Projektowanie kopert online | Aktualizacja: 12.05.2019

Projektowanie kopert

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów kopert!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących koperty

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 10 do 40+
projektów kopert w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Koperty firmowe

Projektowanie kopert dla firmy

Tworzenie kopert nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kopert, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt koperty.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować koperty dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kopert.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Ubezpieczenia Online

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie kopert?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt koperty. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kopert.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt koperty.

Czytaj dalej »

Projektowanie kopert - jak ważne są szczegóły

Czyli tworzenie kopert dla Ciebie
 
Koperty firmowe są niemal tak ważnym elementem dla Twojej firmy, jak wizytówki. Dlatego, w oparciu o najwyższe standardy jakości oraz nowoczesne rozwiązania stworzymy je specjalnie dla Ciebie. Wszystko, czego potrzebujemy, to brief, w którym określisz swoje wymagania i preferencje. Projektowanie kopert w głównej mierze będzie polegało na dopasowaniu się do Twoich potrzeb.

Tworzenie kopert firmowych to zadanie, którego z łatwością podejmą się nasi doświadczeni pracownicy na stanowisku grafika. Cały nasz zespół posiada doświadczenie i szeroką wiedzę – stąd będziemy mogli przedstawić Ci unikalne projekty kopert.

Projektowanie kopert to dla nas czysta przyjemność. W kolejnych etapach przede wszystkim zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie grafikę, czyli wzór, na którym będzie widoczne logo Twojej firmy oraz – na życzenie – motto, którym kieruje się Twoja firma. Jeżeli życzysz sobie wykonanie niestandardowych kopert firmowych, przedstawimy Ci różne projekty takich kopert, z których Ty wybierzesz ten najbardziej dla Twojej firmy odpowiedni.

Wbrew pozorom, tworzenie kopert firmowych nie jest zajęciem należącym do najłatwiejszych, zwłaszcza, jeśli oferujemy produkty, które w niepowtarzalny sposób będą odróżniać Twoją firmę i podkreślać jej wyjątkowość. Aż do tej pory każda nasza koncepcja okazała się strzałem w dziesiątkę, a nasi klienci zawsze zadowoleni.

Nasze rozwiązania skutecznie wyróżnią Twoją firmę na rynku wśród konkurencji. Z nami zbudujesz pozytywny wizerunek Twojej firmy.

Kiedy nasze koncepcje spotkają się z Twoim uznaniem, zapraszamy także do zapoznania się z szeroką gamą produktów, jakimi obecnie dysponujemy. Możemy w odpowiedzi na Twoje potrzeby stworzyć także stronę internetową, wizytówki, animacje, które posłużą do wyróżnienia Twojej firmy także w internecie.

Projektowanie kopert - poradniki

Czy opakowanie sprzedaje produkt? Jak często kupujemy jakiś produkt, bo podoba nam się opakowanie? Może nie tak regularnie jak pragnęliby producenci, ale zdecydowanie częściej, niż byśmy sami chcieli. Dlaczego tak się dzieje?
Czytaj więcej »
Rola grafiki na stronie internetowej Stanowi najprostszą formę komunikacji i przekazu. Budzi zainteresowanie i ciekawość. Pozwala szybko ocenić zawartość. Zwiększa atrakcyjność i tworzy profesjonalny wizerunek. Jest elementem identyfikacji wizualnej firmy. Cóż to takiego?
Czytaj więcej »
Jakie fonty najlepiej się czyta? Times New Roman, Arial, a może Comic Sans z Microsoftu? Które fonty najlepiej się czyta? Właściwie pytanie powinno brzmieć: które fonty są najlepsze do ekranu monitora? Szybka odpowiedź. Żaden z powyższych.
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kopert w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy koperty i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »