Projektowanie teczek firmowych online | Aktualizacja: 08.08.2019

Projektowanie teczek firmowych

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów teczek firmowych!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących teczki firmowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów teczek firmowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie teczek firmowych

Projektowanie teczek firmowych dla firmy

Tworzenie teczek firmowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania teczek firmowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt teczki firmowej.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować teczkę firmową dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów teczek firmowych.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie teczek firmowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt teczki firmowej. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów teczek firmowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt teczki firmowej.

Czytaj dalej »

Projektowanie teczek firmowych - jak się obywa?

Czyli tworzenia teczek firmowych dla Ciebie
 
Teczki firmowe, podobnie jak wizytówki czy kartki okolicznościowe, bądź koperty, zdecydowanie przesądzają o profesjonalizmie Twojej firmy. Skutecznie możesz je przekazać pracownikom, którzy używając ich, będą reprezentować w widoczny sposób Twoją firmę. Możesz także przeznaczyć je na portfolio, a w takiej teczce będziesz mógł swobodnie kolekcjonować wszystkie osiągnięcia Twojej firmy.

Projektowanie teczek firmowych to dla nas ciekawe, inspirujące zadanie. Po pierwsze, stworzymy je dla Ciebie od podstaw. Tworzenie obejmie wybór papieru oraz kolorystyki. Ważnym będzie także dobór grafiki, która podkreśli unikalność Twojej firmy i przyniesie na myśl pozytywne skojarzenia.

Projektowanie teczek firmowych zawsze będzie w oparciu o Twoje preferencje, dlatego tak ważnym dla nas jest to, abyś sprecyzował swoje wymagania i preferencje, do których będziemy mogli się ustosunkować. Wystarczy, że w tym celu prześlesz do nas brief, a w ciągu dni otrzymasz od nas projekty teczek firmowych, z których będziesz mógł wybrać najlepszy zgodnie z Twoją oceną.

Tworzenie takich teczek to proces, w którym stosujemy nowatorskie, oryginalne pomysły. Przedstawiając Ci projekty teczek firmowych, skupiamy się na poczuciu estetyki i zastosowaniu takich koncepcji, które jeszcze nie pojawiły się na rynku.

Ponieważ mamy długą praktykę i do tej pory pracujemy z najlepszymi, projektowanie teczek firmowych jest dla nas sprawnym procesem. W ciągu kilku dni możemy przedstawić Ci szeroką gamę koncepcji. To odróżnia nas od konkurencji na rynku. Do tej pory zebraliśmy same pozytywne opinie wśród naszych zleceniodawców, dlatego nie zwlekaj i już dziś napisz do nas w zamiarze otrzymania większej ilości informacji. Tym bardziej, że nasza gama produktów reklamowych jest bardzo szeroka, a więc być może chciałbyś skorzystać także z innych rozwiązań, takich jak wizytówki, strony internetowe, bannery typu flash. kartki okolicznościowe bądź inne.

Projektowanie teczek firmowych - poradniki

Projekt okładki sprzedaje treść? Przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce, ale większość klientów sięga po publikację, bo spodobała się im oprawa. Dopiero na drugim miejscu znajduje się wybór w oparciu o tytuł, a na trzecim nazwisko autora. Czy okładka sprzedaje treść?
Czytaj więcej »
Jak dobrze stosować grafikę wielkoformatową? Grafika wielkoformatowa to specyficzna dziedzina, która wymusza na projektantach nie tylko doskonałą znajomość warsztatu, ale również wiedzę o technologicznych zagadnieniach druku wielkich formatów. Co to dokładnie oznacza?
Czytaj więcej »
Piwo rzemieślnicze - pomysł na biznes a dobra identyfikacja wizualna Piwa z małych browarów przeżywają istny renesans – smakosze piwa coraz chętniej sięgają po nowe propozycje oferowane przez małe, rzemieślnicze firmy. Szukają produktów naturalnych, wysokiej jakości, alternatywy dla wyrobów „piwopodobnych”. Sklepowe półki uginają się od ilości butelek oklejonych cora...
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie teczek firmowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy teczkę firmową i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »