Projektowanie opakowań produktów online | Aktualizacja: 10.11.2019

Projektowanie opakowań

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów opakowań produktów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików projektujących opakowania

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów opakowań w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Opakowania produktu

Projektowanie opakowań dla firmy

Tworzenie opakowań produktów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania opakowań produktów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt opakowania produktu.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować opakowania produktów dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów opakowań produktów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie opakowań produktów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt opakowania produktu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów opakowań produktów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt opakowania produktu.

Czytaj dalej »

Projektowanie opakowań - jak zwiększyć sprzedaż produktu?

Czyli tworzenie opakowań dla Ciebie
 
Doskonale wiemy, że opakowania firmowe Twoich produktów są ważne w marketingu różnych działań. Dlatego też po tym, jak prześlesz nam brief zawierający Twoje oczekiwania i wymagania, my rozpoczniemy tworzenie takich opakowań dla Ciebie.

Po pierwsze, projektowanie opakowań musi zawierać wszystkie informacje niezbędne dla Twojego klienta i być zgodne z wymogami prawa. Dlatego też nasze projekty opakowań będą zawierały wszystkie te niezbędne informacje, przekazane w sposób czytelny i zrozumiały dla klienta, zgodnie z Twoim życzeniem.

Po drugie, projektowanie opakowań to proces, który wymaga kreatywności. W naszej firmie pracują sami utalentowani i doświadczeni graficy, więc z nami możesz mieć pewność, że Twój produkt będzie rzucał się w oczy, a klienci częściej będą go wybierali spośród innych produktów konkurencyjnych.

Po trzecie, pasjonuje nas projektowanie opakowań, które sprawdzają się na rynku. Pracujemy z najlepszymi i opracowywaliśmy projekty graficzne dla liderów w branży. Tworzenie opakowań to dla nas przyjemność, dlatego zlecając nam wykonanie opakowań możesz mieć pewność, że opracujemy go z pasją.

Nasze opakowania swoim estetycznym wyglądem i przekazem marketingowym skutecznie przyciągną klienta i spowodują, że wybierze on właśnie Twój produkt.

Z nami nie może się nie udać. Jeżeli nasze koncepcje Ci się spodobają, zapraszamy do zapoznania się z naszą dalszą ofertą, w ramach której proponujemy także opracowywanie kopert, kartek firmowych. Zawsze dostosujemy do Ciebie jedną, podkreślającą Twoją firmę grafikę.

Projektowanie opakowań - poradniki

Kreatywne opakowanie produktu Opakowanie już dawno przestało spełniać wyłącznie funkcję zabezpieczającą produkt. Teraz ma go sprzedać, ale co oznacza sformułowanie – opakowanie kreatywne?
Czytaj więcej »
Czy opakowanie sprzedaje produkt? W szarej rzeczywistości PRL każdy produkt sprzedawał się na pniu. Królowały opakowania zastępcze, szarobure pudełka lub równie mdły papier. Dziś przeważają sklepy wielkopowierzchniowe, samoobsługowe, co oznacza tysiące produktów i setki kolorowych artykułów w każdej kategorii. Czy aktualnie, poza fu...
Czytaj więcej »
Czy opakowanie sprzedaje produkt? Jak często kupujemy jakiś produkt, bo podoba nam się opakowanie? Może nie tak regularnie jak pragnęliby producenci, ale zdecydowanie częściej, niż byśmy sami chcieli. Dlaczego tak się dzieje?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie opakowań produktów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy opakowania produktów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »