Projektowanie nadruków online | Aktualizacja: 14.08.2019

Projektowanie nadruków

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów nadruków, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących nadruki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów nadruków w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie nadruków

Projektowanie nadruków dla firmy

Tworzenie nadruków nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania nadruków, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt nadruku.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować nadruk dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów nadruków.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie nadruków?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt nadruku. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów nadruków.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt nadruku.

Czytaj dalej »

Projektowanie nadruków - jak się odbywa?

Czyli tworzenie nadruków dla Ciebie
 
Projektowanie nadruków jest zwykle stosowane z myślą o koszulkach, torbach, czy uniformach pracowniczych. Jednak nadruki można też tworzyć dla innych, mniej popularnych formatów, jak np. fartuchy, kostiumy, pendrive'y, kubki itp. Zatem projektowanie nadruków to zawsze kwestia indywidualna, ściśle związana z wymaganiami konkretnego zleceniodawcy.

Dużą popularnością cieszy się projektowanie nadruków na koszulki, zwłaszcza na t-shirty. Współcześnie t-shirty, zarówno damskie jak i męskie (również dziecięce) cieszą się stale rosnącą popularnością. Chcąc odpowiadać na ten trend proponujemy naszym klientom kreatywne projekty nadruków. Podążamy za modą, dzięki temu nasze projekty są zgodne z najnowszymi trendami, zachowując przy tym oryginalność i niepowtarzalność.

Do zadania jakim jest tworzenie nadruków podchodzimy w sposób profesjonalny. Zdajemy sobie sprawę, że ciekawy i dobrze zaprojektowany nadruk może znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług. Jeśli chodzi o uniformy, to projektowanie nadruków będzie niczym innym, jak wykonaniem fachowej wizytówki dla Twojej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie projektów nadruków na koszulki i nie tylko.

Projektowanie nadruków - poradniki

Projekt okładki sprzedaje treść? Przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce, ale większość klientów sięga po publikację, bo spodobała się im oprawa. Dopiero na drugim miejscu znajduje się wybór w oparciu o tytuł, a na trzecim nazwisko autora. Czy okładka sprzedaje treść?
Czytaj więcej »
Nadruki na odzież: jak to jest zrobione? Nadruki na odzież różnią się głównie ze względu na technikę i rodzaj podłoża. Sam proces aplikacji zazwyczaj przebiega bardzo szybko ale uzależniony jest od kilku czynników. Jakich?
Czytaj więcej »
Na jakich materiałach nadruki wyglądają najlepiej? Nadruki to dobra metoda ułatwiająca identyfikację, spełniająca rolę reklamową i informacyjną. Która technologia będzie odpowiednia dla danego rodzaju odzieży?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie nadruków w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy nadruk i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »