Powrót do listy konkursów
Nagroda gwarantowana
ID konkursu

#2652

Liczba prac

0

Liczba wyświetleń

2117

Status

Zakończony

Załóż podobny konkurs

Konkurs na stworzenie znaków graficznych (logotypów) programów wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego

Szanowni Graficy,

nasz portal ma przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie ogłoszonym przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Przedmiotem i celem konkursu jest stworzenie czterech logotypów:

1. Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 - 2030;
2. Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030;
3. Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018 - 2030;
4. Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020;
  

Poniżej jeszcze kilka informacji od organizatorów oraz o tym, gdzie składać prace. Wyjątkowo - nie składacie ich tutaj na designerze bo nie będą one brane pod uwagę - możecie je składać tylko zgodnie z poniższą instrukcją:

Zgłoszenie pracy do konkursu odbywa się za pośrednictwem karty zgłoszeniowej, której skan należy załączyć do maila z pracą konkursową. Prace konkursowe w formacie .jpg, .png lub .pdf  razem z kartą zgłoszeniową (indywidualną lub zespołową) należy wysłać na adres [email protected] Rozmiar przesłanego pliku (lub łączny rozmiar przesłanych plików) nie może być większy niż 20 MB.  W przypadku większych plików należy skorzystać z internetowych narzędzi do transferu danych (link z dostępem do plików należy przesłać w mailu).
Wszystko do pobrania tutaj: https://niw.gov.pl/konkurs/ogloszenie-o-konkursie/ 
 

 

Wiadomość od organizatora konkursu:

Jako instytucja zarządzająca programami służącymi rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego, chcemy by charakteryzowały się one spójnością nie tylko celu, ale i wizualną.
Dlatego zdecydowaliśmy się ogłosić konkurs na zaprojektowanie logotypów programów, do udziału w którym zapraszamy wszystkich: profesjonalistów i początkujących twórców, studentów uczelni artystycznych i ich wykładowców. Twórzcie z nami społeczeństwo obywatelskie w nowoczesnej formule!
Autor zwycięskiego zestawu projektów zdobędzie 20 000 zł brutto i trwałe miejsce w historii społeczeństwa obywatelskiego. Na prace konkursowe czekamy do poniedziałku 20 sierpnia do godz. 23:59.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu w linkach poniżej.
Pełny regulamin: https://niw.gov.pl/wp-content/uploads/2018/07/Regulamin-konkursu-za%C5%82%C4%85cznik-nr-1-do-Zarz%C4%85dzenia-Dyrektora-NIW-CRSO-3.pdf

Prosimy o rozpowszechnianie informacji o naszym konkursie! Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona artystów i dać im szansę na zaistnienie w świecie grafiki użytkowej, a sobie - stworzyć możliwość posługiwania się doskonale zaprojektowanymi znakami graficznymi.

Pozdrawiamy,
Administracja serwisu Designer.pl

Zasady konkursu

Aby zobaczyć zasady konkursu musisz być zalogowany
Aktualnie nie został dodany jeszcze żaden projekt