Projektowanie koszulek online | Aktualizacja: 12.11.2019

Projektowanie koszulek

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów koszulek!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących koszulki

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 70+
projektów koszulek w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Koszulki z nadrukiem

Projektowanie koszulek

Tworzenie koszulek nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania koszulek, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt koszulki.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować koszulki dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów koszulek.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie koszulek?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt koszulki. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów koszulek.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt koszulki.

Czytaj dalej »

Projektowanie koszulek - jak się odbywa?

Czyli tworzenie koszulek dla Ciebie
 
Projektowanie koszulek to zadanie dla doświadczonych projektantów graficznych. Dobre projekty koszulek uwzględniają miejsce przechodzenia szwów i kreatywnie je wykorzystują, aby wzory były jeszcze bardziej atrakcyjne. Do pracy, jaką jest tworzenie koszulek zawsze podchodzimy w sposób odpowiedzialny. Zdajemy sobie sprawę, że oczekujesz od nas projektów najwyższej jakości.

Projekty koszulek wykonane przez naszych grafików zawsze odznaczają się wysoką jakością. Przed przystąpieniem do projektowania zawsze przeprowadzamy szczegółowe rozmowy z naszym klientem, aby móc w pełni sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom. Zależy nam na tym, aby projekty koszulek, które ostatecznie trafią do sklepów były jak najwyższej jakości.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że projektowanie koszulek to obecnie silnie rozwijający się rynek. Moda rozwija się coraz szybciej, dlatego zapotrzebowanie na tworzenie koszulek stale rośnie. Odpowiadamy na ten nowy trend prezentując Ci projekty koszulek powstałe dzięki projektowaniu społecznościowemu. Jest to nowatorska metoda, pozwalająca na uzyskanie większej liczby projektów koszulek, w krótszym czasie i niższej cenie.

Projektowanie koszulek - poradniki

T-shirt: jakie wzory się sprzedają? Maska Lorda Wadera, a może napis: „Jem dżem”? Jakie wzory na koszulkach wybierają klienci? Aby się o tym przekonać, wystarczy rozejrzeć się po ulicy. Różnorodność jest olbrzymia, ale z tego chaosu wyłania się pewien wzór. Jaki?
Czytaj więcej »
Projektowanie koszulki: od kocepcji do realizacji Projektowanie koszulek to proces wieloetapowy. Po pierwsze należy zdefiniować potrzeby, które zrealizowany projekt ma zaspokoić. Najczęściej chodzi o reklamę, ale nie tylko. O co jeszcze?
Czytaj więcej »
Jak szybka powinna być animacja flash? Animowane banery reklamowe służą nieco innym celom niż klasyczne animacje i filmy. W związku z tym, wymagają również nieco innego podejścia. Co warto wiedzieć?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie koszulek w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy koszulki i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »