Projektowanie teczek firmowych online

Projektowanie teczek firmowych

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów teczek firmowych!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących teczki firmowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów teczek firmowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie teczek firmowych

Projektowanie teczek firmowych dla firmy

Tworzenie teczek firmowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania teczek firmowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt teczki firmowej.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować teczkę firmową dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów teczek firmowych.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie teczek firmowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt teczki firmowej. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów teczek firmowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt teczki firmowej.

Czytaj dalej

Projektowanie teczek firmowych - jak się obywa?

Czyli tworzenia teczek firmowych dla Ciebie
 

Teczki firmowe, podobnie jak wizytówki czy kartki okolicznościowe, bądź koperty, zdecydowanie przesądzają o profesjonalizmie Twojej firmy. Skutecznie możesz je przekazać pracownikom, którzy używając ich, będą reprezentować w widoczny sposób Twoją firmę. Możesz także przeznaczyć je na portfolio, a w takiej teczce będziesz mógł swobodnie kolekcjonować wszystkie osiągnięcia Twojej firmy.

Projektowanie teczek firmowych to dla nas ciekawe, inspirujące zadanie. Po pierwsze, stworzymy je dla Ciebie od podstaw. Tworzenie obejmie wybór papieru oraz kolorystyki. Ważnym będzie także dobór grafiki, która podkreśli unikalność Twojej firmy i przyniesie na myśl pozytywne skojarzenia.

Projektowanie teczek firmowych zawsze będzie w oparciu o Twoje preferencje, dlatego tak ważnym dla nas jest to, abyś sprecyzował swoje wymagania i preferencje, do których będziemy mogli się ustosunkować. Wystarczy, że w tym celu prześlesz do nas brief, a w ciągu dni otrzymasz od nas projekty teczek firmowych, z których będziesz mógł wybrać najlepszy zgodnie z Twoją oceną.

Tworzenie takich teczek to proces, w którym stosujemy nowatorskie, oryginalne pomysły. Przedstawiając Ci projekty teczek firmowych, skupiamy się na poczuciu estetyki i zastosowaniu takich koncepcji, które jeszcze nie pojawiły się na rynku.

Ponieważ mamy długą praktykę i do tej pory pracujemy z najlepszymi, projektowanie teczek firmowych jest dla nas sprawnym procesem. W ciągu kilku dni możemy przedstawić Ci szeroką gamę koncepcji. To odróżnia nas od konkurencji na rynku. Do tej pory zebraliśmy same pozytywne opinie wśród naszych zleceniodawców, dlatego nie zwlekaj i już dziś napisz do nas w zamiarze otrzymania większej ilości informacji. Tym bardziej, że nasza gama produktów reklamowych jest bardzo szeroka, a więc być może chciałbyś skorzystać także z innych rozwiązań, takich jak wizytówki, strony internetowe, bannery typu flash. kartki okolicznościowe bądź inne.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie teczek firmowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy teczkę firmową i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej