Projektowanie wizytówek online

Projektowanie wizytówek

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów wizytówek, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących wizytówki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów wizytówek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Wizytówki

Projektowanie wizytówek dla firmy

Tworzenie wizytówek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania wizytówek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt wizytówki.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować wizytówki dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów wizytówek.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie wizytówek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt wizytówki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów wizytówek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt wizytówki.

Czytaj dalej

Projektowanie wizytówek dla twojego biznesu

Twoja wizytówka jest wizytówką Twojego biznesu. W dobie cyfrowej komunikacji, wciąż pozostaje jednym z najważniejszych narzędzi marketingowych. Kiedy spotykasz nowego klienta, czy partnera biznesowego, pierwsze wrażenie jest kluczowe. Zadbaj o to, by Twoja wizytówka była nie tylko informacyjna, ale także niezapomniana.

Dlaczego nasze usługi projekty wizytówek są wyjątkowe?

Projekt wizytówki na Twoich warunkach

Ty ustalasz budżet i ile projektów chcesz otrzymać. Wszystko jest od początku na Twoich warunkach. Dajesz namy wytyczne, a nasi graficy dbają o to, aby się do nich dostosować. Wybierasz ten projekt, który odpowiada najbardziej Twoim oczekiwaniom, i tylko za niego płacisz!

Kreatywność spotyka funkcjonalność

Nasz doświadczony zespół projektantów łączy kreatywność z głębokim zrozumieniem funkcjonalności wizytówek. Tworzymy wizytówki, które nie tylko prezentują informacje, ale także oddają charakter Twojego biznesu.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Nie ma dwóch identycznych biznesów, dlatego też nie powinno być dwóch identycznych wizytówek. Nasz zespół poświęci czas, aby zrozumieć Twój biznes, wartości i unikalną ofertę, by stworzyć wizytówkę idealnie odzwierciedlającą to, co reprezentujesz.

Unikalny design wizytówki

Każdy detal ma znaczenie. Dlatego też dbamy o najmniejsze elementy, od wyboru papieru po jakość druku, aby stworzyć wizytówki, które wyróżnią się w tłumie i pozostaną w pamięci Twoich klientów.

Jak przebiega tworzenie wizytówek w Designer.pl?

  1. Konkurs: Zakładasz konkurs na naszej stronie i wypełniasz krótki brief, opisujesz, co jest dla Ciebie ważne.
  2. Projektowanie: Nasz zespół tworzy tyle propozycji projektów, ile tylko chcesz, uwzględniając Twoje sugestie.
  3. Dopracowanie: Masz uwagi do projektu? Zgłaszasz je, a nasi graficy dopracowują każdy detal, abyś był w pełni zadowolony z efektu końcowego.
  4. Zakończenie: Wybierasz swój wymarzony projekt wizytówki, a my załatwiamy resztę. Dostajesz wszystkie pliki źródłowe, a wizytówka należy do Ciebie!

Skorzystaj z naszej pomocy

Gotowy, by stworzyć wizytówkę, która wyróżni Cię wśród konkurencji? Załóż konkurs już dziś, aby zacząć proces tworzenia niezapomnianej wizytówki, która idealnie odzwierciedli ducha Twojego biznesu.

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie wizytówek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy wizytówki i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej