Projektowanie banerów online

Projektowanie banerów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów banerów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących banery

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów banerów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Banery reklamowe

Projektowanie banerów dla firmy

Tworzenie banerów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania banerów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt baneru reklamowego.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować banerów dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów banerów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie banerów reklamowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt baneru reklamowego. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów banerów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt baneru reklamowego.

Czytaj dalej

Projektowanie banerów - jak się odbywa?

Czyli projektowanie banerów dla Ciebie
 

Projektowanie banerów to zadanie, polegające na stworzeniu przykuwającego wzrok baneru reklamowego. Banery reklamowe są rozmieszczane na ulicach miast oraz na poboczach dróg krajowych, aby każdy mógł zobaczyć Twój przekaz reklamowy. Zdajemy sobie sprawę, jak odpowiedzialnym zajęciem jest tworzenie banerów reklamowych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas banery spełniały wszystkie swoje zadania.

Aby powstały projekty banerów, najpierw pracuje grupa doświadczonych grafików. Pracę wykonują wspólnie ze specjalistą ds. marketingu oraz copywriterem. Dzięki takiej współpracy specjalistów z równych dziedzin powstałe projekty banerów mogą odznaczać się wysoką jakością oraz spełniać swoje podstawowe zadania.

Wiemy, że Twój sukces jest również naszym sukcesem. Dlatego projektowanie banerów traktujemy bardzo odpowiedzialnie. Zależy nam, aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, który przyczyni się do wzrostu i rozwoju Twojego biznesu.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie banerów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy banery i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej