Projektowanie ulotek online

Projektowanie ulotek

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów ulotek!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących ulotki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów ulotek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Ulotki

Projektowanie ulotek dla firmy

Tworzenie ulotek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania ulotek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt ulotki.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować ulotki dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów ulotek.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie ulotek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt ulotki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów ulotek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt ulotki.

Czytaj dalej

Na czym polega projektowanie ulotek?

Tworzenie projektu oryginalnej ulotki, jest zadaniem polegającym na wykonaniu małej grafiki reklamowej, zachęcającej konsumentów do kupna określonego produktu lub skorzystania z określonej usługi.

Dlaczego ulotka jest ważnym narzędziem marketingowym?

Tworzenie ulotek jest odpowiedzialnym zadaniem. Interesujący design decyduje o tym, czy sprzedaż wzrośnie. Ulotki stworzone w sposób interesujący, zachęcą klienta do zapoznania się z Twoją ofertą. Pozwolą wyróżnić firmę spośród setek innych na rynku i stworzą przewagę nad konkurencją. Pomyśl - szukając firmy w okolicy, wybierasz często tę zapadającą w pamięć. Dobry projekt ulotki może w tym tylko pomóc!

Kto powinien pomyśleć o zamówieniu projektów ulotek?

Ulotki dla firmy są dobrym rozwiązaniem dla każdego. Od małych jednoosobowych przedsiębiorstw, po większe firmy, które chcą dotrzeć do klientów w swojej okolicy. Dobry projekt ulotek pomoże zachęcić potencjalnych kontrahentów, zapoznać ich z usługami i wzbudzić w nich potrzeby zakupowe. Mało tego, jeżeli ulotka będzie zaprojektowana oryginalnie i nietypowo, zapadnie w pamięć, co może być kluczowe w momencie podejmowania decyzji o zakupie.

Obecnie ciekawe ulotki reklamowe, stanowią podstawę działań marketingowych dla większości lokalnych przedsiębiorstw. Jest to oczywiste, ponieważ ulotka jest prostym sposobem na dotarcie ze swoim przekazem do dużej grupy odbiorców.

Dlaczego warto zamówić projekty ulotek w Designer.pl?

W naszym zespole pracują graficy, copywriterzy i specjaliści ds. marketingu. Wykonane przez nas ulotki odznaczają się wysoką jakością i dobrze dopracowanym przekazem. Projektujemy w oparciu o otoczenie biznesowe klienta, uwzględniamy pozycję konkurencji i obecnie panujące trendy dla danej branży. Dzięki temu nasze projekty ulotek reklamowych są zawsze aktualne i trafnie odpowiadają na potrzeby naszych klientów.

Jak projektujemy ulotki reklamowe w Designer.pl?

U nas projektowanie ulotek odbywa się całkowicie online! Zakładasz konkurs, tworzysz wytyczne i czekasz na prace grafików. Potem wystarczy dokonać właściwego wyboru i gotowe. Bez wychodzenia z domu, masz skuteczne ulotki najwyższej jakości!

Zamów projekt ulotek w Designer - otrzymaj więcej projektów, w krótszym czasie i niższej cenie, niż w tradycyjnej agencji. Powierz swoje projekty ulotek specjalistom, którzy odznaczają się bogatym portfolio i powracającymi klientami.

Ile kosztuje projekt ulotki?

W Designer.pl, cena projektów ulotek startuje od około 500 złotych! W tej cenie dostaniesz kilka projektów i samodzielnie wybierzesz ten, który Ci odpowiada. Nie musisz płacić za wszystkie projekty dostarczone przez grafików, a tylko i wyłącznie za ten, który zdecydujesz się wybrać!

Budżet możesz dopasować samodzielnie! Im większy budżet wybierzesz, tym więcej projektów do wyboru dostaniesz i tym lepsi graficy wezmą udział w Twoim konkursie. Stworzyliśmy elastyczne narzędzie, pozwalające dopasować koszt projektów, do Twoich potrzeb i kwoty, jaką dysponujesz!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie ulotek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy ulotki i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej