Projektowanie wizytówek online | Aktualizacja: 22.11.2019

Projektowanie wizytówek

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów wizytówek, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących wizytówki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów wizytówek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Wizytówki

Projektowanie wizytówek dla firmy

Tworzenie wizytówek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania wizytówek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt wizytówki.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować wizytówki dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów wizytówek.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie wizytówek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt wizytówki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów wizytówek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt wizytówki.

Czytaj dalej »

Projektowanie wizytówek - jak ważny jest Twój wizerunek

Czyli tworzenie wizytówek dla Ciebie
 
Wizytówki są ważnym i pomocnym narzędziem, przy pomocy którego nawiązujesz kontakty z klientami bądź partnerami biznesowym. Ważnym jest, by wizytówki były czytelne i zawierały wszystkie niezbędne dane do kontaktu. Niezwykle modnym i efektywnym działaniem jest również umieszczenie na takiej wizytówce myśli przewodniej - Twojego motto, które sprawi, że dana osoba lepiej zapamięta Twoją firmę. Zwykle są one małego formatu, idealnego by schować je do kieszeni.

Dlatego projektowanie przez nas wizytówek jest wykonywane z największą starannością. Dzięki dostępowi do nowych technologii tworzenie wizytówek przebiega sprawnie i szybko. Specjalnie na Twoje życzenie możemy stworzyć nowy wzór bądź możesz skorzystać już z gotowych. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne do tworzenia wizytówek, dbamy również o właściwą kolorystkę i estetykę.

Aby tworzenie wizytówek przebiegało całkowicie po Twojej myśli niezmiernie ważnym jest, byś przesłał nam informacje dotyczące Twoich danych kontaktowych, takich jak numer telefonu, nazwę firmy bądź imię i nazwisko. W ten sposób zamieścimy je na odpowiednich wzorach, a Ty otrzymasz od nas przygotowane projekty wizytówek.

Zwykle projektowanie wizytówek należy do bardzo kreatywnych zadań i wymaga wysokich umiejętności estetycznych. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom otrzymasz unikalny, spełniający Twoje oczekiwania produkt. Nasze projekty wizytówek zyskały wielu sympatyków i klienci często do nas wracają z prośbą o wykonanie innych projektów, dostępnych w naszej ofercie.

W bogatej gamie naszych produktów znajdziesz także propozycje wykonania strony internetowej, animacji komputerowej, jak i inne, czyli takie jak koperty, teczki firmowe i kartki okolicznościowe. Projektowanie to nasza pasja, dlatego już dziś warto skontaktować się z nami. Istnieje możliwość wykonania kilku różnych produktów z utrzymaniem tej samej kolorystyki i wzornictwa na każdym z nich.

Projektowanie wizytówek - poradniki

Projektowanie koszulki: od kocepcji do realizacji Projektowanie koszulek to proces wieloetapowy. Po pierwsze należy zdefiniować potrzeby, które zrealizowany projekt ma zaspokoić. Najczęściej chodzi o reklamę, ale nie tylko. O co jeszcze?
Czytaj więcej »
Okładki płyt: co powinny wyrażać? Okładki płyt powstały wraz z winylowymi krążkami, które miały zabezpieczać. Początkowo były to szare, brzydkie kartony. Dzisiaj okładki wyglądają zupełnie inaczej. Jakie funkcje, poza ochronną, spełniają współczesne okładki?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: mały element wielkiej strategii? Kartki firmowe spełniają wyjątkową rolę. Umożliwiają podtrzymanie więzi z kontrahentami. Są miłym, docenianym akcentem, który przynosi wymierne korzyści. Jakie to korzyści?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie wizytówek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy wizytówki i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »