Projektowanie zaproszeń online | Aktualizacja: 17.08.2019

Projektowanie zaproszeń

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów zaproszeń, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących zaproszenia

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 25+
projektów zaproszeń w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie zaproszeń

Projektowanie zaproszeń dla firmy

Tworzenie zaproszeń nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania zaproszeń, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt zaproszenia.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować zaproszenie dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów zaproszeń.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie zaproszeń?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt zaproszenia. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów zaproszeń.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt zaproszenia.

Czytaj dalej »

Projektowanie zaproszeń - projektowanie profesjonalizmu

Czyli tworzenie zaproszeń dla Twojej firmy
 
Zaproszenia firmowe to bardzo wyjątkowa forma nawiązywania kontaktów z naszymi partnerami biznesowymi bądź kluczowymi klientami. Dlatego też projektowanie zaproszeń firmowych uwzględniała wyjątkowość takich relacji.

Zaproszenia firmowe to jednak nie tylko zaproszenie na spotkanie. To przede wszystkim wizytówka naszej firmy w kontakcie z innymi firmami bądź klientami. Dlatego też my zadbamy o to, by tworzenie zaproszenia spełniało wszystkie Twoje wymogi, a gotowe projekty zaproszeń firmowych były jak najbardziej wyrafinowane i wyjątkowe, specjalnie na Twoje potrzeby.

Nasi uzdolnieni graficy poprzez tworzenie zaproszeń firmowych wybiorą dla Ciebie najlepsze i jedyne w swoim rodzaju materiały oraz zaprojektują najmodniejsze wzory.

Mając do dyspozycji gotowe koncepcje i projekty zaproszeń firmowych, będziesz mógł sam podjąć decyzję, który z nich będzie najbardziej użyteczny w Twojej firmie i najbardziej ją podkreślający.

Projektowanie zaproszeń firmowych będzie polegało na doborze odpowiedniej formy zaproszenia, efektu wizualnego w postaci zastosowanej kolorystyki, charakteru czcionki oraz zamieszczeniu logo Twojej firmy. To wszystko sprawi, że Twoje zaproszenia będą także rewelacyjną formą reklamy - swoistym działaniem marketingowym samym w sobie - i będą podkreślać jej wyjątkowość na rynku.

Wiemy, jak tworzyć zaproszenia firmowye w niebanalny sposób. Współpracując z nami, zadziwisz konkurencję swoimi możliwościami wyróżniania się na rynku. W wyjątkowy sposób podkreślisz także relacje z Twoimi klientami.

Choć projektowanie zaproszeń firmowych wymaga dużej dozy kreatywności i wiedzy na temat materiałów oraz stworzenia atrakcyjnego, niepowtarzalnego wzoru, to tworzenie własnych zaproszeń firmowych dzięki współpracy z nami będzie zadaniem łatwym i zaskakującym w swoim efekcie.

Aby się o tym przekonać, nie zwlekaj – napisz już dziś do nas, a my jak najszybciej odpowiemy na Twoje pytania, sugestie i oczekiwania!

Projektowanie zaproszeń - poradniki

Uniformy jako element identyfikacji wizualnej Identyfikacja wizualna to system, na który składa się wiele elementów, m.in. logotyp, druki firmowe, pieczątki, szyldy, a także wystrój wnętrz firmy, środki transportu oraz ubiory pracowników. Właśnie ubiór to kwestia tyle ważna, co delikatna.
Czytaj więcej »
Projekt okładki sprzedaje treść? Przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce, ale większość klientów sięga po publikację, bo spodobała się im oprawa. Dopiero na drugim miejscu znajduje się wybór w oparciu o tytuł, a na trzecim nazwisko autora. Czy okładka sprzedaje treść?
Czytaj więcej »
Dlaczego warto mieć roll-up? Roll-up to bardzo popularny system stosowany z powodzeniem do błyskawicznego stawiania mobilnych stoisk wystawienniczych, sprzedażowych, reklamowych. Lista zalet tego rozwiązania jest bardzo długa.
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie zaproszeń w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy zaproszenie i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »