Projektowanie stron WWW online

Projektowanie stron WWW

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów stron WWW!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących strony WWW

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 3 do 15+
projektów stron WWW w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Strony WWW

Projektowanie stron WWW dla firmy

Tworzenie stron WWW nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania stron WWW, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt strony WWW.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować strony WWW dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów stron WWW.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie stron WWW?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt strony WWW. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów stron WWW.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt strony WWW.

Czytaj dalej

Co to jest projekt strony www?

Graficzny projekt strony www pokazuje w jaki sposób ma wyglądać Twoja strona internetowa. Jakie elementy ma zawierać, co jest na niej ważne i co należy umieścić w którym miejscu. Dobry projekt strony internetowej musi być zgodny z UX (User Experience) i UI (User Interface).

Projekt to nic innego, jak odzwierciedlenie Twojego biznesu i tego, co możesz dać użytkownikom i klientom. Musi być zgodny z najnowszymi trendami, wytycznymi wyszukiwarek i potrzebami użytkownika!

Na czym polega projektowanie graficzne strony internetowej?

Projektowanie graficzne strony internetowej polega na budowie odpowiedniej szaty graficznej i całego interface'u serwisu. Projekt www jest drogowskazem do tego, jak ma wyglądać gotowy serwis internetowy.

Przebiega od poznania Twojej marki i potrzeb, poprzez ukazanie tego graficznie, aż po dopieszczenie wszystkich elementów. Strona graficznie musi być ładna, przyjazna i odpowiednio przedstawiać Twoją ofertę!

Potrzebuję projektu strony www - co robić?

To proste! Załóż konkurs na naszej stronie, wybierz budżet w jakim chcesz się zmieścić i gotowe! W zależności od budżetu - dostaniesz kilka, do kilkunastu projektów stron www, od uznanych grafików, z którymi współpracujemy. Wybierasz ten, który odpowiada Ci najbardziej i tylko za ten płacisz!

Jeżeli nie wiesz do końca, czego dokładnie potrzebujesz, zawsze możesz się z nami skontaktować albo przejrzeć inspiracje z naszej strony www. Nieustannie dostarczamy mnóstwa projektów graficznych dla stron internetowych - zawsze robionych na zamówienie!

Ile kosztuje projekt graficzny strony internetowej?

U nas wystarczy 1900 złotych, aby otrzymać minimum 5 projektów graficznych strony www! Możesz zamówić więcej - wszystko zależy od potrzeb! Dostaniesz tyle różnych projektów, ile potrzebujesz.

Przygotowaliśmy szereg wygodnych pakietów - możesz wybrać kwotę z gotowych wariantów i dzięki temu wiesz, ile projektów dostaniesz w zamian. Możesz także samodzielnie dobrać cenę - wtedy liczba prac wzrośnie, a Twój wybór będzie znacznie większy! Ty decydujesz!

Skąd mam pewność, że otrzymam dobry projekt strony?

Samodzielnie możesz stworzyć wytyczne, według których graficy będą projektować layout Twojej strony. Do każdej grafiki możesz zostawić komentarz i powiedzieć grafikowi co jest okej, a co należy zmienić. Jeżeli żaden projekt nie spełni oczekiwań, nie musisz kupować żadnego!

Dobry projekt musi odzwierciedlać Twój biznes i to co chcesz pokazać w swoim serwisie. Projektanci, podczas projektowania layoutu muszą zwrócić uwage na grupę docelową, cel strony i specyfikę branży.

Projektowanie graficzne stron WWW w Designer.pl

Od lat zajmujemy się tematem i współpracujemy tylko z uznanymi grafikami. U nas masz pewność, że prace będą odpowiedniej jakości i będą spójne z Twoją wizją strony internetowej. Płacisz tylko za wybraną pracę i zawsze możesz się odnieść do zlecenia. Projekt graficzny ma powstać dla Ciebie i spełniać Twoje wymagania!

Wielu projektantów stron, ma u nas swoje porfolio. Zawsze weryfikujemy jakość prac, zawsze dbamy o dostarczanie najlepszych produktów i zawsze jesteśmy dostępni do pomocy!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie stron WWW w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy strony WWW i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej