Projektowanie mailingów online | Aktualizacja: 17.11.2017

Projektowanie mailingów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów mailingów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących mailingi

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów mailingów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie Mailingów

Projektowanie mailingów dla firmy

Tworzenie mailingów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania mailingów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt mailingu.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować mailing dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów mailingów.

Zobacz projekty »

Przykładowe realizacje konkursów

Przeglądaj konkursy »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Ubezpieczenia Online

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie mailingów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt mailingu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów mailingów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt mailingu.

Czytaj dalej »

Projektowanie mailingów

Czyli tworzenie mailingów dla Ciebie
 
Prostym narzędziem, służącym do otrzymywania informacji o promocjach i ofertach, jest e-mail marketing. W wielkim skrócie polega on na wykorzystaniu poczty elektronicznej jako narzędzia komunikacyjnego.

Projektowanie mailingu polega na kilkuetapowych procesach. Przez tworzenie mailingu rozumiemy kreację wiadomości elektronicznych. Projektowanie mailingu to także kreacja treści wiadomości, sposób obsługi informacji zwrotnych oraz metoda tworzenia schematów komunikacji wykorzystujących pocztę elektroniczną.

W momencie, w którym prześlesz do nas brief z informacjami takimi jak Twoje wymaganie, czy preferencje oraz wiadomości z danymi, co powinno znaleźć się w każdym  mailu - przedstawimy Ci kilka rozwiązań. Nasze projekty są budowane zawsze w oparciu o stosowną wiedzę z zakresu informatyki, ale także i psychologii sprzedaży. Dlatego z nami masz gwarancję, że mailing osiągnie swój cel.

Nasze projekty mailingów to także dobrze wykonana strategia komunikacji. Kiedy zakończymy projektowanie, a Ty wybierzesz ten, który najbardziej Cię interesuje, będziesz mógł wcielić go w życie.

Choć tworzenie mailingu jest kompleksowym zadaniem i zupełnie niełatwym, to warto podjąć taką inwestycję. Wciąż należy do jednych z najskuteczniejszych sposobów informowania klientów o nowościach i promocjach.

Zaufało nam już wiele firm przez Tobą. Od lat współpracujemy z najlepszymi. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze koncepcje. Nasze projektowanie produktów zawsze wiąże się z wysoką jakością, jest skutecznym środkiem reklamy i przynosi duże zyski.

Napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Przedstawimy Ci też wstępne projekty, abyś zapoznał się z naszymi metodami pracy.

Projektowanie mailingów - poradniki

Jak przygotować grafikę wielkoformatową? Przygotowanie grafiki wielkoformatowej może nastręczać pewnych problemów. W jakiej rozdzielczości należy przygotować projekt? W jakim formacie? Co ze spadami? To nie do końca dobrze postawione pytania. Trzeba zacząć od czegoś innego…
Czytaj więcej »
Jak dobrze stosować grafikę wielkoformatową? Grafika wielkoformatowa to specyficzna dziedzina, która wymusza na projektantach nie tylko doskonałą znajomość warsztatu, ale również wiedzę o technologicznych zagadnieniach druku wielkich formatów. Co to dokładnie oznacza?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: dlaczego powinny być wysokiej jakości? Odpowiedź jest w gruncie rzeczy dość prosta, chodzi o pozytywny odbiór kartki przez adresata. Przesyłka ma wzbudzić w nim same dobre odczucia, ale to problematyczna kwestia. W tej delikatnej materii łatwo popełnić duży błąd. Co to oznacza?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie mailingów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy mailing i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »