Projektowanie Roll-Up'ów online

Projektowanie Roll-Up'ów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów Roll-Up'ów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Roll-Up'y

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów Roll-Up'ów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Roll-up

Projektowanie Roll-Up'ów dla firmy

Tworzenie Roll-Up'ów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Roll-Up'ów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Roll-Up'u.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Roll-Up'y dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Roll-Up'ów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie Roll-Up'ów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Roll-Up'u. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Roll-Up'ów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Roll-Up'u.

Czytaj dalej

Skuteczny Roll-up

Czyli tworzenie roll-up'u dla Ciebie
 

Projektowanie roll-up'ów to jedna z najbardziej popularnych metod stworzenia unikalnej identyfikacji wizualnej na targach i stoiskach handlowych. Sam roll-up jest prostym systemem wstawienniczym, składającym się z kasety, która będzie zawierała zwinięty wydruk wykonany na papierze lub tworzywie PCV oraz aluminiowych rurek. Taki wydruk z powodzeniem można w dowolnej chwili wymienić na inny, dzięki czemu roll-up staje się bardzo opłacalną metodą i formą reklamową.
 
Tworzenia roll-up'u podejmiemy się dla Ciebie tuż po uprzednim poznaniu Twoich wymagań oraz preferencji. Nasi doświadczeni graficy przedstawią Ci swoje projekty roll-up'ów już w ciągu pierwszych dni trwania zlecenia.
 
Projekty roll-up'ów, ze względu na swoją formę, są bardzo opłacalną inwestycją. Zawierają skrót informacji o Twojej marce i produkcie, co zwykle ma pozytywny wpływ na klientów i wzbudza ich zainteresowanie. Projektowanie roll-up'u przez nas będzie więc zgodne z Twoimi oczekiwaniami, a samo ich tworzenie w głównej mierze uzależnione od Twojego życzenia.
 
Projektowanie roll-up'ów to dzisiaj jedna z najczęściej wybieranych form reklamy. My opracujemy go dla Ciebie w najkorzystniejszy sposób tak, abyś był pewien, że prezentując roll-up, przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów. Wzbudzisz ich chęć do zapoznania się z dalszymi informacjami na temat prowadzonej przez Ciebie działalności, bądź oferowanych produktów czy usług.

 

W odpowiedzi na Twoje potrzeby opracujemy wzory wydruków oraz postać roll-up'u, który najbardziej przemówi do wyobraźni współczesnego konsumenta.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Roll-Up'ów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Roll-Up'y i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej