Projektowanie standów online

Projektowanie standów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów standów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących standy

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów standów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie standów

Projektowanie standów dla firmy

Tworzenie standów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania standów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt standu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować stand dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów standów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie standów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt standu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów standów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt standu.

Czytaj dalej

Projektowanie standów - jak się odbywa?

Czyli tworzenie standów dla Ciebie
 

Zanim przystąpimy realizacji pracy projektowej szczegółowo analizujemy przesłane przez Ciebie zlecenie. Na tym etapie kluczowym jest zrozumienie celów i Twoich potrzeb biznesowych, dzięki temu projektowanie standu będzie znacznie ułatwione.
 
Tworzenie standu to również w dużej mierze projektowanie miejsca, z którego będzie reprezentowana Twoja firma. Projektując stand już na początku określamy, jak ma wyglądać i jakie wrażenie wywierać na odbiorcach. Zwykle już w ciągu kilku pierwszych dni klient otrzymuje kilka pomysłów powstałych w procesie projektowania standu. W ten sposób szybko dowiadujemy się, czy graficy wykonują swoją pracę w odpowiednim kierunku, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
 
Gdy projekt standu jest już gotowy i zaakceptowany, możemy przystąpić do próby jego zamontowania w określonym miejscu. Wybór miejsca na stand jest bardzo ważny, ponieważ dzięki temu będziemy mogli trafić na większą ilość klientów i przyciągnąć więcej uwagi. Projekt standu przez nas opracowany będzie posiadał kolory według Twojego życzenia, ale dobrane w ten sposób, by stand uzyskał większą widoczność. Zawrzemy też w nim logo Twojej firmy, które zindywidualizuje Twoją firmę na rynku wśród konkurencji.
 
Jeśli chciałbyś otrzymać od nas więcej materiałów reklamowych, np. stronę internetową, wizytówki, ulotki, plakaty, graficzną oprawę profili social media - jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie standu to dopiero początek naszej współpracy. Istotnym dla nas jest stworzenie dla Ciebie pełnej identyfikacji wizualnej, która będzie językiem komunikacji z Twoimi klientami. Jak widzisz tworzenie standu to złożony proces, który z czasem odniesie zamierzone efekty.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie standów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy stand i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej