Projektowanie mailingów online

Projektowanie mailingów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów mailingów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących mailingi

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów mailingów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie Mailingów

Projektowanie mailingów dla firmy

Tworzenie mailingów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania mailingów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt mailingu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować mailing dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów mailingów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie mailingów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt mailingu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów mailingów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt mailingu.

Czytaj dalej

Projektowanie mailingów

Czyli tworzenie mailingów dla Ciebie
 

Prostym narzędziem, służącym do otrzymywania informacji o promocjach i ofertach, jest e-mail marketing. W wielkim skrócie polega on na wykorzystaniu poczty elektronicznej jako narzędzia komunikacyjnego.

Projektowanie mailingu polega na kilkuetapowych procesach. Przez tworzenie mailingu rozumiemy kreację wiadomości elektronicznych. Projektowanie mailingu to także kreacja treści wiadomości, sposób obsługi informacji zwrotnych oraz metoda tworzenia schematów komunikacji wykorzystujących pocztę elektroniczną.

W momencie, w którym prześlesz do nas brief z informacjami takimi jak Twoje wymaganie, czy preferencje oraz wiadomości z danymi, co powinno znaleźć się w każdym  mailu - przedstawimy Ci kilka rozwiązań. Nasze projekty są budowane zawsze w oparciu o stosowną wiedzę z zakresu informatyki, ale także i psychologii sprzedaży. Dlatego z nami masz gwarancję, że mailing osiągnie swój cel.

Nasze projekty mailingów to także dobrze wykonana strategia komunikacji. Kiedy zakończymy projektowanie, a Ty wybierzesz ten, który najbardziej Cię interesuje, będziesz mógł wcielić go w życie.

Choć tworzenie mailingu jest kompleksowym zadaniem i zupełnie niełatwym, to warto podjąć taką inwestycję. Wciąż należy do jednych z najskuteczniejszych sposobów informowania klientów o nowościach i promocjach.

Zaufało nam już wiele firm przez Tobą. Od lat współpracujemy z najlepszymi. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze koncepcje. Nasze projektowanie produktów zawsze wiąże się z wysoką jakością, jest skutecznym środkiem reklamy i przynosi duże zyski.

Napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Przedstawimy Ci też wstępne projekty, abyś zapoznał się z naszymi metodami pracy.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie mailingów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy mailing i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej