Bezpieczeństwo

Bezpieczna firma i strona (SSL)

Jesteśmy spółką z o.o. zarejestrowaną w KRS pod numerem 0000513418 z kapitałem zakładowym: 1.593.000,00 PLN, opłaconym w całości. Nasza siedziba mieści się w centrum Wrocławia.

Nasza strona jest szyfrowana i posiada certyfikat SSL (Certificate #1: RSA 2048 bits)

Bezpieczne płatności

Płatności DotPayRozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
Możesz również skorzystac z tradycyjnego przelewu i/lub pobrać fakturę pro-forma.

Bezpieczny regulamin

Prawa autorskie to trudny temat, dlatego nasze regulaminy oraz umowy zostały przygotowane przez prawnika specjalizującego się w tej dziedzinie, dzięki czemu masz pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z polskim prawem.

100% zaufania

Zaufały nam takie marki jak: PZPN, DUON, Kamil Stoch, Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego, Fundacja Pomocy Dzieciom DAR SERCA i inne. Dołącz do tego grona!

100% gwarancji praw autorskich

Każdy Zwycięzca konkursu przed otrzymaniem nagrody przesyła pliki źródłowe oraz podpisuje umowę przekazania praw autorskich - w ten sposób dbamy, żeby prawa autorskie do wybranego projektu zostały przeniesione na Ciebie.

100% jakości

Myślisz, że niska cena i szybki czas realizcji odbiją się na jakości? Nie tym razem! Dzięki temu, że dzisiątki grafików pracują równolegle nad Twoim zleceniem, masz pewność, że każdy projekt jest przygotowany bardzo starannie.

Ponadto na bieżąco filtrujemy grafików, którzy naruszają regulamin lub prezentują zbyt niski poziom.


Zaufali nam

DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Ubezpieczenia Online

Nic nie ryzykujesz!