Projektowanie kasetonów online | Aktualizacja: 14.08.2019

Projektowanie kasetonów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów kasetonów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących kasetonów

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów kasetonów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Kasetony

Projektowanie kasetonów dla firmy

Tworzenie kasetonów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kasetonów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt kasetonu.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować kasetonów dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kasetonów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie kasetonów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt kasetonu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kasetonów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt kasetonu.

Czytaj dalej »

Projektowanie kasetonów od strony graficznej

Czyli tworzenie kasetonów dla Ciebie
 
Projekty kasetonów muszą być zdecydowanie w pełni dopasowane do charakterystyki miejsca, w którym będziesz chciał je umieścić. Tworzenie kasetonów przez nas polega głównie na wykonaniu projektu graficznego z folii samoprzylepnej lub z grafiki przestrzennej, wyciętej z PLEXI lub PCV.
 
Projektowanie kasetonu na płaskiej ścianie podświetlanej od wewnątrz nie jest zadaniem łatwym, lecz po zapoznaniu się z twoimi oczekiwaniami, nasi graficy przedstawią Ci odpowiednie projekty, z których będziesz mógł wybrać te, które najbardziej przypadną Ci do gustu i najlepiej, Twoim zdaniem, wpłyną na wizerunek Twojej firmy i oddadzą przekaz reklamowy.
 
Gotowe projekty kasetonów, jakie Ci przedstawimy już w ciągu kilku dni od otrzymania zlecenia, będą zawierać wszystkie informacje przydatne do Twojej oceny, jeżeli chodzi o wybór danego wzoru.
 
Projektowanie kasetonów nie jest zajęciem łatwym, ponieważ wymaga sporego zaangażowania ze strony naszych grafików i ich wiedzy na temat oświetlenia, cieni i wzorów, które powinny być opracowane w taki sposób, aby były o każdej porze dnia i nocy bardzo dobrze widoczne. Istotnym elementem jest też zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki właściwemu zrozumieniu Twoich potrzeb przedstawimy Ci takie rozwiązania, które powinny być dla Ciebie idealne i w stu procentach zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
 
Jeżeli kasetony to nie wszystko, co chciałbyś wykorzystać w swojej reklamie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Znajdziesz w niej wiele ciekawych propozycji reklamowych.

Projektowanie kasetonów - poradniki

Czym są kasetony i dlaczego je stosujemy? Kasetony to rodzaj szyldu, który ma spełniać rolę informacyjno-reklamową. Spotykamy je codziennie przechodząc obok placówek bankowych, sklepów lub firm. Dlaczego warto stosować kasetony?
Czytaj więcej »
Jak przebiega produkcja kasetonów? Kasetony reklamowe to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Najczęściej są to podświetlone wewnętrznie obiekty w kształcie prostopadłościanu. Jak się je produkuje? I co jest w środku?
Czytaj więcej »
Projektowanie wzoru na kasetonach Aby zrozumieć pracę grafika, który przygotowuje projekt wzoru na kasetonie, warto zdać sobie sprawę, że efekt jego pracy widoczny na monitorze komputera jest częścią większej całości. To proces znacznie bardziej skomplikowany. Jak bardzo?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kasetonów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy kasetonów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »