Projektowanie szablonów PowerPoint online

Projektowanie szablonów PowerPoint

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów szablonów PowerPoint, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących szablony PowerPoint

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów szablonów PowerPoint w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie szablonów PowerPoint

Projektowanie szablonów PowerPoint dla firmy

Tworzenie szablonów PowerPoint nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania szablonów PowerPoint, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt szablonu PowerPoint.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować szablon PowerPoint dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów szablonów PowerPoint.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie szablonów PowerPoint?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt szablonu PowerPoint. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów szablonów PowerPoint.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt szablonu PowerPoint.

Czytaj dalej

Projektowanie szablonów power point - jak się odbywa?

Czyli tworzenie szablonów power point dla Ciebie
 

Projektowanie szablonów power point jest usługą, którą wykonujemy z myślą o wszystkich prelegentach, wykładowcach i szkoleniowcach. Dobra prezentacja jest kluczem do sukcesu. Jest również świadectwem profesjonalizmu i kompetencji osoby prowadzącej prezentacje. Program Power Point jest najbardziej popularnym programem do przygotowywania prezentacji multimedialnych. Dlatego też odpowiadając na ten trend zajmujemy się czymś takim, jak tworzenie szablonów power point.

Projekty szablonów power point muszą wyglądać wysoce profesjonalnie. To właśnie dzięki nim przekonasz słuchaczy do swojej osoby. Dlatego projektowanie szablonów power point jest usługą, która pomoże Ci stworzyć Twój wizerunek i przyczyni się do budowania strategii personal brandingowej.

Do projektowania szablonów power point powołaliśmy zespół specjalistów, który składa się z grafików oraz specjalisty ds. PR, dzięki temu mamy pewność, że przygotowane przez nas szablony będą estetyczne i profesjonalne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu projektowania graficznego.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie szablonów PowerPoint w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy szablon PowerPoint i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej