Projektowanie kartek firmowych online

Kartki firmowe

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów kartek firmowych!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących kartki firmowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów kartek firmowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Kartki firmowe

Projektowanie kartek firmowych dla firmy

Tworzenie kartek firmowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kartek firmowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt kartki firmowej.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować kartki firmowe dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kartek firmowych.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie kartek firmowych?

Projekty Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt kartki firmowej. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kartek firmowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt kartki firmowej.

Czytaj dalej

Projektowanie kartek firmowych - jak przebiega?

Czyli tworzenie kartek firmowych dla Ciebie.
 

Doskonale rozumiemy, że kartki firmowe, zwłaszcza okolicznościowe, to również bardzo ważny element Twoich działań marketingowych, dlatego projektowanie kartek przeprowadzamy z dokładną starannością i pełnym zrozumieniem zarówno Twoich potrzeb, jak i potrzeb osób, dla których takie kartki będą przeznaczone.

Tworzenie kartek firmowych rozpoczniemy w momencie, w którym zapoznamy się z przesłanymi do nas Twoimi oczekiwaniami i preferencjami. W ciągu kilku dni otrzymasz od nas wiele wzorów, z których będziesz mógł wykorzystać ten, który najbardziej Ci się spodoba. Nasze projekty kartek firmowych są zawsze wykonane z najwyższą jakością i dopasowaną kolorystyką w taki sposób, aby wpłynęły na ocieplenie wizerunku Twojej firmy i w przyjemny sposób kojarzyły je z Twoją firmą.

Projektowanie kartek firmowych w praktyce oznacza, że wybierzemy dla Ciebie najlepsze wzornictwo oraz zastosujemy ciekawe techniki jej wykonania w taki sposób, aby Twoja firma odróżniała się skutecznie na rynku konkurencji. Wedle życzenia, projekty kartek będą zawierać logo Twojej firmy.

Tworzenie kartek firmowych obejmuje wybór zarówno wielkości formatu, jak i rodzaju papieru oraz techniki. Jeżeli życzysz sobie uwzględnienia dodatkowych elementów na tego rodzaju kartkach, wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a nasze projektowanie weźmie pod uwagę wszystkie takie elementy.

Wielu nam już zaufało, dla wielu firm stworzyliśmy unikatowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju kartki firmowe, które można wykorzystać w różnych okolicznościach.

Jeżeli nasza koncepcja Ci się spodoba i będziesz chciał zapoznać się z innymi naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się nie tylko opracowywaniem kartek firmowych, ale także wizytówek, opakowań produktów, kopert, teczek firmowych i innych elementów, które skutecznie wpłyną na postrzeganie Twojej firmy na rynku. U nas jest dostępna możliwość zastosowania jednej tylko koncepcji na każdy z tych elementów, dzięki czemu w sposób niezwykle wyraźny i estetyczny zbudujesz wizerunek Twojej firmy.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kartek firmowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projekty społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy kartki firmowe i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej