystarczy zajrzeć do systemowe...
Czytaj więcej »
Dlaczego minimalizm się podoba? Minimalizm przejawia się na wielu płaszczyznach, w sztuce, filozofii, muzyce. Można go odnaleźć w wielkich projektach architektonicznych i w szafie modnych blogerów, którzy go opiewają. Minimalizm stał się trendem, który ma magnetyczna siłę przyciągania. Co sprawia, że idea prostoty przemawia do odb...
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie identyfikacji wizualnej w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy identyfikację wizualną i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »