Projektowanie banerów online | Aktualizacja: 15.08.2019

Projektowanie banerów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów banerów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących banery

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów banerów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Banery reklamowe

Projektowanie banerów dla firmy

Tworzenie banerów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania banerów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt baneru reklamowego.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować banerów dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów banerów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie banerów reklamowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt baneru reklamowego. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów banerów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt baneru reklamowego.

Czytaj dalej »

Projektowanie banerów - jak się odbywa?

Czyli projektowanie banerów dla Ciebie
 
Projektowanie banerów to zadanie, polegające na stworzeniu przykuwającego wzrok baneru reklamowego. Banery reklamowe są rozmieszczane na ulicach miast oraz na poboczach dróg krajowych, aby każdy mógł zobaczyć Twój przekaz reklamowy. Zdajemy sobie sprawę, jak odpowiedzialnym zajęciem jest tworzenie banerów reklamowych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas banery spełniały wszystkie swoje zadania.

Aby powstały projekty banerów, najpierw pracuje grupa doświadczonych grafików. Pracę wykonują wspólnie ze specjalistą ds. marketingu oraz copywriterem. Dzięki takiej współpracy specjalistów z równych dziedzin powstałe projekty banerów mogą odznaczać się wysoką jakością oraz spełniać swoje podstawowe zadania.

Wiemy, że Twój sukces jest również naszym sukcesem. Dlatego projektowanie banerów traktujemy bardzo odpowiedzialnie. Zależy nam, aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, który przyczyni się do wzrostu i rozwoju Twojego biznesu.

Projektowanie banerów - poradniki

Jak banery zmieniały się na przestrzeni lat? Dwadzieścia jeden lat. Tyle ma już internetowy baner reklamowy. Dziś mało kto pamięta, że jego historia rozpoczęła się od statycznego, czarnego jak smoła prostokąta z krótkim hasłem zapisanym tęczowymi fontami. Co działo się z banerem przez dwie dekady?
Czytaj więcej »
Dlaczego banery flash są skuteczne? Wśród wielu nośników internetowej reklamy, banery flash cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Co sprawa, że są tak atrakcyjne?
Czytaj więcej »
Jak szybka powinna być animacja flash? Animowane banery reklamowe służą nieco innym celom niż klasyczne animacje i filmy. W związku z tym, wymagają również nieco innego podejścia. Co warto wiedzieć?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie banerów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy banery i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »