Projektowanie zaproszeń online

Projektowanie zaproszeń

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów zaproszeń, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących zaproszenia

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 25+
projektów zaproszeń w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie zaproszeń

Projektowanie zaproszeń dla firmy

Tworzenie zaproszeń nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania zaproszeń, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt zaproszenia.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować zaproszenie dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów zaproszeń.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie zaproszeń?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt zaproszenia. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów zaproszeń.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt zaproszenia.

Czytaj dalej

Projektowanie zaproszeń - projektowanie profesjonalizmu

Czyli tworzenie zaproszeń dla Twojej firmy
 

Zaproszenia firmowe to bardzo wyjątkowa forma nawiązywania kontaktów z naszymi partnerami biznesowymi bądź kluczowymi klientami. Dlatego też projektowanie zaproszeń firmowych uwzględniała wyjątkowość takich relacji.

Zaproszenia firmowe to jednak nie tylko zaproszenie na spotkanie. To przede wszystkim wizytówka naszej firmy w kontakcie z innymi firmami bądź klientami. Dlatego też my zadbamy o to, by tworzenie zaproszenia spełniało wszystkie Twoje wymogi, a gotowe projekty zaproszeń firmowych były jak najbardziej wyrafinowane i wyjątkowe, specjalnie na Twoje potrzeby.

Nasi uzdolnieni graficy poprzez tworzenie zaproszeń firmowych wybiorą dla Ciebie najlepsze i jedyne w swoim rodzaju materiały oraz zaprojektują najmodniejsze wzory.

Mając do dyspozycji gotowe koncepcje i projekty zaproszeń firmowych, będziesz mógł sam podjąć decyzję, który z nich będzie najbardziej użyteczny w Twojej firmie i najbardziej ją podkreślający.

Projektowanie zaproszeń firmowych będzie polegało na doborze odpowiedniej formy zaproszenia, efektu wizualnego w postaci zastosowanej kolorystyki, charakteru czcionki oraz zamieszczeniu logo Twojej firmy. To wszystko sprawi, że Twoje zaproszenia będą także rewelacyjną formą reklamy - swoistym działaniem marketingowym samym w sobie - i będą podkreślać jej wyjątkowość na rynku.

Wiemy, jak tworzyć zaproszenia firmowye w niebanalny sposób. Współpracując z nami, zadziwisz konkurencję swoimi możliwościami wyróżniania się na rynku. W wyjątkowy sposób podkreślisz także relacje z Twoimi klientami.

Choć projektowanie zaproszeń firmowych wymaga dużej dozy kreatywności i wiedzy na temat materiałów oraz stworzenia atrakcyjnego, niepowtarzalnego wzoru, to tworzenie własnych zaproszeń firmowych dzięki współpracy z nami będzie zadaniem łatwym i zaskakującym w swoim efekcie.

Aby się o tym przekonać, nie zwlekaj – napisz już dziś do nas, a my jak najszybciej odpowiemy na Twoje pytania, sugestie i oczekiwania!
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie zaproszeń w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy zaproszenie i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej