Projektowanie kopert online

Projektowanie kopert

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów kopert!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących koperty

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów kopert w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Koperty firmowe

Projektowanie kopert dla firmy

Tworzenie kopert nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kopert, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt koperty.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować koperty dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kopert.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie kopert?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt koperty. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kopert.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt koperty.

Czytaj dalej

Projektowanie kopert - jak ważne są szczegóły

Czyli tworzenie kopert dla Ciebie
 

Koperty firmowe są niemal tak ważnym elementem dla Twojej firmy, jak wizytówki. Dlatego, w oparciu o najwyższe standardy jakości oraz nowoczesne rozwiązania stworzymy je specjalnie dla Ciebie. Wszystko, czego potrzebujemy, to brief, w którym określisz swoje wymagania i preferencje. Projektowanie kopert w głównej mierze będzie polegało na dopasowaniu się do Twoich potrzeb.

Tworzenie kopert firmowych to zadanie, którego z łatwością podejmą się nasi doświadczeni pracownicy na stanowisku grafika. Cały nasz zespół posiada doświadczenie i szeroką wiedzę – stąd będziemy mogli przedstawić Ci unikalne projekty kopert.

Projektowanie kopert to dla nas czysta przyjemność. W kolejnych etapach przede wszystkim zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie grafikę, czyli wzór, na którym będzie widoczne logo Twojej firmy oraz – na życzenie – motto, którym kieruje się Twoja firma. Jeżeli życzysz sobie wykonanie niestandardowych kopert firmowych, przedstawimy Ci różne projekty takich kopert, z których Ty wybierzesz ten najbardziej dla Twojej firmy odpowiedni.

Wbrew pozorom, tworzenie kopert firmowych nie jest zajęciem należącym do najłatwiejszych, zwłaszcza, jeśli oferujemy produkty, które w niepowtarzalny sposób będą odróżniać Twoją firmę i podkreślać jej wyjątkowość. Aż do tej pory każda nasza koncepcja okazała się strzałem w dziesiątkę, a nasi klienci zawsze zadowoleni.

Nasze rozwiązania skutecznie wyróżnią Twoją firmę na rynku wśród konkurencji. Z nami zbudujesz pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Kiedy nasze koncepcje spotkają się z Twoim uznaniem, zapraszamy także do zapoznania się z szeroką gamą produktów, jakimi obecnie dysponujemy. Możemy w odpowiedzi na Twoje potrzeby stworzyć także stronę internetową, wizytówki, animacje, które posłużą do wyróżnienia Twojej firmy także w internecie.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kopert w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy koperty i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej