Projektowanie nadruków online

Projektowanie nadruków

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów nadruków, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących nadruki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów nadruków w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie nadruków

Projektowanie nadruków dla firmy

Tworzenie nadruków nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania nadruków, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt nadruku.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować nadruk dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów nadruków.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie nadruków?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt nadruku. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów nadruków.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt nadruku.

Czytaj dalej

Projektowanie nadruków - jak się odbywa?

Czyli tworzenie nadruków dla Ciebie
 

Projektowanie nadruków jest zwykle stosowane z myślą o koszulkach, torbach, czy uniformach pracowniczych. Jednak nadruki można też tworzyć dla innych, mniej popularnych formatów, jak np. fartuchy, kostiumy, pendrive'y, kubki itp. Zatem projektowanie nadruków to zawsze kwestia indywidualna, ściśle związana z wymaganiami konkretnego zleceniodawcy.

Dużą popularnością cieszy się projektowanie nadruków na koszulki, zwłaszcza na t-shirty. Współcześnie t-shirty, zarówno damskie jak i męskie (również dziecięce) cieszą się stale rosnącą popularnością. Chcąc odpowiadać na ten trend proponujemy naszym klientom kreatywne projekty nadruków. Podążamy za modą, dzięki temu nasze projekty są zgodne z najnowszymi trendami, zachowując przy tym oryginalność i niepowtarzalność.

Do zadania jakim jest tworzenie nadruków podchodzimy w sposób profesjonalny. Zdajemy sobie sprawę, że ciekawy i dobrze zaprojektowany nadruk może znacząco wpłynąć na wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług. Jeśli chodzi o uniformy, to projektowanie nadruków będzie niczym innym, jak wykonaniem fachowej wizytówki dla Twojej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie projektów nadruków na koszulki i nie tylko.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie nadruków w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy nadruk i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej