Projektowanie grafiki wielkoformatowej online | Aktualizacja: 11.11.2019

Grafika wielkoformatowa

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów grafiki wielkoformatowej!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących reklamy wielkoformatowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów grafiki wielkoformatowej w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Grafika wielkoformatowa

Grafika wielkoformatowa dla firmy

Tworzenie grafiki wielkoformatowej nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki takiej jak reklama wielkoformatowa, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na grafikę wielkoformatową.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować grafikę wielkoformatową dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów grafiki wielkoformatowej.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie grafiki wielkoformatowej?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealną grafikę wielkoformatową. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów na grafika wielkoformatowa.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt grafiki wielkoformatowej.

Czytaj dalej »

Grafika wielkoformatowa - jakie ma zastosowania?

Czyli tworzenie grafiki wielkoformatowej dla Ciebie
 
Grafika wielkoformatowa jest jedną z najbardziej popularnych form reklamy, a zakres jej zastosowania stale wzrasta.

Oczywiście jeżeli mowa o grafice wielkoformatowej - zazwyczaj znaczna większość osób skojarzy ją przede wszystkim z billboardami reklamowymi o ogromnej powierzchni. Jednak grafika wielkoformatowa to bardzo wiele innych zastosowań, a z każdym rokiem lista możliwości jej zastosowania znacznie się poszerza.
 
Przykładowo takie produkty jak tapety samoprzylepne, które obecnie nie są wykonywane z dużej ilości mniejszych fragmentów, gdyż bez problemu mogą być wydrukowane w jednym kawałku, co znacznie podnosi ich walory estetyczne.
 
Wykonywana dzisiaj grafika wielkoformatowa to przede wszystkim bardzo duża ilość możliwości. Różnorodność programów komputerowych wykorzystywanych powszechnie do jej tworzenia czy dostosowywania wydruków daje pewność uzyskania jak najlepszej jakości efektu końcowego. Żywe kolory i wyraziste wydruki to już norma, nikt bowiem nie chce otrzymać wydruku złej jakości.

Grafika wielkoformatowa - poradniki

Rola papeteri w identyfikacji wizualnej firmy Czy firmowa papeteria ma znaczenie? Jak wpływa na postrzeganie firmy przez klientów? Co powinno znaleźć się na papierze firmowym? To tylko niektóre pytania odnośnie prostej z pozoru kwestii środowiska dokumentacji w przedsiębiorstwie.
Czytaj więcej »
Jak przygotować grafikę wielkoformatową? Przygotowanie grafiki wielkoformatowej może nastręczać pewnych problemów. W jakiej rozdzielczości należy przygotować projekt? W jakim formacie? Co ze spadami? To nie do końca dobrze postawione pytania. Trzeba zacząć od czegoś innego…
Czytaj więcej »
Jak dobrze stosować grafikę wielkoformatową? Grafika wielkoformatowa to specyficzna dziedzina, która wymusza na projektantach nie tylko doskonałą znajomość warsztatu, ale również wiedzę o technologicznych zagadnieniach druku wielkich formatów. Co to dokładnie oznacza?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Grafika wielkoformatowa w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy grafikę wielkoformatową i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »