Projektowanie papieru firmowego online | Aktualizacja: 22.11.2019

Papier firmowy

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów papieru firmowego!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących papier firmowy

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów papieru firmowego w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Papier firmowy

Papier firmowy dla firmy

Tworzenie papieru firmowego nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki takiej jak papier firmowy, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na papier firmowy.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować papier firmowy dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów papieru firmowego.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie papieru firmowego?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny papier firmowy. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów na papier firmowy.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt papieru firmowego.

Czytaj dalej »

Papier firmowy - dlaczego jest potrzebny?

Czyli tworzenie papieru firmowego dla Ciebie

Papier firmowy jest stałym elementem identyfikacji wizualnej firmy.
Korespondencja sygnowana logo firmy, od której ją otrzymujemy to obecnie norma. Żadna firma nie powinna pozwolić sobie na wysyłanie korespondencji na zwykłej kartce papieru. Dlatego też obecnie papier firmowy na zamówienie jest tym produktem, który firmy zlecają coraz częściej.
 
W wielu edytorach tekstu można bez problemu wstawić logo firmy w taki sposób wydrukować tworzone pismo, jednakże jest to czasochłonne i bez profesjonalnych umiejętności nie da się osiągnąć zamierzonego efektu. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie projektu papieru firmowego. Umieszczone są na papierze firmowym, zazwyczaj w lewym górnym rogu, informacje o firmie, takie jak logo, nazwa czy też adres. W sytuacji gdy informacji jest dość dużo, bardzo często są one rozdzielane, i pozostała ich część umieszczana jest na dole strony. Tak dopasowany papier firmowy dostarczany jest w takiej samej formie jak tradycyjny, czyli najczęściej w ryzach po 500 kartek. W wielu firmach i instytucjach taki papier firmowy wykorzystywany jest do wszystkich celów nie tylko do tworzenia pism, ale także do wykonywania kserokopii oraz innych czynności. Powodem tego jest także to, iż papier firmowy wymaga dostosowania do niego pisanego tekstu, czyli określenia odpowiednich marginesów i odstępów.
 
W czasie druku nie może dojść do sytuacji, w której napisany tekst nagle drukuje się w tym samym miejscu, w którym jest naniesione logo firmy. Ze względu na dbałość o wizerunek firmy zachęcamy do zamówienia profesjonalnego projektu papieru firmowego.

Papier firmowy - poradniki

Rola papeteri w identyfikacji wizualnej firmy Czy firmowa papeteria ma znaczenie? Jak wpływa na postrzeganie firmy przez klientów? Co powinno znaleźć się na papierze firmowym? To tylko niektóre pytania odnośnie prostej z pozoru kwestii środowiska dokumentacji w przedsiębiorstwie.
Czytaj więcej »
Papier firmowy: szczegóły świadczą o tobie Papier firmowy to nie tylko kartki oraz koperty służące do komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy. To również pewien komunikat, istotna informacja dla odbiorcy. Ważne są szczegóły, ale które?
Czytaj więcej »
Papier firmowy: spójna identyfikacja wizualna buduje zaufanie? Dlaczego spójna identyfikacja wizualna jest tak istotna? Głównie z tego powodu, iż buduje wizerunek firm, będący synonimem profesjonalizmu. Dobra identyfikacja to też zaufanie odbiorcy. Czy papier firmowy ma znaczenie w tym procesie?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Papier firmowy w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy papier firmowy i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »