Projektowanie plakatów online

Projektowanie plakatów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów plakatów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących plakaty

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 35+
projektów plakatów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Plakaty

Projektowanie plakatów dla firmy

Tworzenie plakatów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania plakatów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt plakatu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować plakaty dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów plakatów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie plakatów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt plakatu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów plakatów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt plakatu.

Czytaj dalej

Projektowanie plakatów reklamowych

Potrzebujesz plakatu, a nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Nie ma problemu! Z Designer.pl, projektowanie własnych plakatów, to pestka. Nasi graficy zrobią wszystko za Ciebie. Wystarczy określić budżet i podać wytyczne, a my zajmiemy się całą resztą.

Jak działa tworzenie plakatów w Designer.pl?

To bardzo proste! Zakładasz konkurs na plakat, podajesz wytyczne, co miałby zawierać, określasz, jaką kwotę chcesz na to przeznaczyć i tyle. W zależności od wybranej kwoty, otrzymujesz tle projektów, ile tylko chcesz. Płacisz wyłącznie za wybrany projekt plakatu. Bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat.

Dlaczego warto wybrać projekt plakatu od naszych grafików?

Wybierając projekty plakatów stworzone przez naszych grafików, dostajesz pewność dobrze wykonanej pracy. Wszystko jest zgodne ze standardami, wszystko ma właściwe wymiary i jest stworzone dokładnie tak, jak powinno. Plakaty stworzone przez profesjonalistów, sprawdzą się w każdej sytuacji.

Co powinien zawierać plakat?

U nas nic Cię nie ogranicza! Na plakacie może znaleźć się co tylko chcesz! Ty masz zamysł w głowie, a my jesteśmy od tego, żeby przelać Twój pomysł na papier. Stworzymy projekt plakatu, który spełni Twoje oczekiwania! Plakat może być reklamą Twojej firmy, produktu, informacją lub czymkolwiek tylko chcesz!

Tworzy plakaty ze zdjęciem, z tekstem, z grafikami i wszystkim, co tylko sobie wymyślisz. Współpracujemy z wieloma utalentowanymi projektantami graficznymi. Jeżeli istnieje jakiś idealny projekt plakatu, to my go dla Ciebie stworzymy!

Dlaczego plakat od grafika jest lepszy niż z kreatora?

Kreatory plakatów online zdobywają coraz większą popularność. To niezłe rozwiązanie, ale nie jest pozbawione wad. Możesz stworzyć projekt plakatu, jaki tylko sobie wymarzysz, ale czy zawsze warto iść w tym kierunku? Niekoniecznie!

Projekt plakatu stworzony przez profesjonalnego grafika, spełni wszystkie zasady. Grafik wie, w którym miejscu na plakacie umieścić zachęte dla klienta, jak mieszać fonty i kształty, jak operować kolorami. Twój własny projekt plakatu może być dla Ciebie atrakcyjny, ale dla klientów niekoniecznie.

Stawiając na plakaty od grafików, wiesz, że spełnią swoją funkcję sprzedażową i przyciągną do Twoich usług, produktów i na Twoje wydarzenie. Grafik projektując plakat, ma na swoim koncie wiele doświadczeń i zleceń, Ty robisz to na czuja.

Ile kosztuje projekt plakatu?

Ceny projektów plakatów zaczynają się u nas od 500 złotych. Tylko tyle wystarczy, aby dostać od naszych grafików kilka projektów. Płacisz tylko za ten projekt, który wybierzesz. Możesz samodzielnie określić budżet i cenę projektów. U nas możesz dostosować budżet na plakat, do swoich oczekiwań!

 

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie plakatów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy plakaty i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej