Projektowanie grafiki online | Aktualizacja: 15.08.2019

Projektowanie grafiki

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów graficznych!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących grafikę

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 150+
projektów graficznych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Zakładasz konkurs
Zlecasz
konkurs na grafikę
Otrzymujesz prace
W 7 dni otrzymujesz
różne projekty
Wybierasz zwycięzce
Wybierasz
najlepszy

Projektowanie grafiki dla firmy

Tworzenie grafiki nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt grafiki.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować grafikę dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów graficznych.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie grafiki?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt grafiki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów graficznych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt grafiki.

Czytaj dalej »

Projektowanie grafiki - jak przebiega?

Czyli tworzenie grafiki dla Ciebie
 
Potrzebujesz skutecznej grafiki, która odróżni Twoją firmę od konkurencyjnych na rynku? Napisz do nas i przedstaw nam swoje wymagania. Nasza firma od lat zajmuje się opracowaniem grafiki, którą z powodzeniem możesz potem użyć przy stronach internetowych, animacji czy innych materiałów reklamowych.

Projektowanie grafiki dla Twojej firmy polega na stworzeniu dla Ciebie wyjątkowego i niepowtarzalnego produktu. Po tym, jak prześlesz do nas informacje dotyczące Twoich wymagań i preferencji, my przedstawimy Ci nasze projekty grafiki, a Ty będziesz mógł wybrać najbardziej Ci odpowiadającą.

Ponieważ stawiamy na profesjonalne rozwiązania, nasze koncepcje będą nowatorskie. Przede wszystkim, doskonale rozumiemy, jakie znaczenie ma perfekcyjnie opracowana grafika w odnoszeniu sukcesów w internecie.

Gotowe projekty grafiki z powodzeniem będziesz mógł użyć do każdego dowolnego innego działania marketingowego.

Nasze projektowanie przebiegnie w oparciu o zrozumienie Twoich potrzeb oraz potrzeb konsumentów. Stworzymy dla Ciebie taką grafikę, która będzie odróżniała Twoją firmę i zachęcała klientów, zarówno stałych jak i nowych. Choć tworzenie grafiki nie należy do łatwych zadań, nasi pracownicy posiadają długi staż i doświadczenie, dzięki któremu stworzymy dla Ciebie najlepszą opcję.

Projektowanie grafiki to jednak tylko jedna z naszych możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany, wystarczy się z nami skontaktować, a my stworzymy dla Ciebie projekty grafiki z zastosowaniem jej na różnego rodzaju wizytówkach, opakowaniach, kartkach firmowych czy stronach internetowych.

Podkreślamy, że tworzenie takiej grafiki wiąże się z naszym profesjonalnym podejściem oraz długoletnim doświadczeniem. Wszystkie elementy zostaną opracowane w taki sposób, by zawrzeć Twoje wymagania, zastosować innowacyjny pomysł, ale także spotkać się z potrzebami i świadomością klientów. Nasza firma cieszy się współpracą z najlepszymi, dzięki czemu masz gwarancję, że każda stworzona przez nas koncepcja cieszy się pozytywnym odbiorem.

Projektowanie grafiki - poradniki

Banery reklamowe - kiedy są skuteczne? Pierwszy baner reklamowy w Internecie pojawił się 21 lat temu. Od tego czasu siła oddziaływania tej formy reklamy znacznie spadła. Co jest tego powodem? Czy reklama internetowa oparta na banerach jest w ogóle skuteczna?
Czytaj więcej »
Trzech wielkich projektantów logotypów i ich dzieła Znaki graficzne IBM, UPC, Shell i innych gigantów nie powstały same. Zostały zaprojektowane przez ludzi, którzy mieli pomysł, wizję i szczyptę czegoś magicznego. Oto trzech mistrzów, którzy stworzyli projekty wyjątkowe i ponadczasowe.
Czytaj więcej »
Jak dobierać kolory dla banerów flash? Od czasów pierwszych statycznych banerów wiele się zmieniło. Dziś są to najczęściej animacje, które skutecznie zwracają uwagę odbiorcy. Sam ruch to jednak za mało. Konieczne jest dopracowanie innych szczegółów, w tym kolorów. Jakie są najlepsze?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie grafiki w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy grafikę i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »