Projektowanie ulotek online | Aktualizacja: 06.11.2019

Projektowanie ulotek

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów ulotek!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących ulotki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów ulotek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Ulotki

Projektowanie ulotek dla firmy

Tworzenie ulotek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania ulotek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt ulotki.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować ulotki dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów ulotek.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie ulotek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt ulotki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów ulotek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt ulotki.

Czytaj dalej »

Projektowanie ulotek - jak się odbywa?

Czyli tworzenie ulotek dla Ciebie
 
Projektowanie ulotek jest zadaniem polegającym na wykonaniu małej grafiki reklamowej, która zachęci do konsumentów do kupna określonego produktu lub skorzystania z określonej usługi. Zatem tworzenie ulotek jest odpowiedzialnym zadaniem. To, czy projekty ulotek odniosą sukces decyduje o tym, czy sprzedaż wzrośnie.

Obecnie ulotki stanowią podstawę działań marketingowych dla większości lokalnych przedsiębiorstw. Jest to oczywiste, ponieważ ulotka jest prostym sposobem na dotarcie ze swoim przekazem do dużej grupy odbiorców. Solidne projektowanie ulotek może przyczynić się, do wzrostu sprzedaży. Dlatego tak delikatny proces jak właśnie tworzenie ulotek należy powierzyć w zaufane ręce.

W naszym zespole pracują graficy, copywriterzy i specjaliści ds. marketingu. Wykonane przez nas projekty ulotek odznaczają się wysoką jakością i dobrze dopracowanym przekazem. Projektujemy w oparciu o otoczenie biznesowe klienta, uwzględniamy pozycję konkurencji i obecnie panujące trendy dla danej branży. Dzięki temu nasze projekty ulotek są zawsze aktualne i trafnie odpowiadają na potrzeby naszych klientów.

Zamów projektowanie ulotek w Designer - otrzymaj więcej projektów, w krótszym czasie i niższej cenie, niż w tradycyjnej agencji. Powierz swoje projekty ulotek specjalistom, którzy odznaczają się bogatym portfolio i powracającymi klientami.

Projektowanie ulotek - poradniki

Kreatywne opakowanie produktu Opakowanie już dawno przestało spełniać wyłącznie funkcję zabezpieczającą produkt. Teraz ma go sprzedać, ale co oznacza sformułowanie – opakowanie kreatywne?
Czytaj więcej »
Ulotka. Na czym odbiorca skupia wzrok? Najczęściej spotykamy się z nią, kiedy trafia do naszych rąk na ruchliwych ulicach miasta, by po chwili wylądować w koszu na śmieci. Co zrobić, aby jej przygoda z odbiorcą trwała nieco dłużej?
Czytaj więcej »
Kolory na landing page: kontrasty przede wszystkim? Czy kolory stron docelowych mają znaczenie? Czy wpływają na skuteczność landing page? To pytania, które należy postawić, aby w pełni wykorzystać możliwości tego typu strony.
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie ulotek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy ulotki i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »