Projektowanie reklam wielkoformatowych online | Aktualizacja: 17.08.2019

Projektowanie reklam wielkoformatowych

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz projekty reklam wielkoformatowych w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących reklamy wielkoformatowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów reklam wielkoformatowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie reklam wielkoformatowych

Projektowanie reklam wielkoformatowych dla firmy

Tworzenie reklam wielkoformatowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania reklam wielkoformatowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt reklamy wielkoformatowej.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować reklamę wielkoformatową dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów reklam wielkoformatowych.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie reklam wielkoformatowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt reklamy wielkoformatowej. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów reklam wielkoformatowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt reklamy wielkoformatowej.

Czytaj dalej »

Projektowanie reklamy wielkoformatowej - jak przebiega?

Czyli tworzenie reklamy wielkoformatowej dla Ciebie
 
Po pierwsze, projektowanie reklamy wielkoformatowej nie należy do łatwych zadań. W celu przyciągnięcia uwagi klientów trzeba wybrać odpowiednie miejsce, gdzie umieścimy naszą reklamę, wzór i hasła reklamowe. Zamieścimy także logo Twojej firmy, co pozwoli na identyfikację reklamy z Twoim przedsiębiorstwem.

Tworzenie reklamy wielkoformatowej to duże przedsięwzięcie. Jest dla nas bardzo ważnym, aby wspólnie z Tobą przedyskutować projekty reklamy wielkoformatowej, ponieważ będzie ona bardzo ważnym i bardzo dużym elementem twoich działań marketingowych. My chcemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje oczekiwania i stworzyć dla Ciebie coś, co będzie unikalne i niezapomniane. Coś, co będzie charakteryzowało Twoją firmę,

Projekty reklamy wielkoformatowej muszą odnieść się do wyobraźni każdego, kto będzie na nie spoglądał, a jednocześnie muszą zawierać takie hasła, które długo zostaną w pamięci każdego, kto na nie spojrzy. Dlatego też, kiedy wyślesz nam brief, w którym umieścisz swoje sprecyzowane oczekiwania i wymagania, my zagwarantujemy Ci projektowanie reklamy wielkoformatowej na wysokim poziomie.

Tworzenie reklamy wielkoformatowej będzie zależało przede wszystkim od grupy docelowej klientów, do jakiej chcesz trafić ze swoją reklamą oraz typu produktów lub usług, jakie masz zamiar zaoferować dzięki temu działaniu marketingowemu.

Najnowsze opinie dotyczące reklamy wielkoformatowej donoszą, że jest ona niezmiernie skutecznym środkiem, który w prosty sposób przyciągnie uwagę każdego.

Oczywiście, w naszej ofercie spotkasz się także z innymi typami produktów reklamowych, jeżeli więc życzysz sobie wzbogacić swoje działania o przykładowego bohatera marki, potrzebujesz standu albo potykaczy – skontaktuj się z nami, a my kompleksowo przygotujemy dla Ciebie cały szeroki pakiet możliwości reklamowych.

Choć projektowanie reklam wielkoformatowych do łatwych przedsięwzięć nie należy, my dołożymy wszelkich starań, żebyś był usatysfakcjonowany.

Projektowanie reklam wielkoformatowych - poradniki

Rola papeteri w identyfikacji wizualnej firmy Czy firmowa papeteria ma znaczenie? Jak wpływa na postrzeganie firmy przez klientów? Co powinno znaleźć się na papierze firmowym? To tylko niektóre pytania odnośnie prostej z pozoru kwestii środowiska dokumentacji w przedsiębiorstwie.
Czytaj więcej »
Papier firmowy: szczegóły świadczą o tobie Papier firmowy to nie tylko kartki oraz koperty służące do komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. To również pewien komunikat, istotna informacja dla odbiorcy. Ważne są szczegóły, ale które?
Czytaj więcej »
Projektowanie koszulki: od kocepcji do realizacji Projektowanie koszulek to proces wieloetapowy. Po pierwsze należy zdefiniować potrzeby, które zrealizowany projekt ma zaspokoić. Najczęściej chodzi o reklamę, ale nie tylko. O co jeszcze?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie reklam wielkoformatowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy reklamę wielkoformatową i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »