Projektowanie newsletterów online

Projektowanie newsletterów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów newsletterów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących newslettery

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów newsletterów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie newsletterów

Projektowanie newsletterów dla firmy

Tworzenie newsletterów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania newsletterów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt newslettera.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować newsletter dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów newsletterów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie newsletterów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt newslettera. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów newsletterów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt newslettera.

Czytaj dalej

Newsletter - bądź w kontakcie ze swoimi klientami

Czyli tworzenie newslettera dla Ciebie
 
Newsletter to obecnie jedno z najpowszechniejszych narzędzi marketingowych, dzięki którym klienci i partnerzy mogą być informowani o wszelkich akcjach i zdarzeniach oraz ofertach na bieżąco. Jest on jednym z najwygodniejszych środków reklamy. Przede wszystkim, szybko możemy dzięki niemu uzyskać wszelkie aktualne informacje, a po drugie – klient decyduje, jak długo ma zamiar otrzymywać newsletter.

Nasza firma również specjalizuje się w tym produkcie. Nasze projekty newsletterów są uniwersalne i dopasowane do wymogów klienta. Aby rozpocząć projektowanie musimy otrzymać od Ciebie brief, w którym zawrzesz wszystkie preferencje, jak i informacje, które koniecznie muszą pojawić się w newsletterze. Tworzenie newslettera opiera się na użyciu narzędzi i rozwiązań informatycznych, jednak dzięki naszym doświadczonym i kreatywnym grafikom i projektantom stron internetowych stworzymy dla Ciebie produkt uniwersalny i łatwy w obsłudze.

W ciągu kilku dni, od kiedy prześlesz nam swój brief, wyślemy do Ciebie nasze projekty newsletterów. Zawsze tworzymy możliwości wyboru tak, abyś wybrał tą opcję, która najbardziej Ci przypadnie do gustu i w najlepszy sposób będzie reprezentowała Twoją firmę.

Tworzenie przez nas unikalnych newsletterów jest zadaniem, które wykonujemy z pasją i pomysłem. Zawsze stawiamy na innowacyjność, stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, a znając psychikę konsumenta tworzymy treści czytelne i łatwe do zrozumienia.

Dzięki nam otrzymasz jedyny w swoim rodzaju produkt. Jak nasze koncepcje przypadną Ci do gustu, zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami występującymi w naszej ofercie. Z nami możesz stworzyć także stronę internetową Twojej firmy, animowany filmik, który przyciągnie uwagę internautów bądź jakiekolwiek inne formy użyteczne i służące podkreśleniu wyjątkowości Twojej firmy na rynku.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie newsletterów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy newsletter i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej