Projektowanie etykiet online

Projektowanie etykiet

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów etykiet!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących etykiety

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 8 do 70+
projektów etykiet w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Etykiety

Projektowanie etykiet dla firmy

Tworzenie etykiet nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania etykiet, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt etykiety.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować etykiety dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów etykiet.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie etykiet?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt etykiety. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów etykiet.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt etykiety.

Czytaj dalej

Projektowanie etykiet dla każdego biznesu!

W serwisie Designer.pl dbamy o bogatą i rozbudowaną ofertę i robimy wszystko, aby dać rozwiązania dopasowane do każdego biznesu. U nas zamówisz projekty etykiet dla każdej branży i typu produktu. Nasi graficy stworzą tyle projektów, ile zechcesz, a na koniec wybierzesz ten właściwy!

Projektujemy etykiety dla firm, klientów indywidualnych, dużych i małych biznesów. Pomożemy każdemu i znajdziemy odpowiednie projekty i pomysły. Wystarczy się do nas zgłosić i opisać potrzeby, a nasi graficy wykonają resztę! Ty tylko wybierzesz wymarzoną etykietę i... tyle!

Dobra etykieta, to sprzedaż!

Dobrze zaprojektowana etykieta zwiększa sprzedaż! Klient kupuje oczami i aby wybrać odpowiedni produkt, musi zwrócić na niego swoją uwagę. Profesjonalny projekt etykiety, stworzony od podstaw przez specjalistę, daje pewność, że wszystkie elementy będą na właściwym miejscu.

Szereg badań dowodzi, że konsumenci dokonują wyboru już przy sklepowej półce, czy zetknięciu z reklamą telewizyjną. Mało tego - klient częściej wybiera produkt z ładnym projektem etykiety! Łatwiej po niego sięgnie, zapozna się ze składem i zawartością. Szybciej włoży go do swojego koszyka, wirtualnego, czy fizycznego. Ładna etykieta zwiększa szanse na sprzedaż.

Jak wybrać projekty etykiet?

Najważniejsza będzie Twoja grupa docelowa. Wybierając projekt etykiety, kieruj się upodobaniami Twoich klientów. Wybierz rozwiązanie i layout, oddziałujący na Twoich odbiorców. Właśnie dlatego chcemy dostarczyć Ci więcej projektów do wyboru. Mając porównanie, wiesz, które zmierzają we właściwym kierunku, a które należy całkowicie odrzucić.

Jak powstaje projekt etykiety?

W naszym serwisie to banalnie proste! Samodzielnie ustalasz budżet i liczbę projektów, jaką chcesz otrzymać. Samodzielnie też ustalasz wytyczne dla grafików i projektantów oraz wskazujesz, co w Twojej etykiecie i marce jest najbardziej istotne. Im więcej wytycznych podasz grafikom, tym bardziej projekty etykiet będą pasować do Twojej wizji. Na koniec płacisz tylko za wybrany projekt. Nie musisz martwić się faktem, że graficy wykonali ich kilkadziesiąt. Zwiększamy skuteczność i pozwalamy Ci wybrać to, czego aktualnie potrzebujesz!

Ile kosztuje projekt etykiety?

U nas ceny za projekt etykiety rozpoczynają się od 750 złotych! W tej kwocie dostaniesz kilka projektów, stworzonych specjalnie dla Ciebie! Oczywiście możesz podnieść budżet i wówczas otrzymasz znacznie więcej - wszystko zależy od Twoich potrzeb. Nasza platforma jest na tyle elastyczna, że wszystkie elementy możesz dopasować pod siebie!

Dlaczego warto zlecić nam zaprojektowanie etykiety?

Mamy wiedzę i doświadczenie! Nasz zespół to doświadczeni graficy i projektanci graficzni, autorzy tysięcy etykiet dla różnych branż i produktów! Bez trudu trafią w Twoje potrzeby i uwypuklą siłę Twojego produktu oraz marki. Najlepsze projekty etykiet, to te zapadające w pamięć, a nasze zostają z klientami na dłużej!

Jaki cel ma dobra etykieta?

Dobrze zaprojektowana etykieta ma zbudować świadomość marki i wzmocnić siłę produktu na rynku. Jeżeli przypomnimy sobie o etykietkach zapadających w pamięć, od razu na myśl przychodzą konkretne produkty. Etykiety demonstrują siłę marki i mocne strony produktów. Dziś zaletami produktów mogą być również - ekologiczne opakowanie, świetny skład produktów, certyfikaty, jakie posiada produkt oraz walory zdrowotne produktu. To wszystko również powinno występować na etykiecie!

 

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie etykiet w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy etykiety i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej