Projektowanie kasetonów online

Projektowanie kasetonów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów kasetonów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących kasetonów

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów kasetonów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Kasetony

Projektowanie kasetonów dla firmy

Tworzenie kasetonów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kasetonów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt kasetonu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować kasetonów dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kasetonów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie kasetonów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt kasetonu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kasetonów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt kasetonu.

Czytaj dalej

Projektowanie kasetonów od strony graficznej

Czyli tworzenie kasetonów dla Ciebie
 

Projekty kasetonów muszą być zdecydowanie w pełni dopasowane do charakterystyki miejsca, w którym będziesz chciał je umieścić. Tworzenie kasetonów przez nas polega głównie na wykonaniu projektu graficznego z folii samoprzylepnej lub z grafiki przestrzennej, wyciętej z PLEXI lub PCV.
 
Projektowanie kasetonu na płaskiej ścianie podświetlanej od wewnątrz nie jest zadaniem łatwym, lecz po zapoznaniu się z twoimi oczekiwaniami, nasi graficy przedstawią Ci odpowiednie projekty, z których będziesz mógł wybrać te, które najbardziej przypadną Ci do gustu i najlepiej, Twoim zdaniem, wpłyną na wizerunek Twojej firmy i oddadzą przekaz reklamowy.
 
Gotowe projekty kasetonów, jakie Ci przedstawimy już w ciągu kilku dni od otrzymania zlecenia, będą zawierać wszystkie informacje przydatne do Twojej oceny, jeżeli chodzi o wybór danego wzoru.
 
Projektowanie kasetonów nie jest zajęciem łatwym, ponieważ wymaga sporego zaangażowania ze strony naszych grafików i ich wiedzy na temat oświetlenia, cieni i wzorów, które powinny być opracowane w taki sposób, aby były o każdej porze dnia i nocy bardzo dobrze widoczne. Istotnym elementem jest też zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki właściwemu zrozumieniu Twoich potrzeb przedstawimy Ci takie rozwiązania, które powinny być dla Ciebie idealne i w stu procentach zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
 
Jeżeli kasetony to nie wszystko, co chciałbyś wykorzystać w swojej reklamie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Znajdziesz w niej wiele ciekawych propozycji reklamowych.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kasetonów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy kasetonów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej