Projektowanie logo online

Projektowanie logo

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów logo!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących logo

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 35 do 150+
projektów logo w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Logo

Projektowanie logo dla firmy

Tworzenie logo nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania logo, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt logo.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować logo dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów logo.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie logo?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt logo. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów logo.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt logo.

Czytaj dalej

Projektowanie logo dla Twojej firmy

Twoje logo to nie tylko obrazek. To jest wizytówka Twojej marki, pierwsze wrażenie, które pozostaje w pamięci klientów. Dlatego projektowanie logo jest kluczowym elementem budowy firmy i jej rozpoznawalności. Jeśli szukasz profesjonalnych usług projektowania logo, jesteś we właściwym miejscu! My pomożemy stworzyć właściwy projekt!

Logotypy, logo i wszystko, czego potrzebujesz!

Nasi graficy stworzą projekty logotypów, zaprojektują pełne logo lub tylko poszczególne fragmenty. My jesteśmy od tego, aby dopasować projekt do Twoich potrzeb. Ty zakładasz konkurs, a nasi graficy tworzą projekty, które spełnią Twoje oczekiwania. Dostajesz tyle projektów logo, ile tylko chcesz. Wybierasz właściwy i tylko za niego płacisz!

Jak projektujemy każde logo?

Indywidualnie! Na początek zakładasz konkurs i tworzysz krótki brief, w którym opisujesz swoje potrzeby. Możesz dobrać kolorystykę, podać najważniejsze punkty, wyróżniki, czy grupę docelową. Wybierasz także, ile projektów chcesz otrzymać. Na tej podstawie nasi graficy projektują logo i wysyłają do Twojej oceny. Wybierasz tylko ten projekt, który jest dla Ciebie odpowiedni!

Nasza Filozofia - czyli dlaczego nasze projekty logo są najlepsze?

Przy projektowaniu logo kierujemy się zasadami prostoty, trwałości i oryginalności. Chcemy, aby Twoje logo przetrwało próbę czasu i wyróżniało się na tle konkurencji. Chcemy, aby nasi klienci mieli wybór. Właśnie dlatego wolimy dać kilkanaście propozycji, zamiast zostawiać Cię z jednym, czy dwoma wariantami. Twoje zadowolenie jest dla nas kluczowe!

Projektujemy logo dla największych firm!

Dlaczego warto nam zaufać? Mamy na swoim koncie setki projektów, dla największych firm w naszym kraju i nie tylko. W naszym porfolio znajdziesz marki z różnych branż oraz firmy o przeróżnej wielkości. Setki zadowolonych współprac to najlepsza rekomendacja. Projekty logo z naszej platformy to gwarancja sukcesu!

Ile kosztuje projekt graficzny logo?

U nas wystarczy 550 złotych, abyś dostał kilkanaście propozycji i wybrał najlepszą z nich. Czy znajdziesz tańsze propozycje w internecie? Tak. Czy znajdziesz bardziej przejrzyste warunki? Nie. U nas płacisz za to, co wybierasz, nie ma ukrytych kruczków. Dostajesz kilkanaście projektów według Twoich wytycznych. W tańszych propozycjach masz często jedną lub dwie opcje do wyboru, a za wszystko ponad - musisz dopłacić. U nas zakładasz konkurs i wybierasz to, co spełnia Twoje wymagania!

Gdzie mogę zobaczyć przykładowe logo?

Nasze portfolio i zakończone projekty znajdziesz na podstronie konkursy na logo. Tam zobaczysz konkursy w trakcie wyłaniania zwycięzcy, a także te, w których zwycięzca już został wybrany! Możesz swobodnie przeglądać portfolio i przekonać się, że nasza oferta projektów logo jest dla Ciebie!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Logo w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Logo i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej