Projektowanie Landing Page online | Aktualizacja: 10.11.2019

Projektowanie Landing Page

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów Landing Page!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Landing Page

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów Landing Page w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Landing Page

Projektowanie Landing Page dla firmy

Tworzenie Landing Page nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Landing Page, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Landing Page.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Landing Page dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Landing Page.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie Landing Page?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Landing Page. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Landing Page.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Landing Page.

Czytaj dalej »

Landing Page - klucz do sprzedaży

Czyli tworzenie landing page dla Ciebie
 
Słowo to, choć wywodzi się z języka angielskiego, coraz częściej pojawia się w języku polskim, a zwłaszcza wszędzie tam, gdzie chodzi o skuteczną reklamę. I nic dziwnego. Landing page jest pierwszą stroną internetową naszej witryny, na którą w wyniku działań marketingowych trafia nasz internauta.

Podstawowym działaniem, dzięki któremu użytkownik sieci trafi na Twój landing page, jest klikanie w banery, link sponsorowany, a także e-mail marketingowy.

Projektowanie landing page opiera się na logicznym rozszerzeniu treści reklamowych, które znajdują się w reklamie. Zgodnie z Twoim życzeniem przygotujemy odpowiednie projekty landing page, które przede wszystkim będą zawierały elementy zaprojektowanego przez nas również procesu konwersji, w zgodzie z Twoimi wymaganiami.

Tworzenie landing page obejmie między innymi rozpoczęcie procesu zakupu, pozostawienia danych kontaktowych klienta czy doprowadzi użytkownika do rejestracji w serwisie.

Projektowanie landing page może zawierać także takie procesy, jak automatyczne powiadomienie innych użytkowników o danej akcji lub ofercie na niej zamieszczonej. Samo tworzenie będzie zaś skupione na przekonaniu konsumentów do marki – czyli sprytne zachęcenie go, by spędził na niej więcej czasu dzięki interesującym broszurom bądź filmom.

Projektowanie takiej strony to nasza pasja. Opieramy się na własnym doświadczeniu, a Ty możesz oprzeć się na naszej opinii. Poprzez projekty landing page, które do Ciebie wyślemy, będziesz miał możliwość samemu przekonać się o wysokiej jakości usługi, którą świadczymy.

Jeśli nasze koncepcje i rozwiązania Ci się spodobają, serdecznie zapraszamy także do skorzystania z innych produktów, które posiadamy w naszej ofercie. Między innymi oferujemy wizytówki, identyfikację wizualną Twojej firmy i wiele innych.

Projektowanie landing page - poradniki

Czym są strony typu landing page? „Strona lądowania” nie jest zbyt zręcznym tłumaczeniem. Lepiej brzmi „strona docelowa”, taki jest jej główny sens istnienia i działania, ma zaprowadzić odbiorcę pod właściwy adres. Ale co to właściwie oznacza?
Czytaj więcej »
Jak landing page pozwala rozwijąc biznes? Biznes funkcjonuje na wielu płaszczyznach. Zawsze ważne jest poszukiwanie nowych klientów i próby utrzymania dotychczasowych odbiorców. Czy landing page może w tym pomóc, a nawet poprawić skuteczność i rozszerzyć działania?
Czytaj więcej »
Kolory na landing page: kontrasty przede wszystkim? Czy kolory stron docelowych mają znaczenie? Czy wpływają na skuteczność landing page? To pytania, które należy postawić, aby w pełni wykorzystać możliwości tego typu strony.
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Landing Page w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Landing Page i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »