Ile kosztuje projekt graficzny wizytówki?

Redakcja               11.10.2023              
Wizytówki są nieodzownym narzędziem w świecie biznesu, pozwalającym na skuteczną promocję firmy oraz nawiązywanie nowych kontaktów. Jednak zanim zdecydujemy się na druk wizytówek, warto zastanowić się nad kosztami projektu graficznego. Ile tak naprawdę kosztuje projekt wizytówki, i od czego zależy cena?

Ile kosztuje projekt wizytówki?

W naszym serwisie ceny projektów graficznych wizytówek, zaczynają się od 300 złotych. W tej cenie dostaniesz aż 10 projektów i to właśnie z nich możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Mamy także wyższe pakiety. Za 450 złotych otrzymasz minimum 15 projektów, przygotowanych przez grafików z dużym doświadczeniem. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy pakiet za 600 złotych, w którym projektów do wyboru będzie minimum 40! Tutaj poziom grafików również będzie najwyższy z możliwych.

Lubisz mieć kontrolę nad budżetem? Czwarta i ostatnia opcja, to Twoja samodzielna wycena. Samodzielnie ustalasz budżet, a my proponujemy liczbę projektów oraz grafików biorących udział w Twoim konkursie.

Zamów wymarzony projekt wizytówki!

Od czego zależy cena projektu graficznego wizytówki?

Na cenę może składać się wiele czynników. Od liczby prac konkursowych, przez poziom grafików, aż po dodatkowe elementy, które składają się na konkretny pakiet projektowy. Co wpływa na cenę projektów graficznych wizytówek?

Liczba prac

Pierwszym czynnikiem wpływającym na cenę projektu graficznego wizytówki jest liczba prac, które otrzymasz w ramach konkursu. Nie działamy, jak klasyczne agencje marketingowe. U nas nie otrzymasz jednego projektu i pakietu poprawek. U nas dostaniesz nawet kilkadziesiąt projektów i to właśnie spośród nich możesz wybrać ten właściwy. Im więcej projektów, tym cena będzie wyższa, ale za to pewność właściwego wyboru rośnie!

Wybór projektantów

Kolejnym ważnym czynnikiem wpływającym na cenę projektu graficznego wizytówki jest wybór projektanta graficznego. Profesjonalni projektanci graficzni z reguły wyższą opłatę za swoje usługi niż mniej doświadczeni freelancerzy. Jednak warto zastanowić się, czy nie warto zainwestować w doświadczonego projektanta, ponieważ ostateczny efekt może znacząco wpłynąć na wrażenie, jakie firma robi na klientach. W wyższych pakietach cenowych dajemy gwarancję wyższego poziomu projektantów wizytówek!

Długość konkursu

Cena projektu graficznego może również zależeć od długości Twojego konkursu i czasu, jaki masz na wybór zwycięzcy. Dajemy naszym klientom komfort, dlatego możesz zapewnić sobie więcej czasu, wybierając wyższe pakiety.

Co otrzymam w cenie projektu wziytówki?

W cenie projektu graficznego, dajemy elementy, których często nie daje konkurencja. Poniżej krótka lista:

 • Organizacja konkursu - założymy konkurs i zaangażujemy grafików.
 • Formalności podatkowe - wszystko jest po naszej stronie, Ty zakładasz konkurs i wpłacasz budżet, my zajmujemy się resztą.
 • Pliki źródłowe - Wybrany przez Ciebie projekt graficzny wizytówki jest Twoją własnością i masz do niego pełne prawo.
 • Powiadomienia - otrzymujesz powiadomienia i możliwość kontaktu z grafikami już na etapie projektowania. Możesz przesyłać swoje uwagi i weryfikować prace.

Jak założyć własny konkurs na projekt wizytówki?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę projektowanie wizytówek i kliknąć załóż konkurs graficzny. Tam wybierasz pakiet, który Cię interesuje i gotowe. Tworzysz krótki brief, a my na tej podstawie koordynujemy Twój konkurs. Prościej się nie da. Nie musisz szukać grafików, nie musisz zajmować się organizacją. Wszystko jest po naszej stronie.

Gdzie mogę zobaczyć inne konkursy?

Mamy całe porfolio! Wejdź na konkursy graficzne na wizytówki, a tam znajdziesz szereg trwających i zakończonych konkursów. Możesz również zobaczyć ilu grafików i ile prac wzięło udział w danym konkursie!

Podsumowanie

Podsumowując, cena projektu graficznego wizytówki jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Od liczby prac i poziomu grafików, aż po dodatkowe elementy, jak czas na wykonanie pracy oraz wyłonienie zwycięzcy. To na pewno opcja bezpieczniejsza niż korzystanie bezpośrednio z projektanta graficznego. Dostajesz więcej możliwości i bardziej elastycznie możesz zdecydować o wyborze właściwego projektu graficznego wizytówek.

Zobacz nasze usługi: projektowanie identyfikacji wizualnej projektowanie etykietprojektowanie banerów reklamowychprojektowanie graficzne opakowańprojektowanie folderówprojektowanie reklam, projektowanie logotypów, projektowanie ulotek

Przeczytaj:

 1. Z czego składa się logo?
 2. Co to jest Corporate Identity?
 3. Jak stworzyć logo?
 4. Redesign logo - na czym polega?
 5. Jakie są rozmiary i wymiary ulotek?
 6. Co powinna zawierać ulotka?
 7. Ile kosztuje projekt ulotki?
 8. Jakie rozmiary i wymiary mają wizytówki?
 9. Jak przygotować wizytówkę do druku?
 10. Jak stworzyć brief dla grafika i projektu?
 11. Co zawiera plakat?
 12. Logo w krzywych i wektorach?
 13. Wymiary rollup - o czym pamiętać?
 14. Etykieta na opakowaniu - co powinna zawierać?
 15. Grafika wektorowa i rastrowa - co to znaczy?

To także może Cię zainteresować

Wymiary wizytówek - co musisz wiedzieć?

Jakie są standardowe wymiary wizytówek? Czy na świecie wizytówka ma różne rozmiary? Jak format wizytówki wygląda w różnych branżach? Zapraszamy do poradnika! Czym są wizytówki? Wizytówki to małe kawałki papieru, które są używane do przekazywania informacji kontaktowych, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.Są bardzo istotnym narzędziem biznesowym, które pomaga w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz budowaniu relacji biznesowych. Dlateg

Redakcja
5 maja 2023  

Jak zrobić wizytówkę? Co zawiera i jak wyglada?

Wizytówki to nadal jedno z najbardziej popularnych narzędzi biznesowych. Przedsiębiorcy wciąż wymieniają się wizytówkami i zostawiają je potencjalnym klientom, jako zachętę do kontaktu. Jak zrobić wizytówkę, aby była skuteczna? Co powinna zawierać wizytówka? Jak powinna wyglądać? Jak zrobić wizytówkę? Samodzielne tworzenie wizytówi może być dość trudne i czasochłonne, zwłaszcza dla kogoś, kto nigdy tego nie robił, a i z grafiką ma niewiele wspólnego. Można skorzystać z go

Redakcja
18 maja 2023  

Jak przygotować wizytówkę do druku?

Ostatnio pisaliśmy sporo o wizytówkach. Było o tym jak je zrobić i jakie mają wymiary, teraz coś, co muszą widzieć graficy, ale także osoby, które dobrych wizytówek szukają. Jak przygotować wizytówkę do druku? O czym pamiętać? Jak przygotować wizytówkę do druku? Chcesz mieć pewność, że projekt wizytówki będzie odpowiednio przygotowany do druku? Musisz pamiętać o kilku krokach. Nawet jeżeli nie jesteś grafikiem, a szukasz projektów dla swojej firmy, dobrze jest się z tym z

Redakcja
25 maja 2023