Projektowanie plakatów online | Aktualizacja: 08.11.2019

Projektowanie plakatów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów plakatów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących plakaty

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 35+
projektów plakatów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Plakaty

Projektowanie plakatów dla firmy

Tworzenie plakatów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania plakatów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt plakatu.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować plakaty dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów plakatów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie plakatów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt plakatu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów plakatów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt plakatu.

Czytaj dalej »

Projektowanie plakatów - jak się odbywa?

Czyli tworzenie plakatów dla Ciebie

Projektowanie plakatów to połączenie działalności reklamowej i artystycznej. Dobrze zaprojektowany plakat przyciągnie uwagę i wzbudzi zainteresowanie każdej osoby, która na niego spojrzy. Tworzenie plakatów wymaga odpowiedniej wiedzy, przemyślanej koncepcji oraz solidnego warsztatu graficznego. Łatwo można odróżnić dobre projekty plakatów od tych złych, ponieważ dobry projekt od razu wzbudzi zainteresowanie i emocje.

Aby rozpocząć projektowanie plakatów należy najpierw zbadać otoczenie biznesowe pod względem branży, dla której projekty plakatów mają powstać. Zawsze analizujemy rynek naszego klienta, badamy konkurencję i panujące trendy, aby w trakcie tworzenia plakatów nie powielać utartych wzorców i schematów, tylko zamiast tego stworzyć nową i oryginalną kreację.

Projekty plakatów są tworzone przez kilku różnych grafików. Dzięki temu każdy z naszych klientów może otrzymać różnorodne propozycje kreacji reklamowych. W ten sposób zawsze trafiamy w gusta naszych klientów. W tworzeniu plakatów uczestniczy również specjalista ds. marketingu, jest odpowiedzialny za uzyskanie takiej kreacji, która spełni swoje komercyjne zadanie, czyli nakłoni konsumentów do zakupu określonego projektu lub skorzystania z danych usług.

Projektowanie plakatów - poradniki

Czym jest infografika? Infografika stałą się ostatnio bardzo modna. Znajdziemy ją wszędzie poczynając od mediów tradycyjnych po elektroniczne, a przede wszystkim społecznościowe. Czym jest infografika i skąd się wzięła?
Czytaj więcej »
Jak szybka powinna być animacja flash? Animowane banery reklamowe służą nieco innym celom niż klasyczne animacje i filmy. W związku z tym, wymagają również nieco innego podejścia. Co warto wiedzieć?
Czytaj więcej »
Piwo rzemieślnicze - pomysł na biznes a dobra identyfikacja wizualna Piwa z małych browarów przeżywają istny renesans – smakosze piwa coraz chętniej sięgają po nowe propozycje oferowane przez małe, rzemieślnicze firmy. Szukają produktów naturalnych, wysokiej jakości, alternatywy dla wyrobów „piwopodobnych”. Sklepowe półki uginają się od ilości butelek oklejonych cora...
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie plakatów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy plakaty i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »