Projektowanie okładek online | Aktualizacja: 16.08.2019

Projektowanie okładek

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów okładek, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących okładek

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów okładek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Okładki

Projektowanie okładek dla firmy

Tworzenie okładek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania okładek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt okładeki.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować okładek dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów okładek.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie okładek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt okładeki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów okładek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt okładeki.

Czytaj dalej »

Projektowanie okładek - jak przebiega

Czyli tworzenie okładek dla Ciebie
 
Projektowanie okładek to ważny element, który podkreśli wyjątkowość Twojej firmy. Dzięki zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami, będziemy w stanie zrealizować dla Ciebie najlepsze projekty okładek, o jakich tylko będziesz mógł zamarzyć.

Wystarczy, że w tym celu prześlesz do nas brief, w którym określisz wszystkie informacje, w tym wymagania i oczekiwania, a my postaramy się im sprostać.

Tworzenie okładek jest zadaniem z pewnością nie należącym do najłatwiejszych, za to bardzo kreatywnym. Na szczęście, z nami pracują najlepsi graficy i specjaliści od marketingu, którzy bazując na swoim doświadczeniu oraz umiejętnościach stworzą dla Ciebie unikalne projekty okładek.

Projektowanie okładek zgodne z twoim życzeniem to po pierwsze, zadanie specjalne dla nas, a po drugie, duża korzyść dla Ciebie. Takie okładki zawsze dobrze zaprezentują Twoją firmę i wpłyną na budowanie jej wizerunku w oczach zarówno partnerów biznesowych jak i klientów.

Tworzenie okładek zawsze będziemy mocno uzależniać od Twoich decyzji oraz postanowień. Dostosujemy do Ciebie zarówno kolorystykę, jak i na każdej poszczególnej okładce umieścimy logo Twojej firmy w taki sposób, aby się wyróżniało i przypominało o Twojej firmie.

Projektowanie okładek to nasza pasja, my jako jedni z nielicznych na rynku będziemy mogli stworzyć dla Ciebie niepowtarzalny i unikalny produkt. Dzięki znajomości zastosowań metod poligraficznych oraz różnych materiałów dostępnych na rynku, stworzymy i zaprezentujemy Ci coś wyjątkowego.

Nasza oferta jest bogata i kompleksowa, dlatego jeżeli byłbyś zainteresowany również innymi naszymi produktami, zapraszamy do uzyskania większej ilości informacji. Wystarczy się z nami skontaktować i przesłać swoje oczekiwania bądź zapytania.

Projektowanie okładek - poradniki

Okładka książki zachęca do kupna? Zasadniczą funkcją okładki jest zabezpieczenie książki, i trudno się z tym nie zgodzić. Doceniamy jednak głównie kunszt grafików i projektantów, którzy z okładek robią dzieła sztuki. A nawet jeśli nie, to potrafią zwrócić naszą uwagę. Jak to robią?
Czytaj więcej »
Projekt okładki sprzedaje treść? Przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce, ale większość klientów sięga po publikację, bo spodobała się im oprawa. Dopiero na drugim miejscu znajduje się wybór w oparciu o tytuł, a na trzecim nazwisko autora. Czy okładka sprzedaje treść?
Czytaj więcej »
Okładki płyt: co powinny wyrażać? Okładki płyt powstały wraz z winylowymi krążkami, które miały zabezpieczać. Początkowo były to szare, brzydkie kartony. Dzisiaj okładki wyglądają zupełnie inaczej. Jakie funkcje, poza ochronną, spełniają współczesne okładki?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie okładek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy okładek i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »