Projektowanie newsletterów online | Aktualizacja: 14.08.2019

Projektowanie newsletterów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów newsletterów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących newslettery

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów newsletterów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie newsletterów

Projektowanie newsletterów dla firmy

Tworzenie newsletterów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania newsletterów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt newslettera.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować newsletter dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów newsletterów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie newsletterów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt newslettera. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów newsletterów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt newslettera.

Czytaj dalej »

Newsletter - bądź w kontakcie ze swoimi klientami

Czyli tworzenie newslettera dla Ciebie
 
Newsletter to obecnie jedno z najpowszechniejszych narzędzi marketingowych, dzięki którym klienci i partnerzy mogą być informowani o wszelkich akcjach i zdarzeniach oraz ofertach na bieżąco. Jest on jednym z najwygodniejszych środków reklamy. Przede wszystkim, szybko możemy dzięki niemu uzyskać wszelkie aktualne informacje, a po drugie – klient decyduje, jak długo ma zamiar otrzymywać newsletter.

Nasza firma również specjalizuje się w tym produkcie. Nasze projekty newsletterów są uniwersalne i dopasowane do wymogów klienta. Aby rozpocząć projektowanie musimy otrzymać od Ciebie brief, w którym zawrzesz wszystkie preferencje, jak i informacje, które koniecznie muszą pojawić się w newsletterze. Tworzenie newslettera opiera się na użyciu narzędzi i rozwiązań informatycznych, jednak dzięki naszym doświadczonym i kreatywnym grafikom i projektantom stron internetowych stworzymy dla Ciebie produkt uniwersalny i łatwy w obsłudze.

W ciągu kilku dni, od kiedy prześlesz nam swój brief, wyślemy do Ciebie nasze projekty newsletterów. Zawsze tworzymy możliwości wyboru tak, abyś wybrał tą opcję, która najbardziej Ci przypadnie do gustu i w najlepszy sposób będzie reprezentowała Twoją firmę.

Tworzenie przez nas unikalnych newsletterów jest zadaniem, które wykonujemy z pasją i pomysłem. Zawsze stawiamy na innowacyjność, stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, a znając psychikę konsumenta tworzymy treści czytelne i łatwe do zrozumienia.

Dzięki nam otrzymasz jedyny w swoim rodzaju produkt. Jak nasze koncepcje przypadną Ci do gustu, zapraszamy także do zapoznania się z innymi produktami występującymi w naszej ofercie. Z nami możesz stworzyć także stronę internetową Twojej firmy, animowany filmik, który przyciągnie uwagę internautów bądź jakiekolwiek inne formy użyteczne i służące podkreśleniu wyjątkowości Twojej firmy na rynku.

Projektowanie newsletterów - poradniki

Nazwa firmy. Abstrakcyjna czy dosłowna? Aby odnieść sukces potrzeba wielu rzeczy, ale na samym początku drogi znajduje się nazwa firmy. Kwestia pozornie prosta i łatwa dopóki nie przyjdzie z nią się zmierzyć. Jaka powinna być nazwa firmy?
Czytaj więcej »
Rola papeteri w identyfikacji wizualnej firmy Czy firmowa papeteria ma znaczenie? Jak wpływa na postrzeganie firmy przez klientów? Co powinno znaleźć się na papierze firmowym? To tylko niektóre pytania odnośnie prostej z pozoru kwestii środowiska dokumentacji w przedsiębiorstwie.
Czytaj więcej »
Jak przygotować grafikę wielkoformatową? Przygotowanie grafiki wielkoformatowej może nastręczać pewnych problemów. W jakiej rozdzielczości należy przygotować projekt? W jakim formacie? Co ze spadami? To nie do końca dobrze postawione pytania. Trzeba zacząć od czegoś innego…
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie newsletterów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy newsletter i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »