Projektowanie kartek firmowych online | Aktualizacja: 16.08.2019

Kartki firmowe

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów kartek firmowych!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących kartki firmowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów kartek firmowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Kartki firmowe

Projektowanie kartek firmowych dla firmy

Tworzenie kartek firmowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kartek firmowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt kartki firmowej.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować kartki firmowe dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kartek firmowych.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie kartek firmowych?

Projekty Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt kartki firmowej. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kartek firmowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt kartki firmowej.

Czytaj dalej »

Projektowanie kartek firmowych - jak przebiega?

Czyli tworzenie kartek firmowych dla Ciebie.
 
Doskonale rozumiemy, że kartki firmowe, zwłaszcza okolicznościowe, to również bardzo ważny element Twoich działań marketingowych, dlatego projektowanie kartek przeprowadzamy z dokładną starannością i pełnym zrozumieniem zarówno Twoich potrzeb, jak i potrzeb osób, dla których takie kartki będą przeznaczone.

Tworzenie kartek firmowych rozpoczniemy w momencie, w którym zapoznamy się z przesłanymi do nas Twoimi oczekiwaniami i preferencjami. W ciągu kilku dni otrzymasz od nas wiele wzorów, z których będziesz mógł wykorzystać ten, który najbardziej Ci się spodoba. Nasze projekty kartek firmowych są zawsze wykonane z najwyższą jakością i dopasowaną kolorystyką w taki sposób, aby wpłynęły na ocieplenie wizerunku Twojej firmy i w przyjemny sposób kojarzyły je z Twoją firmą.

Projektowanie kartek firmowych w praktyce oznacza, że wybierzemy dla Ciebie najlepsze wzornictwo oraz zastosujemy ciekawe techniki jej wykonania w taki sposób, aby Twoja firma odróżniała się skutecznie na rynku konkurencji. Wedle życzenia, projekty kartek będą zawierać logo Twojej firmy.

Tworzenie kartek firmowych obejmuje wybór zarówno wielkości formatu, jak i rodzaju papieru oraz techniki. Jeżeli życzysz sobie uwzględnienia dodatkowych elementów na tego rodzaju kartkach, wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a nasze projektowanie weźmie pod uwagę wszystkie takie elementy.

Wielu nam już zaufało, dla wielu firm stworzyliśmy unikatowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju kartki firmowe, które można wykorzystać w różnych okolicznościach.

Jeżeli nasza koncepcja Ci się spodoba i będziesz chciał zapoznać się z innymi naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się nie tylko opracowywaniem kartek firmowych, ale także wizytówek, opakowań produktów, kopert, teczek firmowych i innych elementów, które skutecznie wpłyną na postrzeganie Twojej firmy na rynku. U nas jest dostępna możliwość zastosowania jednej tylko koncepcji na każdy z tych elementów, dzięki czemu w sposób niezwykle wyraźny i estetyczny zbudujesz wizerunek Twojej firmy.

Projekty kartek firmowych - poradniki

Kartki firmowe: mały element wielkiej strategii? Kartki firmowe spełniają wyjątkową rolę. Umożliwiają podtrzymanie więzi z kontrahentami. Są miłym, docenianym akcentem, który przynosi wymierne korzyści. Jakie to korzyści?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: dlaczego powinny być wysokiej jakości? Odpowiedź jest w gruncie rzeczy dość prosta, chodzi o pozytywny odbiór kartki przez adresata. Przesyłka ma wzbudzić w nim same dobre odczucia, ale to problematyczna kwestia. W tej delikatnej materii łatwo popełnić duży błąd. Co to oznacza?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: wyjątkowy element graficzny na różne okazje? Kartki firmowe mogą pomóc w realizacji celów biznesowych poprzez zwrócenie uwagi, podtrzymanie więzi z klientem. W jakich okolicznościach, na jakie okazje można ich używać?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kartek firmowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projekty społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy kartki firmowe i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »