Powrót

Czym jest konkurs graficzny?

Jest to usługa będąca alternatywą dla klasycznych ogłoszeń typu "szukam grafika" lub "zlecę wykonanie projektu".

Pozwala zoptymalizować proces szukania wykonawcy grafiki, oszczędza Twój czas i pieniądze dzięki skoncentrowaniu całego procesu w jednym miejscu. Dzięki konkursowi nie zbierasz już rozproszonych informacji z różnych źródeł, nie rozpoczynasz współpracy w ciemno, nie komunikujesz się z każdym grafikiem z osobna, tłumacząc to samo.

Nasze narzędzie do obsługi konkursu jest proste i intuicyjne, a dedykowany Opiekun Zamówienia zawsze służy pomocą. To powoduje, że konkurs graficzny może założyć i obsłużyć praktycznie każdy. Nie są wymagane żadne szczególne umiejętności, czy wiedza. Wystarczy, że opiszesz specyfikację zamówienia i ustalisz swój budżet, jaki możesz przeznaczyć na projekt, a po uruchomieniu konkursu już tylko sprawdzasz nowo zgłoszone projekty - możesz je także komentować, odrzucać, wyróżniać.

Platforma konkursowa designer.pl umożliwia przeprowadzenie konkursu na każdy dowolny typ grafiki wśród 1500 grafików zarejestrowanych na naszym portalu. Jeden budżet – nawet kilkaset prac w konkursie - płacisz wyłącznie za zwycięski projekt!

Najważniejsze różnice między konkursem a klasycznym szukaniem grafika polega na tym, że:
To Ty wyznaczasz, ile chcesz przeznaczyć na swoje zlecenie.
Dostajesz od grafików gotowe projekty graficzne, a nie tylko "ofertę".

Usługa na designer.pl daje świetne efekty - powiadomienie o tym, że szukasz grafiki trafia równocześnie do 1,5 tysiąca grafików!

Konkursy