Projektowanie szablonów Allegro online | Aktualizacja: 13.08.2019

Projektowanie szablonów Allegro

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów szablonów Allegro, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących szablony Allegro

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów szablonów Allegro w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie szablonów Allegro

Projektowanie szablonów Allegro dla firmy

Tworzenie szablonów Allegro nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania szablonów Allegro, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt szablonu Allegro.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować szablon Allegro dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów szablonów Allegro.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie szablonów Allegro?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt szablonu Allegro. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów szablonów Allegro.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt szablonu Allegro.

Czytaj dalej »

Projektowanie szablonów allegro - jak powstaje?

Czyli tworzenie szablonów allegro dla Ciebie
 
Dzisiaj projektowanie szablonów allegro na zamówienie klienta jest normalnością. Osoby które zajmują się sprzedażą na allegro doskonale bowiem zdają sobie sprawę z tego jak ważny jest właściwy szablon, ponieważ to właśnie kwestie wizualne mają duży wpływ na to, iż kupujący decydują się wybrać ofertę danego sprzedawcy. Tworzenie szablonów allegro to dzisiaj konieczność nie tylko zapoznania się z wymaganiami klienta zlecającego jego wykonanie, lecz także poznanie oczekiwań osób do których są one kierowane.

Projekty szablonów allegro muszą zawierać kilka istotnych kwestii. Na pewno najważniejsza jest część odpowiedzialna za właściwą prezentację produktu. Tutaj należy zadbać o to, aby opis był czytelny i aby najważniejsze informacje były bez problemu widoczne. Wskazane jest także właściwe umieszczenie zdjęć opisywanego produktu, aby nie rozbijały one treści i aby nie sprawiały problemów podczas oglądania.

Jednakże projektowanie szablonów allegro to także dopasowanie ich wyglądu do tego co można znaleźć w serwisie. Odpowiednio wykonane odnośniki do innych aukcji, strony „o mnie” czy też pokazujące komentarze zadowolonych klientów - to są te kwestie, które powinny zostać uwzględnione. Ponadto tworzenie szablonów allegro to konieczność dostosowania się do wyglądu strony w serwisie, zarówno pod względem wielkości jak też przejrzystości. Zabierając się za takie prace warto pamiętać o trym, że projekty szablonów allegro powinny spełniać pewne kryteria, jak mowa na przykład o ich wielkości, aby nie powodowały żadnych problemów podczas wyświetlania.

Oczywiście projektowanie szablonów allegro to także odpowiednie wykorzystywanie technik, takich jak animacje. Bez problemu mogą one zostać tutaj zastosowane, jednakże należy pamiętać o tym, aby nie przesadzić z ich ilością gdyż zamiast pomóc, mogą przynieść odwrotny skutek. Zdarza się, że ktoś rezygnuje z zapoznania się z treścią aukcji, ponieważ zamiast opisu produktu musi przebić się przez ogromną ilość treści które w jego opinii nie są potrzebne.

Projektowanie szablonów Allegro - poradniki

Dlaczego szablony Allegro są skuteczne? Właściwie zasadnicze pytanie powinno brzmieć: czy szablony Allegro są skuteczne? Odpowiedź wiążę się oczywiście ze sprzedażą, której wyniki są podstawowym kryterium skuteczności. Jak ją weryfikować?
Czytaj więcej »
Jak zaprojektować skuteczny szablon? Każdy chciałbym mieć skuteczny szablon, który będzie przyciągał klientów i generował sprzedaż. Idealne rozwiązanie nie istnieje, ale można postarać się uniknąć wielu błędów. Jak to zrobić?
Czytaj więcej »
Szablony Allegro: jakich błędów nie popełniać? Szablony allegro na pewno nie są gwarancją sukcesu sprzedawcy, ale mogą wydatnie przyczynić się do dobrych wyników sprzedażowych i przyciągnąć, zatrzymać potencjalnych klientów. Co się dzieje, gdy szablon jest zły?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie szablonów Allegro w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy szablon Allegro i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »