Projektowanie okładek online

Projektowanie okładek

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów okładek, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących okładek

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów okładek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Okładki

Projektowanie okładek dla firmy

Tworzenie okładek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania okładek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt okładeki.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować okładek dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów okładek.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie okładek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt okładeki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów okładek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt okładeki.

Czytaj dalej

Projektowanie okładek - jak przebiega

Czyli tworzenie okładek dla Ciebie
 

Projektowanie okładek to ważny element, który podkreśli wyjątkowość Twojej firmy. Dzięki zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami, będziemy w stanie zrealizować dla Ciebie najlepsze projekty okładek, o jakich tylko będziesz mógł zamarzyć.

Wystarczy, że w tym celu prześlesz do nas brief, w którym określisz wszystkie informacje, w tym wymagania i oczekiwania, a my postaramy się im sprostać.

Tworzenie okładek jest zadaniem z pewnością nie należącym do najłatwiejszych, za to bardzo kreatywnym. Na szczęście, z nami pracują najlepsi graficy i specjaliści od marketingu, którzy bazując na swoim doświadczeniu oraz umiejętnościach stworzą dla Ciebie unikalne projekty okładek.

Projektowanie okładek zgodne z twoim życzeniem to po pierwsze, zadanie specjalne dla nas, a po drugie, duża korzyść dla Ciebie. Takie okładki zawsze dobrze zaprezentują Twoją firmę i wpłyną na budowanie jej wizerunku w oczach zarówno partnerów biznesowych jak i klientów.

Tworzenie okładek zawsze będziemy mocno uzależniać od Twoich decyzji oraz postanowień. Dostosujemy do Ciebie zarówno kolorystykę, jak i na każdej poszczególnej okładce umieścimy logo Twojej firmy w taki sposób, aby się wyróżniało i przypominało o Twojej firmie.

Projektowanie okładek to nasza pasja, my jako jedni z nielicznych na rynku będziemy mogli stworzyć dla Ciebie niepowtarzalny i unikalny produkt. Dzięki znajomości zastosowań metod poligraficznych oraz różnych materiałów dostępnych na rynku, stworzymy i zaprezentujemy Ci coś wyjątkowego.

Nasza oferta jest bogata i kompleksowa, dlatego jeżeli byłbyś zainteresowany również innymi naszymi produktami, zapraszamy do uzyskania większej ilości informacji. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać swoje oczekiwania bądź zapytania.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie okładek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy okładek i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej