Projektowanie potykaczy online | Aktualizacja: 17.08.2019

Projektowanie potykaczy

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów potykaczy!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących potykacze

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów potykaczy w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie potykaczy

Projektowanie potykaczy dla firmy

Tworzenie potykaczy nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania potykaczy, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt potykacza.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować potykacz dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów potykaczy.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie potykaczy?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt potykacza. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów potykaczy.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt potykacza.

Czytaj dalej »

Projektowanie potykaczy - jak przebiega?

Czyli tworzenie potykaczy dla Ciebie
 
Projektowanie potykacza zależy od wielu czynników. Aby projekty potykaczy w pełni spełniały Twoje wymagania, musimy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak rodzaj i dostępność materiałów, technologiczne możliwości czy warunki użytkowania końcowego.

Nasza oferta jest kompleksowa, a tworzenie potykacza będzie obejmować wszystkie najmniejsze szczegóły, między innymi takie jak związane ze stworzeniem hasła reklamowego, czy zaprojektowaniem wzoru, który będzie rzucał się w oczy i przyciągał uwagę konsumentów.

Dzięki wielu dostępnym rozwiązaniom na rynku w obecnej chwili projektowanie potykacza, choć nie należy do łatwych procesów, będzie w pełni dostosowane do Twoich wymagań oraz wymagań konsumenckich. W ciągu kilku dni, od kiedy prześlesz nam swoje zlecenie, przedstawimy Ci zrealizowane specjalnie dla Ciebie projekty potykaczy, abyś sam mógł zadecydować, który z nich najbardziej do Ciebie przemówi.

Na początku tworzenie potykacza uzależnimy od wyboru właściwego dla niego materiału, a następnie wymyślimy dla Ciebie specjalne wzory graficzne. Projektowanie potykaczy to zadanie, które ma na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i przez to jest bardzo kluczowym działaniem marketingowym, odnoszącym sukcesy, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby spełniał szereg wymagań, a przy tym był bardzo użyteczną formą reklamy.

Ponieważ mamy szereg możliwości i produktów do zaoferowania w naszej ofercie, to jeśli będziesz potrzebował także innych środków reklamy, takich jak standy, zaproszenia czy okładki, wystarczy się z nami skontaktować. Istnieje możliwość wykorzystania jednego wzoru na kilka różnych sposobów, dzięki czemu będziesz mógł zidentyfikować swoją markę za pomocą konkretnych szczegółów.

Wśród innych firm wyróżniamy się tym, że nie mamy reklamacji. Tak więc jeśli życzysz sobie najlepszej jakości potykacze lub innej formy reklamy – nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Projektowanie potykaczy - poradniki

Skąd się wzięły nazwy polskich marek i firm, część 2 Pochodzenie nazw światowych firm i marek jest zazwyczaj znane, chociaż może niekoniecznie każdy wie, że gdyby Jeff Bezos nie zatrzymał palca na haśle amazon w słowniku, być może firma nie byłaby dziś „amazonką”. Mniej jasne jest pochodzenie wielu nazw polskich firm i marek. Czy ktoś by pomyślał, że ...
Czytaj więcej »
Czym są kasetony i dlaczego je stosujemy? Kasetony to rodzaj szyldu, który ma spełniać rolę informacyjno-reklamową. Spotykamy je codziennie przechodząc obok placówek bankowych, sklepów lub firm. Dlaczego warto stosować kasetony?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: dlaczego powinny być wysokiej jakości? Odpowiedź jest w gruncie rzeczy dość prosta, chodzi o pozytywny odbiór kartki przez adresata. Przesyłka ma wzbudzić w nim same dobre odczucia, ale to problematyczna kwestia. W tej delikatnej materii łatwo popełnić duży błąd. Co to oznacza?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie potykaczy w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy potykacz i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »