Projektowanie opakowań produktów online

Projektowanie opakowań

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów opakowań produktów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików projektujących opakowania

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów opakowań w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Opakowania produktu

Projektowanie opakowań dla firmy

Tworzenie opakowań produktów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania opakowań produktów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt opakowania produktu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować opakowania produktów dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów opakowań produktów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie opakowań produktów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt opakowania produktu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów opakowań produktów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt opakowania produktu.

Czytaj dalej

Projektowanie opakowań - jak zwiększyć sprzedaż produktu w kilku krokach?

Opakowania sprzedają. Dobry projekt pudełka, opakowania, czy etykiety, to połowa sukcesu. Graficy i projektanci walczą, o to, kto wymyśli projekt lepszy, bardziej zapadający w pamięć i skuteczniej przyciągający klienta. My chcemy znać Twoje oczekiwania i plany, a Ty możesz liczyć na oryginalny projekt opakowania.

Zanim przejdziemy do tego, co jest ważne przy projektach, musisz pamiętać o jednej ważnej rzeczy: Projektowanie graficzne opakowań i pudełek musi zawierać wszystkie informacje niezbędne dla Twojego klienta i być zgodne z wymogami prawa! Nasze pomysły zawierają wszystkie informacje, których będzie potrzebował Twój klient, spełniają wszystkie wymogi prawne i co równie ważne - są w pełni indywidualne.

Projekty opakowań dla każdego biznesu!

Na naszym blogu przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, 7 pomysłów na kreatywne opakowanie, zajrzyj i przeczytaj dlaczego nie warto być generycznym w sprawie "pakowania Twojego brandu do pudełek". Czasami z pozoru błacha decyzja - zmiana kolorystyki, inna czcionka, bardziej agresywny layout, mają znaczący wpływ na zwiększenie sprzedaży, rozpoznawalność marki i jej pozycję na rynku. Niezależnie od jego wielkości i nasycenia. I nie zawsze pomysł działający w jednej branży, tak samo zadziała w innej. Stąd nasza idea - dostarczymy Ci tyle pomysłów i opcji, ile potrzebujesz do podjęcia trafnej decyzji. Bo żeby wierzyć w swój pomysł, trzeba być z niego absolutnie zadowolonym. Na każdym etapie projektowania marki.

Moglibyśmy zaproponować Ci dwa, trzy pomysły, tylko po co? Twoje poczucie niedosytu to dla nas porażka. Sam wybierasz ile pomysłów chcesz dostać. Sam podejmiesz decyzję znacznie lepiej, więc wybieraj spośród tylu propozycji, ilu potrzebujesz.

Graficzny design opakowań to Twoja wizja na pudełku.

Projektowanie pudełek to proces. Wymaga kreatywności, pomysłu i wyobraźni przestrzennej. Możesz mieć najlepszy produkt na świecie, ale jeśli chcesz reklamować swój biznes i trafić do klienta, musisz go zachęcić do zakupu. Niewiele firm może sobie pozwolić na brak marketingu, bez obaw o spadek sprzedaży. Ba, nawet jeśli takie firmy istnieją, to najczęściej wolą nie ryzykować i dalej inwestują w markieting i to na bardzo wysokim poziomie.

Ważny jest materiał, wzór, kształt, a nawet faktura w dotyku! Mając do wyboru dziesiątki podobnych produktów, albo wybierzesz ten, który znasz najlepiej, albo taki, który zwróci na Ciebie swoją uwagę i zacznie wręcz "krzyczeć" w Twoją stronę. Jasne - porównasz skład, właściwości i to co produkt oferuje, ale żeby to zrobić, najpierw musi Cię zachęcić, żebyś po niego sięgnął. Badź ze sobą szczery, jakie opakowania zapadły Ci najbardziej w pamięć? Stawiam w ciemno, że te, które były diametralnie różne od reszty.

Projekt opakowania to gra na emocjach.

Chęć wzbudzenia w Tobie odczuć, trafiających w sedno. Wzbudzających chęć sięgnięcia właśnie po ten konkretny wybór i produkt. Design opakowania to nie przypadek, musi powiedzieć potencjalnym klientom to, co masz im do przekazania. Dobry projekt i layout pudełka pozwoli sprzedać wszystko, a przy okazji zbudować silną markę. Opakowanie musi budzić skojarzenia z marką. Przemyślany wygląd pudełka albo paczki po pewnym czasie sprawi, że podświadomie klient sięgnie właśnie po to rozwiązanie. Tu wkraczamy my z naszym projektowaniem opakowań szytym na miarę.

Zasada jest prosta! Dobry layout opakowania + dobry produkt = większa szansa na sukces!

Fajnie, że trafiłeś właśnie do nas, bo korzystając z naszego rozwiązania, możesz zobaczyć dziesiątki inspirujących projektów, założyć własny konkurs na projekt opakowania lub wybrać spośród setek tych przygotowanych już wcześniej, a niewykorzystanych przez nikogo innego. Dajemy Ci multum rozwiązań, a Ty sam wybierasz, które będzie dla Ciebie najbardziej optymalne.

Co najważniejsze - masz gwarancję, że projekt jest świeży! Idąc do agencji, znajomego grafika, kogoś poleconego pocztą pantoflową - niekoniecznie masz tę pewność. Od nas dostaniesz tyle projektów do wyboru, ile potrzebujesz.

Co dla Ciebie mamy? Najlepsi projektanci opakowań!

W naszej pracy mamy to szczęście, że pracujemy z wieloma utalentowanymi grafikami i projektantami opakowań, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach. Znajdziesz u nas projekty opakowań suplementów diety, opakowania dla kosmetyków i kremów, pudełka dla produktów spożywczych, a nawet etui dla telefonów. Radzimy sobie z każdą branżą, mamy specjalistów z wielu dziedzin. Ty mówisz czego potrzebujesz, a my robimy robotę.

Sam dopasujesz budżet i wybierzesz liczbę, która Cię usatysfakcjonuje. Wybierzesz i zapłacisz tylko za jeden z nich - ten, który Twoim zdaniem będzie najlepszy. Oszczędzisz czas, pieniądze i zyskasz inspiracje do dalszego działania. Uwierz nam - wielokrotnie bywa, że klient pod wpływem wielu projektów poszerza swoją wizję i gamę reklamowanych usług i produktów.

Design etykiet, projekt opakowań i pudełek również wybierzesz samodzielnie spośród wielu styli, które reprezentują nasi graficy. Szukasz opakowania w stylu vintage? Może interesują Cię pudełka w nowoczesnej stylistyce, a może minimialistyczna etykieta na produkty? Mamy dla Ciebie absolutnie wszystko. Od minimalistycznych form stawiających na funkcjonalność i prostotę, przez nostalgiczne vintagowe wzory, przywodzące na myśl minione czasy, aż po futurystyczne i nowoczesne wzornictwo, które wniesie Twój biznes na poziom Ready to Future.

Kreatywność współpracujących z nami grafików i osób korzystających z naszej platformy konkursowej nie zna granic. Niezależnie od tego ilu projektów potrzebujesz do trafnego podjęcia decyzji - otrzymasz ich tyle, ile wybierzesz. Tutaj wszystko zależy od Ciebie. Zawsze i w każdym momencie masz wgląd do tego jakie projekty zostały zgłoszone do konkursu. Mało tego - możesz zdecydować, czy ktokolwiek poza Tobą może je zobaczyć. Jeśli wychodzisz z założenia, że pomysły na opakowania mają być znane tylko Tobie - nie ma problemu. Wybierasz odpowiednią opcję i gotowe.

Sprzedajemy Ci pomysł, projekt i spójność wizualną.

Marketing to sztuka sprzedania czegoś i stworzenia ze wszystkich działań spójnej, zgodnej strategii. Samodzielnie odrzucisz projekty niezgodne z oczekiwaniami i Twoich potrzebami, wybierzesz tylko te, które zmierzają w dobrym kierunku. Każdy otrzymany wzór opakowania możesz opatrzyć odpowiednim komentarzem, aby grafik wiedział, czy to co robi jest słuszną koncepcją, czy raczej kierunek jest absolutnie zły.

Najlepsze projekty opakowań nie muszą być fikuśne i niespotykane - muszą być spójne, interesujące i zgodne z przeznaczeniem!

Z konkursami na opakowania wszystko tworzy logiczną i spójną całość. Stworzysz opakowanie swoich marzeń, dopasujesz do identyfikacji wizualnej swojej firmy i ogólnego planu. Odrzucisz propozycje, które może i wyglądają świetnie, ale nie spełnią swojego zadania lub też wygenerują koszty, niewspółmierne do prognozowanych zysków. Konkurs graficzny na zaprojektowanie opakowania, to po prostu dobra, rozsądna decyzja.

Stąd masz już tylko jeden krok, do pełnej identyfikacji wizualnej, od projektów opakowań, po kartki, banery i koperty firmowe. Po spójność, to oznaka profesjonalizmu. Zajrzyj do naszych zakończonych konkursów na opakowania i na własne oczy zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować. Pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów, powiedzą Ci znacznie więcej, niż każdy poradnik, który tutaj znajdziesz. W razie jakichkolwiek pytań, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie opakowań produktów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy opakowania produktów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej