Projektowanie opakowań produktów online

Projektowanie opakowań

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów opakowań produktów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików projektujących opakowania

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów opakowań w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Opakowania produktu

Projektowanie opakowań dla firmy

Tworzenie opakowań produktów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania opakowań produktów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt opakowania produktu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować opakowania produktów dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów opakowań produktów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie opakowań produktów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt opakowania produktu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów opakowań produktów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt opakowania produktu.

Czytaj dalej

Projektowanie opakowań i pudełek

Masz nowy produkt? Chcesz odświeżyć design starego opakowania? Wybierz projektowanie opakowań w Designer.pl! Co możemy zaproponować? Jakość, dokładność i szybkość wykonania! Współpracujemy z wieloma projektantami opakowań i pudełek, którzy mogą zaproponować swoją wiedzę, doświadczenie i pomysły! Wystarczy założyć konkurs, a reszta będzie po naszej stronie!

Projekt graficzny opakowania dopasowany do produktu!

U nas nie dostaniesz byle jakiego projektu pudełka. Nasze projekty opakowań będą ściśle związane z Twoim produktem i wykonane według briefu, który dla nas wypełnisz. Samodzielnie określisz cechy, kolorystykę i inspirację. Opowiesz nam, na czym Ci zależy i co jest ważne dla Twojej marki i Twojego odbiorcy. Wiesz, czego oczekujesz od designu opakowania produktu? Świetnie! Nie masz pewności? To też żaden problem. Nasi graficy przygotują szereg projektów produktowych, abyś Ty nie musiał się tym martwić. Doświadczenie robi swoje!

Projekty opakowań to nasza codzienność!

Nieustannie projektujemy opakowania, pudełka i wszystko, co związane z wyglądem oraz designem opakowań. Nasi projektanci mają na swoich kontach setki zaprojektowanych pudełek, dodatków i akcesoriów, wpływających na odbiór produktu przez rynek. Każda branża i każdy produkt! Ty przychodzisz do nas ze swoim produktem, a my pomagamy opakować go w taki sposób, aby grupa docelowa przyjęła go z otwartymi ramionami!

Jak działają nasi projektanci opakowań?

To dziecinnie proste! Zakładasz konkurs graficzny, samodzielnie określasz budżet i wypełniasz brief, a na koniec określasz, ile prac chcesz otrzymać w zamian! Tyle wystarczy! Po kilku dniach nasi projektanci opakowań wysyłają swoje prace, a Ty wybierasz tę, która spełnia Twoje wymagania. I tylko za nią płacisz! Cena projektu opakowania nie musi być wysoka. To Ty decydujesz!

Ile kosztuje projekt opakowania lub pudełka?

U nas za projekt opakowania zapłacisz około 1500 złotych! W tej kwocie nie dostaniesz jednej pracy, ale kilka różnorodnych projektów, wykonanych przez doświadczonych projektanów. Możesz wybrać kwotę i liczbę prac, jaką jesteś zainteresowany!Stworzyliśmy elastyczne narzędzie, które pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Na każdym etapie jesteśmy do Twojej dyspozycji, a jeżeli żadna z prac nie spełni Twoich wymagań, będziemy szukać dalej!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie opakowań produktów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy opakowania produktów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej