Projektowanie Landing Page online

Projektowanie Landing Page

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów Landing Page!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Landing Page

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów Landing Page w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Landing Page

Projektowanie Landing Page dla firmy

Tworzenie Landing Page nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Landing Page, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Landing Page.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Landing Page dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Landing Page.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie Landing Page?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Landing Page. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Landing Page.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Landing Page.

Czytaj dalej

Tworzenie landing page!

Tworzenie landing page to nasza specjalność! Stworzymy graficzny projekt strony docelowej, która ściągnie do Ciebie klientów i sprawi, że konwersje wystrzelą w górę! Wiemy jak budować landing pages i co zrobić, żeby były odpowiednio skuteczne. Nasi graficy mają wieloletnie doświadczenie w budowaniu skutecznych landingów i wiedzą co zrobić, aby zamienić kliknięcie w sprzedaż!

Projekt graficzny strony docelowej!

Współpracujący z nami graficy, przygotują projekt landing page, dopasowany do Twojej grupy docelowej, branży i oczekiwań Twojej firmy. Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny projekt landingu i wiemy, że każda firma, potrzebuje innych rozwiązań. Z nami dostaniesz rozwiązanie przygotowane i dopasowane do tego, czego potrzebuje Twój biznes!

Co to jest landing page?

Landing page, czyli strona docelowa, na którą trafia użytkownik, po kliknięciu w link, przycisk lub baner kierujący do Twojego serwisu. Za pomocą strony docelowej możesz skierować kogoś na swój produkt i usługę. Zachęcić go do zakupu albo wyboru Twojej oferty.

Po co mojej firmie landing page?

Landing Page ma za zadanie przejrzyście przedstawić Twoją ofertę, pokazać jej korzyści i zachęcić do zakupu. Celem strony docelowej jest rozszerzenie działań marketingowych w taki sposób, aby łatwo zapoznać potencjalnych klientów z Twoimi rozwiązaniami. Celem każdej strony docelowej, jest zachęcenie użytkownika do podjęcia akcji - wypełnienia formularza, kliknięcia w przycisk, czy wykonania telefonu. Do tego potrzebujesz ładnej, przejrzystej i odpowiednio wykonanej strony docelowej!

Tworzenie stron landing page - jak wygląda?

U nas tworzenie stron landing page jest niezwykle proste! Zakładasz konkurs na landing page, dajesz swoje wytyczne do wyglądu graficznego, określasz budżet i tyle! Nasi graficy przygotowują tyle propozycji stron docelowych, ile zechcesz, a płacisz tylko za wybrany! Cały czas możesz uczestniczyć w procesie i dawać swoje uwagi grafikom! Po wykonaniu zlecenia, projekt staje się Twoją własnością!

Ile kosztuje landing page?

U nas możesz mieć landing page za 650 złotych! W tej cenie dostaniesz kilka projektów i płacisz tylko za ten, który wybierzesz! Możesz rownież samodzielnie określić wysokość budżetu i wtedy ilość projektów odpowiednio wzrośnie!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Landing Page w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Landing Page i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej