Projektowanie kalendarzy online

Projektowanie kalendarzy

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów kalendarzy!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących kalendarze

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów kalendarzy w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie kalendarzy

Projektowanie kalendarzy dla firmy

Tworzenie kalendarzy nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kalendarzy, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt kalendarza.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować kalendarz dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kalendarzy.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie kalendarzy?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt kalendarza. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kalendarzy.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt kalendarza.

Czytaj dalej

Projektowanie kalendarzy - jak się odbywa?

Czyli tworzenie kalendarzy dla Ciebie
 

Projektowanie kalendarzy to specyficzne zajęcie, polegające na stworzeniu projektu graficznego, gotowego do naniesienia na kalendarz. Do takiego zadania jak tworzenie kalendarzy można podejść w różnoraki sposób. Można stworzyć jedną grafikę na cały kalendarz, lub też dwanaście grafik, po jednej na każdy miesiąc. Odpowiednie projekty kalendarzy są znakomitym nośnikiem reklamowym dla wielu firm.

Tworzeniem kalendarzy zajmujemy się od 2011 roku. Mając na uwadze, że kalendarz jest przestrzenią reklamową, która ma budować korzystny wizerunek Twojej firmy - posiadamy specjalny zespół projektowy. W skład takiego zespołu wchodzą graficy, specjalista ds. marketingu oraz copywriter. Projektowanie kalendarzy to dla nas poważne zadanie, w którym wykazujemy się kreatywnością i pomysłowością.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie projektowania kalendarzy oraz wielu innych nośników reklamowych. W ramach jednego pakietu firmowego możemy wykonać cały projekt identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy lub też konkretnego produktu bądź usługi.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kalendarzy w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy kalendarz i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej