Projektowanie infografiki online

Projektowanie infografiki

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów infografiki!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących infografikę

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów infografiki w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Infografika

Projektowanie infografiki dla firmy

Tworzenie infografiki nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania infografiki, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt infografiki.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować infografikę dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów infografiki.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie infografiki?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt infografiki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów infografiki.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt infografiki.

Czytaj dalej

Projektowanie infografik

Projektowanie skutecznych infografik to nasza specjalność! Wiemy jak stworzyć graficzny projekt infografiki, który znakomicie zobrazuje wszystko, co masz do pokazania, przyciągnie wzrok i zaciekawi Twoich odbiorców. U nas dostaniesz projekty infografik, które pomogą Ci sprzedać wiedzę, produkt i usługę!

Po co mi projekt infografiki?

Dobra infografika to Twoja pomoc w sprzedaży, szkoleniach i spotkaniach biznesowych. Skuteczne projekty infografik zwiększają Twoją szansę na dotarcie do odbiorcy, pomagają lepiej przyswoić wiedzę zawartą w tekści i doskonale działają na wzrokowców! Z dobrą infografiką docierasz do większej liczby potencjalnych klientów i kontrahentów. A pamiętaj, że ludzie dziś kupują oczami, pomóż im wybrać Twoją ofertę!

Dlaczego warto wybrać projekty infografik z Designer.pl?

Współpracujemy z wieloma utalentowanymi grafikami, tworzącymi skuteczne infografiki od wielu lat. Mamy doświadczenie w tym temacie i wiemy, jak projektować grafiki, zapadające w pamięć! Zalet jest więcej! U nas samodzielnie określasz budżet i dostajesz tyle projektów ile tylko chcesz! Płacisz tylko za ten projekt, który wybierzesz!

Jak projektujemy infografiki w Designer.pl?

U nas to dziecinnie proste! Zakładasz konkurs, samodzielnie określasz budżet lub wybierasz gotowy pakiet. Określasz ile prac chcesz otrzymać i tworzysz wytyczne do infografiki. Następny krok, to już praca naszych grafików! Tworzą dla Ciebie tyle projektów, ile wybierzesz, a Ty płacisz tylko za najlepszy! Bez ukrytych kosztów i kruczków!

Ile kosztuje projekt infografiki?

U nas projekty infografik dostaniesz już za 600 złotych! Dlaczego projekty? Bo w tej cenie dostaniesz kilka prac, z których możesz wybrać tę najlepszą! Mało tego, płacisz tylko za ten projekt, który wybierzesz! Potrzebujesz więcej? Możesz zwiększyć budżet, aby otrzymać tyle prac, ile tylko chcesz!

 

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie infografiki w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy infografikę i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej