Nazwa firmy, nazwa marki | Aktualizacja: 04.11.2019

Pomysł na nazwę

Załóż konkurs na nazwę firmy, marki, produktu itp. - otrzymasz setki pomysłów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące osób z pomysłem na nazwę firmy lub marki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 50 do 200+
pomysłów nazwy firmy w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

Rejestracja znaku towarowego
czytaj więcej »

Cennik - Nazwa firmy

Nazwa firmy, nazwa marki

Znalezienie nazwy firmy nigdy nie było tak proste!

Konkursy na nazwę firmy to nowa usługa, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) pomysłów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs na nazwę firmy lub nazwę marki
 2. Copywriterzy z całej Polski zaczynają projektować nazwę firmy Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu pomysłów nazw firmy.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie nazwy firmy?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów na nazwę firmy. Setki copywriterów z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealną nazwę firmy lub nazwę marki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki pomysłów na nazwę firmy lub nazwę marki.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie pomysł na nazwę firmy.

Czytaj dalej »

Nazwa firmy - poradniki

Nazwa firmy. Abstrakcyjna czy dosłowna? Aby odnieść sukces potrzeba wielu rzeczy, ale na samym początku drogi znajduje się nazwa firmy. Kwestia pozornie prosta i łatwa dopóki nie przyjdzie z nią się zmierzyć. Jaka powinna być nazwa firmy?
Czytaj więcej »
Nazwa firmy – czy ma znaczenie? Restauracja Kloc, producent naczyń Garnex, delikatesy U Cyca. Wystarczy kilka przykładów, żeby przekonać się o tym, iż zła nazwa firmy oddziałuje na odbiorcę natychmiast i bezlitośnie. Czy zatem nazwa firmy ma znaczenie?
Czytaj więcej »
Skąd się wzięły nazwy polskich marek i firm, część 2 Pochodzenie nazw światowych firm i marek jest zazwyczaj znane, chociaż może niekoniecznie każdy wie, że gdyby Jeff Bezos nie zatrzymał palca na haśle amazon w słowniku, być może firma nie byłaby dziś „amazonką”. Mniej jasne jest pochodzenie wielu nazw polskich firm i marek. Czy ktoś by pomyślał, że ...
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Nazwa firmy w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy nazwę firmy, nazwę marki oraz dowolną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »