« powrót do listy konkursów
ID konkursu

#2652

Nagroda gwarantowana
Liczba prac

0

Liczba wyświetleń

1543

Status

Zakończony

Załóż podobny konkurs

Konkurs na stworzenie znaków graficznych (logotypów) programów wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego

Szanowni Graficy, nasz portal ma przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie ogłoszonym przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Przedmiotem i celem konkursu jest stworzenie czterech logotypów: 1. Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 - 2030; 2. Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030; 3. Rządowy Program Wspa...

Pokaż szczegóły konkursu

Szanowni Graficy,

nasz portal ma przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie ogłoszonym przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Przedmiotem i celem konkursu jest stworzenie czterech logotypów:

1. Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 - 2030;
2. Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 - 2030;
3. Rządowy Program Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018 - 2030;
4. Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020;
  

Poniżej jeszcze kilka informacji od organizatorów oraz o tym, gdzie składać prace. Wyjątkowo - nie składacie ich tutaj na designerze bo nie będą one brane pod uwagę - możecie je składać tylko zgodnie z poniższą instrukcją:

Zgłoszenie pracy do konkursu odbywa się za pośrednictwem karty zgłoszeniowej, której skan należy załączyć do maila z pracą konkursową. Prace konkursowe w formacie .jpg, .png lub .pdf  razem z kartą zgłoszeniową (indywidualną lub zespołową) należy wysłać na adres konkurs@niw.gov.pl. Rozmiar przesłanego pliku (lub łączny rozmiar przesłanych plików) nie może być większy niż 20 MB.  W przypadku większych plików należy skorzystać z internetowych narzędzi do transferu danych (link z dostępem do plików należy przesłać w mailu).
Wszystko do pobrania tutaj: https://niw.gov.pl/konkurs/ogloszenie-o-konkursie/ 
 

 

Wiadomość od organizatora konkursu:

Jako instytucja zarządzająca programami służącymi rozwojowi społeczeństwa obywatelskiego, chcemy by charakteryzowały się one spójnością nie tylko celu, ale i wizualną.
Dlatego zdecydowaliśmy się ogłosić konkurs na zaprojektowanie logotypów programów, do udziału w którym zapraszamy wszystkich: profesjonalistów i początkujących twórców, studentów uczelni artystycznych i ich wykładowców. Twórzcie z nami społeczeństwo obywatelskie w nowoczesnej formule!
Autor zwycięskiego zestawu projektów zdobędzie 20 000 zł brutto i trwałe miejsce w historii społeczeństwa obywatelskiego. Na prace konkursowe czekamy do poniedziałku 20 sierpnia do godz. 23:59.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu w linkach poniżej.
Pełny regulamin: https://niw.gov.pl/wp-content/uploads/2018/07/Regulamin-konkursu-za%C5%82%C4%85cznik-nr-1-do-Zarz%C4%85dzenia-Dyrektora-NIW-CRSO-3.pdf

Prosimy o rozpowszechnianie informacji o naszym konkursie! Chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona artystów i dać im szansę na zaistnienie w świecie grafiki użytkowej, a sobie - stworzyć możliwość posługiwania się doskonale zaprojektowanymi znakami graficznymi.

Pozdrawiamy,
Administracja serwisu Designer.pl

Zasady konkursu

Aby zobaczyć zasady konkursu musisz być zalogowany
Ukryj szczegóły konkursu
Aktualnie nie został dodany jeszcze żaden projekt