Projektowanie reklam online | Aktualizacja: 23.08.2019

Projektowanie reklam

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów reklam!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących reklamy

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów reklam w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie reklam

Projektowanie reklam dla firmy

Tworzenie reklam nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania reklam, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt reklamy.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować reklamę dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów reklam.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie reklam?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt reklamy. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów reklam.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt reklamy.

Czytaj dalej »

Projektowanie reklam - jak przebiega?

Czyli tworzenie reklam dla Ciebie
 
Ze względu na ogromną moc i siłę przebicia reklamy, jest ona dzisiaj najważniejszym środkiem, za pomocą którego zachęcisz Twoich klientów do korzystania z Twoich produktów bądź usług.

Dlatego też nie wahaj się i prześlij nam brief, w którym zawrzesz wszystkie istotne informacje na temat Twoich oczekiwań i wymagań, a my zaczniemy projektowanie reklamy dla Ciebie już w tym samym dniu, w którym otrzymamy od Ciebie zlecenie. Jak mawiają, czas to pieniądz! Dlatego błyskawicznie podejdziemy do Twoich oczekiwań.

Ponieważ funkcją reklamy jest połączenie informacji z komunikatem perswazyjnym, my stworzymy dla Ciebie niesamowite i jedyne w swoim rodzaju projekty reklamowe, z których Ty sam będziesz mógł wybrać ten, który najbardziej podziała na Twoją wyobraźnię.

Tworzenie reklamy jest zajęciem niezwykle kreatywnym, ale dzięki naszym bardzo uzdolnionym grafikom i specom od marketingu Twoja reklama będzie wyjątkowa, zaprojektowana na kojarzenie Twojej firmy z danymi emocjami. Będzie też bardzo przemyślana, zanim trafi do Twoich klientów.

Projektowanie reklamy to dla nas kreatywne zadanie, które wymaga znajomości psychiki osób z docelowej grupy, aby skutecznie zaprojektować ich dane skojarzenia na ten temat. Projekty reklam, które Ci przedstawimy, mogą więc być bardzo humorystyczne, bądź poważniejsze, a wszystko będzie zależało od Ciebie – Ty masz największy wpływ na tworzenie własnej reklamy!

Jeżeli po zapoznaniu się z naszymi koncepcjami, które bardzo przypadną Ci do gustu, będziesz chciał od nas więcej – a zwłaszcza przy utrzymaniu tej samej koncepcji reklamowej – wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a my będziemy mogli zrobić dla Ciebie więcej.

Choć projektowanie reklamy jest dość czasochłonne, my będziemy z nią zawsze na czas, jaki uprzednio ustalimy z Tobą.

Nie zwlekaj, wykorzystaj to działanie reklamowe do skutecznego marketingu prowadzonego przez Twoją firmę!

Projektowanie reklam - poradniki

Kolory placówek. Czy mają znaczenie? Kolory Ikei to żółty i niebieski. Czy zatem obszerne sklepy szwedzkiego giganta składają się z żółtych płaszczyzn uzupełnionych niebieskimi połaciami? Otóż nie. Wnętrza Ikei są przede wszystkim białe. Dlaczego?
Czytaj więcej »
Skąd się wzięły nazwy polskich marek i firm? Polskie marki i nazwy firm zazwyczaj są bardzo… niepolskie w brzmieniu, a ich geneza bywa bardzo różnorodna. Sąd wzięły się nazwy Kruger&Matz, Bakoma lub Alpinus?
Czytaj więcej »
Okładka książki zachęca do kupna? Zasadniczą funkcją okładki jest zabezpieczenie książki, i trudno się z tym nie zgodzić. Doceniamy jednak głównie kunszt grafików i projektantów, którzy z okładek robią dzieła sztuki. A nawet jeśli nie, to potrafią zwrócić naszą uwagę. Jak to robią?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie reklam w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy reklamę i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »