Projektowanie reklam online

Projektowanie reklam

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów reklam!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących reklamy

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów reklam w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie reklam

Projektowanie reklam dla firmy

Tworzenie reklam nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania reklam, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt reklamy.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować reklamę dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów reklam.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie reklam?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt reklamy. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów reklam.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt reklamy.

Czytaj dalej

Projektowanie reklam - jak przebiega?

Czyli tworzenie reklam dla Ciebie
 

Ze względu na ogromną moc i siłę przebicia reklamy, jest ona dzisiaj najważniejszym środkiem, za pomocą którego zachęcisz Twoich klientów do korzystania z Twoich produktów bądź usług.

Dlatego też nie wahaj się i prześlij nam brief, w którym zawrzesz wszystkie istotne informacje na temat Twoich oczekiwań i wymagań, a my zaczniemy projektowanie reklamy dla Ciebie już w tym samym dniu, w którym otrzymamy od Ciebie zlecenie. Jak mawiają, czas to pieniądz! Dlatego błyskawicznie podejdziemy do Twoich oczekiwań.

Ponieważ funkcją reklamy jest połączenie informacji z komunikatem perswazyjnym, my stworzymy dla Ciebie niesamowite i jedyne w swoim rodzaju projekty reklamowe, z których Ty sam będziesz mógł wybrać ten, który najbardziej podziała na Twoją wyobraźnię.

Tworzenie reklamy jest zajęciem niezwykle kreatywnym, ale dzięki naszym bardzo uzdolnionym grafikom i specom od marketingu Twoja reklama będzie wyjątkowa, zaprojektowana na kojarzenie Twojej firmy z danymi emocjami. Będzie też bardzo przemyślana, zanim trafi do Twoich klientów.

Projektowanie reklamy to dla nas kreatywne zadanie, które wymaga znajomości psychiki osób z docelowej grupy, aby skutecznie zaprojektować ich dane skojarzenia na ten temat. Projekty reklam, które Ci przedstawimy, mogą więc być bardzo humorystyczne, bądź poważniejsze, a wszystko będzie zależało od Ciebie – Ty masz największy wpływ na tworzenie własnej reklamy!

Jeżeli po zapoznaniu się z naszymi koncepcjami, które bardzo przypadną Ci do gustu, będziesz chciał od nas więcej – a zwłaszcza przy utrzymaniu tej samej koncepcji reklamowej – wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a my będziemy mogli zrobić dla Ciebie więcej.

Choć projektowanie reklamy jest dość czasochłonne, my będziemy z nią zawsze na czas, jaki uprzednio ustalimy z Tobą.

Nie zwlekaj, wykorzystaj to działanie reklamowe do skutecznego marketingu prowadzonego przez Twoją firmę!
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie reklam w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy reklamę i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej