Projektowanie infografiki online | Aktualizacja: 07.11.2019

Projektowanie infografiki

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów infografiki!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących infografikę

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów infografiki w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Infografika

Projektowanie infografiki dla firmy

Tworzenie infografiki nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania infografiki, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt infografiki.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować infografikę dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów infografiki.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie infografiki?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt infografiki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów infografiki.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt infografiki.

Czytaj dalej »

Projektowanie infografiki - jak się odbywa?

Czyli tworzenie infografiki dla Ciebie
 
Infografiki są obecnie coraz częściej wykorzystywane, jednak ważne jest to, aby były właściwe wykonane.

Infografika z każdym rokiem cieszy się rosnącą popularnością. Powodem tego jest między innymi to, iż jest ona niezwykle łatwa w odbiorze, a odpowiednio wykonana - może bez problemu w czytelny sposób przekazywać istotne treści. Dlatego też projektowanie infografiki to przede wszystkim umiejętne połączenie informacji, które mają być przekazane, jak też obrazu. Na początku więc tworzenie infografiki to zebranie informacji które mają sie na niej znajdować. Często jest to spora ilość tekstu która narzuca to, jakiej wielkości ma być konkretny projekt. Oczywiście bardzo ważne jest także odpowiednie ustawienie tekstu aby można było zrobić wymagane odnośniki.

Projekty infografiki w każdej sytuacji są dopasowywane do wymagań i oczekiwań zamawiającego ją klienta. Powodem tego jest nie tylko konieczność indywidualnego ustawienia tekstu, lecz także wybór odpowiednich obrazów. Projektowanie infografiki to w dużej mierze dbanie o czytelność przedstawianych informacji. Czasem okazuje się że pewne dane znacznie lepiej będą się prezentowały w innej postaci na przykład raportu czy wykresu, gdyż wtedy będą o wiele czytelniejsze. Oczywiście nie bez znaczenia, jak chodzi o tworzenie infografiki jest także wybór odpowiedniego programu w którym zostanie ona wykonana.

Projekty infografiki powinny być także dostosowane do odbiorców, do których są w pierwszej kolejności przeznaczone. Na przykład osoby starsze znacznie chętniej zapoznają się z danymi które prezentowane są w spokojny sposób, przy zastosowaniu stonowanych kolorów i większej czcionki. Młodzież zaś na pewno znacznie szybciej zwróci uwagę na infografikę w żywych barwach, gdzie stosuje się wiele ozdobników, mających przyciągnąć uwagę. Projektowania infografiki to więc bardzo wiele różnorodnych kwestii które powinny być uwzględnione, gdyż tylko wtedy można uzyskać pożądany efekt w postaci czytelnej i łatwej w odbiorze treści.

Projektowanie infografiki - poradniki

Czerwony w projektowaniu logo Większość ludzi twierdzi, że podczas zakupów kieruje się przede wszystkim rozsądkiem. Spytani o powód wyboru właśnie tego, a nie innego produktu najczęściej wymienią cenę, jakość czy opinię znajomych. Oczywiście są to niezwykle ważne parametry, ale okazuje się, że istnieje jeszcze jedna równie ważna...
Czytaj więcej »
Czym jest infografika? Infografika stałą się ostatnio bardzo modna. Znajdziemy ją wszędzie poczynając od mediów tradycyjnych po elektroniczne, a przede wszystkim społecznościowe. Czym jest infografika i skąd się wzięła?
Czytaj więcej »
Jak dobierać kolory dla banerów flash? Od czasów pierwszych statycznych banerów wiele się zmieniło. Dziś są to najczęściej animacje, które skutecznie zwracają uwagę odbiorcy. Sam ruch to jednak za mało. Konieczne jest dopracowanie innych szczegółów, w tym kolorów. Jakie są najlepsze?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie infografiki w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy infografikę i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »