Projektowanie szablonów PowerPoint online | Aktualizacja: 14.08.2019

Projektowanie szablonów PowerPoint

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów szablonów PowerPoint, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących szablony PowerPoint

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów szablonów PowerPoint w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie szablonów PowerPoint

Projektowanie szablonów PowerPoint dla firmy

Tworzenie szablonów PowerPoint nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania szablonów PowerPoint, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt szablonu PowerPoint.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować szablon PowerPoint dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów szablonów PowerPoint.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie szablonów PowerPoint?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt szablonu PowerPoint. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów szablonów PowerPoint.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt szablonu PowerPoint.

Czytaj dalej »

Projektowanie szablonów power point - jak się odbywa?

Czyli tworzenie szablonów power point dla Ciebie
 
Projektowanie szablonów power point jest usługą, którą wykonujemy z myślą o wszystkich prelegentach, wykładowcach i szkoleniowcach. Dobra prezentacja jest kluczem do sukcesu. Jest również świadectwem profesjonalizmu i kompetencji osoby prowadzącej prezentacje. Program Power Point jest najbardziej popularnym programem do przygotowywania prezentacji multimedialnych. Dlatego też odpowiadając na ten trend zajmujemy się czymś takim, jak tworzenie szablonów power point.

Projekty szablonów power point muszą wyglądać wysoce profesjonalnie. To właśnie dzięki nim przekonasz słuchaczy do swojej osoby. Dlatego projektowanie szablonów power point jest usługą, która pomoże Ci stworzyć Twój wizerunek i przyczyni się do budowania strategii personal brandingowej.

Do projektowania szablonów power point powołaliśmy zespół specjalistów, który składa się z grafików oraz specjalisty ds. PR, dzięki temu mamy pewność, że przygotowane przez nas szablony będą estetyczne i profesjonalne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu projektowania graficznego.

Projektowanie szablonów PowerPoint - poradniki

Czym są kasetony i dlaczego je stosujemy? Kasetony to rodzaj szyldu, który ma spełniać rolę informacyjno-reklamową. Spotykamy je codziennie przechodząc obok placówek bankowych, sklepów lub firm. Dlaczego warto stosować kasetony?
Czytaj więcej »
Nadruki na odzież: jak to jest zrobione? Nadruki na odzież różnią się głównie ze względu na technikę i rodzaj podłoża. Sam proces aplikacji zazwyczaj przebiega bardzo szybko ale uzależniony jest od kilku czynników. Jakich?
Czytaj więcej »
Dlaczego banery flash są skuteczne? Wśród wielu nośników internetowej reklamy, banery flash cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Co sprawa, że są tak atrakcyjne?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie szablonów PowerPoint w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy szablon PowerPoint i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »