Projektowanie koszulek online

Projektowanie koszulek

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów koszulek!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących koszulki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 70+
projektów koszulek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Koszulki z nadrukiem

Projektowanie koszulek

Tworzenie koszulek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania koszulek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt koszulki.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować koszulki dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów koszulek.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie koszulek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt koszulki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów koszulek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt koszulki.

Czytaj dalej

Projektowanie grafiki na koszulki

Twoja firma potrzebuje projektu grafiki na koszulkę? Może Ty masz jakiś pomysł na nadruk? Jasne, możesz wykorzystać jakiś ogólnodostępny kreator online i samemu wrzucić na koszulkę co tylko chcesz. Tylko, czy to da pewność i gwarancję jakości?

Profesjonalne projekty grafik na koszulki, są tworzone przez projektantów, którzy wiedzą jaki element, umieścić w którym miejscu. Uwzględnią specyfikę materiału, trwałość nadruku, wezmą pod uwagę techniki i wytrzymałość. Własne projekty koszulek może i wyglądają dobrze, ale po jakimś czasie raczej się do niczego nie nadają.

Komu zlecić projektowanie koszulek?

Projektowanie koszulek to zadanie dla doświadczonych projektantów graficznych. Dobre projekty koszulek uwzględniają miejsce przechodzenia szwów i kreatywnie je wykorzystują, aby wzory były jeszcze bardziej atrakcyjne. Do pracy, jaką jest tworzenie koszulek zawsze podchodzimy w sposób odpowiedzialny. Zdajemy sobie sprawę, że oczekujesz od nas projektów najwyższej jakości.

Projekty koszulek wykonane przez naszych grafików zawsze odznaczają się wysoką jakością. Przed przystąpieniem do projektowania zawsze przeprowadzamy szczegółowe rozmowy z naszym klientem, aby móc w pełni sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom. Zależy nam na tym, aby projekty koszulek, które ostatecznie trafią do sklepów były jak najwyższej jakości.

Dlaczego Designer.pl to najlepsza strona do projektwania koszulek?

Designer to najlepsza strona do projektowania koszulek! Zdajemy sobie sprawę z tego, że projektowanie koszulek to obecnie silnie rozwijający się rynek. Moda rozwija się coraz szybciej, dlatego zapotrzebowanie na tworzenie koszulek stale rośnie. Odpowiadamy na ten nowy trend prezentując Ci projekty koszulek powstałe dzięki projektowaniu społecznościowemu. Jest to nowatorska metoda, pozwalająca na uzyskanie większej liczby projektów koszulek, w krótszym czasie i niższej cenie.

Wszystko zgodnie z zasadami projektowania graficznego, a kupiony przez Ciebie projekt koszulki, staje się Twoją własnością. Nie musisz się na tym znać. Nasi graficy przygotują prace w taki sposób, aby każdy element znalazł się na swoim miejscu. Bez niedociągnięc i błędów, jak przy samodzielnym projektowaniu przez kreatory!

Jak zaprojektować koszulkę w Designer.pl?

To bardzo proste! Zakładasz konkurs na projekt koszuki, opisujesz wytyczne i wybierasz elementy, które Cię interesują. Nasi graficy zgłaszają się do konkursu i wykonują dla Ciebie tyle prac, ile sobie wybierzesz. Przez cały proces projektowania grafik, możesz komentować pracę grafików i zglaszać poprawki. Na koniec wybierasz projekt grafiki, który odpowiada Ci najbardziej i tylko za tę pracę płacisz! Bez ukrytych opłat i kosztów!

Projekty koszulek dla każdego!

U nas nie zamykamy się na określoną branżę, czy rodzaj zlecenia! Tworzymy grafiki na koszulki dla firm, osób fizycznych, na spotkania branżowe, eventy, konferencje, a nawet nadruki na odzież roboczą. Startujesz z nowym brandem i potrzebujesz spójnego stroju dla pracowników! Nasi graficy zaprojektują dla Ciebie grafikę na t-shirt, bluzę, kurtkę i co tylko chcesz!

Ile kosztuje projekt koszulki?

U nas projekt koszulki z nadrukiem zaczyna się od 500 złotych! W tej cenie dostaniesz kilka różnych projektów i samodzielnie wybierasz właściwy! Czy musisz zapłacić za wszystkie? Nie! Płacisz tylko za ten, który wybrałeś!

Możesz samodzielnie określić budżet i otrzymać tyle projektów, ile tylko chcesz. Im wyższy budżet, tym większa liczba prac do Ciebie przyjdzie i spośród większej możesz wybrać ten najlepszy!

 

 

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie koszulek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy koszulki i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej