Projektowanie Roll-Up'ów online | Aktualizacja: 14.11.2019

Projektowanie Roll-Up'ów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów Roll-Up'ów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Roll-Up'y

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów Roll-Up'ów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Roll-up

Projektowanie Roll-Up'ów dla firmy

Tworzenie Roll-Up'ów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Roll-Up'ów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Roll-Up'u.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Roll-Up'y dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Roll-Up'ów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie Roll-Up'ów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Roll-Up'u. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Roll-Up'ów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Roll-Up'u.

Czytaj dalej »

Skuteczny Roll-up

Czyli tworzenie roll-up'u dla Ciebie
 
Projektowanie roll-up'ów to jedna z najbardziej popularnych metod stworzenia unikalnej identyfikacji wizualnej na targach i stoiskach handlowych. Sam roll-up jest prostym systemem wstawienniczym, składającym się z kasety, która będzie zawierała zwinięty wydruk wykonany na papierze lub tworzywie PCV oraz aluminiowych rurek. Taki wydruk z powodzeniem można w dowolnej chwili wymienić na inny, dzięki czemu roll-up staje się bardzo opłacalną metodą i formą reklamową.
 
Tworzenia roll-up'u podejmiemy się dla Ciebie tuż po uprzednim poznaniu Twoich wymagań oraz preferencji. Nasi doświadczeni graficy przedstawią Ci swoje projekty roll-up'ów już w ciągu pierwszych dni trwania zlecenia.
 
Projekty roll-up'ów, ze względu na swoją formę, są bardzo opłacalną inwestycją. Zawierają skrót informacji o Twojej marce i produkcie, co zwykle ma pozytywny wpływ na klientów i wzbudza ich zainteresowanie. Projektowanie roll-up'u przez nas będzie więc zgodne z Twoimi oczekiwaniami, a samo ich tworzenie w głównej mierze uzależnione od Twojego życzenia.
 
Projektowanie roll-up'ów to dzisiaj jedna z najczęściej wybieranych form reklamy. My opracujemy go dla Ciebie w najkorzystniejszy sposób tak, abyś był pewien, że prezentując roll-up, przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów. Wzbudzisz ich chęć do zapoznania się z dalszymi informacjami na temat prowadzonej przez Ciebie działalności, bądź oferowanych produktów czy usług.
 
W odpowiedzi na Twoje potrzeby opracujemy wzory wydruków oraz postać roll-up'u, który najbardziej przemówi do wyobraźni współczesnego konsumenta.

Projektowanie roll-up'ów - poradniki

Dlaczego warto mieć roll-up? Roll-up to bardzo popularny system stosowany z powodzeniem do błyskawicznego stawiania mobilnych stoisk wystawienniczych, sprzedażowych, reklamowych. Lista zalet tego rozwiązania jest bardzo długa.
Czytaj więcej »
Roll-up: czy pomaga sprzedawać? Reklama typu roll-up na pewno przyciąga uwagę potencjalnych klientów za pomocą przekazu wizualnego, jednak bez sprzedawcy, nie byłaby tak skuteczna. Dlaczego?
Czytaj więcej »
Co powinien zawierać projekt graficzny roll-upa Roll-up posiada szereg cech, które sprawiają, że jest to reklama i forma przekazu informacji bardzo wygodna i prosta w użyciu, do tego skutecznie zwracająca i skupiająca uwagę potencjalnych klientów. Aby taka reklama zadziałała, musi spełniać pewne warunki.
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Roll-Up'ów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Roll-Up'y i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »