Projektowanie reklamy na pojazdach online | Aktualizacja: 17.11.2019

Reklama na pojazdach

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów reklamy na pojazdach!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących reklama na pojazdach

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów reklamy na pojazdach w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Reklama na pojazdach

Reklama na pojazdach dla firmy

Tworzenie reklamy na pojazdach nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki takiej jak reklama na pojazdach, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na reklama na pojazdach.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować reklama na pojazdach dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów reklamy na pojazdach.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie reklamy na pojazdach?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealną reklamę na pojazdach. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów na reklama na pojazdach.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt reklamy na pojazdach.

Czytaj dalej »

Reklama na pojazdach - projekt reklamy

Czyli reklamy na pojazdach dla Ciebie
 
Na wielu ulicach znaleźć można samochody, na których widnieje logo firmy czy nawet treści reklamujące produkty lub usługi. Jest to niezwykle korzystna forma reklamy, ponieważ jest widoczna wszędzie tam, gdzie pojawia się samochód. Obecnie oklejanie samochodów treściami reklamowymi jest coraz bardziej powszechne, i wykorzystują je nie tylko duże firmy. Poza tym plusem na pewno jest także to, że reklama na samochodzie jest mało inwazyjną i jednocześnie dość przystępną cenowo formą reklamy.

Poza tym, reklama na pojazdach pozwala na szybsze identyfikowanie konkretnej firmy. O wiele łatwiej można dostrzec samochód firmowy z naklejonym logo niż ten który jest go pozbawiony. Różnorodne badania potwierdzają także, iż klienci firm, które mają odpowiednio oznakowane i oklejone samochody postrzegają je jako bardziej profesjonalne.

Reklama na pojazdach i ilość umieszczonych na niej danych zazwyczaj uzależniona jest od tego, jaka to firma i co chce przekazać klientom. Duże i znane marki oklejają wszystkie należące do firmy auta, często jednak jest to jedynie logo firmy i jej nazwa, bez umieszczania danych kontaktowych czy informacji o produktach lub usługach. Jest to po prostu przypominanie klientom o tym, iż firma istnieje co zwiększa często zainteresowanie jej produktami.

Gdy chodzi o mniejsze firmy, na przykład jednoosobowe działalności gospodarcze, reklama na samochodzie ma na celu dotarcie do jak największej ilości osób. Wtedy umieszczona się na autach takie dane jak zakres usług firmy, jej adres, numer telefonu czy adres mailowy. Oczywiście wszystkie te informacje muszą być odpowiednio zaprojektowane aby dobrze prezentowały się na samochodzie i dzięki temu były widoczne. Należy bowiem uwzględniać to, iż bardzo często są to wiadomości, które są przez zainteresowane osoby odczytywane w trakcie jazdy. Litery muszą być więc wyraźne i przede wszystkim mieć odpowiednią wielkość, aby nie było problemu z ich dostrzeżeniem.

Reklama na pojazdach - poradniki

Trzech wielkich projektantów logotypów i ich dzieła Znaki graficzne IBM, UPC, Shell i innych gigantów nie powstały same. Zostały zaprojektowane przez ludzi, którzy mieli pomysł, wizję i szczyptę czegoś magicznego. Oto trzech mistrzów, którzy stworzyli projekty wyjątkowe i ponadczasowe.
Czytaj więcej »
Dlaczego banery flash są skuteczne? Wśród wielu nośników internetowej reklamy, banery flash cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Co sprawa, że są tak atrakcyjne?
Czytaj więcej »
Na jakich materiałach nadruki wyglądają najlepiej? Nadruki to dobra metoda ułatwiająca identyfikację, spełniająca rolę reklamową i informacyjną. Która technologia będzie odpowiednia dla danego rodzaju odzieży?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Reklama na pojazdach w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy reklama na pojazdach i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »