Projektowanie kalendarzy online | Aktualizacja: 14.03.2019

Projektowanie kalendarzy

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów kalendarzy!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących kalendarze

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów kalendarzy w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie kalendarzy

Projektowanie kalendarzy dla firmy

Tworzenie kalendarzy nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania kalendarzy, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt kalendarza.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować kalendarz dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów kalendarzy.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Ubezpieczenia Online

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie kalendarzy?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt kalendarza. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów kalendarzy.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt kalendarza.

Czytaj dalej »

Projektowanie kalendarzy - jak się odbywa?

Czyli tworzenie kalendarzy dla Ciebie
 
Projektowanie kalendarzy to specyficzne zajęcie, polegające na stworzeniu projektu graficznego, gotowego do naniesienia na kalendarz. Do takiego zadania jak tworzenie kalendarzy można podejść w różnoraki sposób. Można stworzyć jedną grafikę na cały kalendarz, lub też dwanaście grafik, po jednej na każdy miesiąc. Odpowiednie projekty kalendarzy są znakomitym nośnikiem reklamowym dla wielu firm.

Tworzeniem kalendarzy zajmujemy się od 2011 roku. Mając na uwadze, że kalendarz jest przestrzenią reklamową, która ma budować korzystny wizerunek Twojej firmy - posiadamy specjalny zespół projektowy. W skład takiego zespołu wchodzą graficy, specjalista ds. marketingu oraz copywriter. Projektowanie kalendarzy to dla nas poważne zadanie, w którym wykazujemy się kreatywnością i pomysłowością.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie projektowania kalendarzy oraz wielu innych nośników reklamowych. W ramach jednego pakietu firmowego możemy wykonać cały projekt identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy lub też konkretnego produktu bądź usługi.

Projektowanie kalendarzy - poradniki

Identyfikacja wizualna jest potrzebna? Odbiór firmy wiąże się z jej wizerunkiem, którego zasadniczą częścią jest identyfikacja wizualna. Dlaczego właściwie jest tak ważna?
Czytaj więcej »
Projekt okładki sprzedaje treść? Przysłowie mówi, żeby nie oceniać książki po okładce, ale większość klientów sięga po publikację, bo spodobała się im oprawa. Dopiero na drugim miejscu znajduje się wybór w oparciu o tytuł, a na trzecim nazwisko autora. Czy okładka sprzedaje treść?
Czytaj więcej »
Jak przygotować grafikę wielkoformatową? Przygotowanie grafiki wielkoformatowej może nastręczać pewnych problemów. W jakiej rozdzielczości należy przygotować projekt? W jakim formacie? Co ze spadami? To nie do końca dobrze postawione pytania. Trzeba zacząć od czegoś innego…
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie kalendarzy w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy kalendarz i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »