Projektowanie Brand Hero online | Aktualizacja: 11.08.2019

Projektowanie Brand Hero

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów graficznych Brand Hero!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Brand Hero

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 35+
projektów Brand Hero w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Brand Hero

Projektowanie Brand Hero dla firmy

Tworzenie Brand Hero nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Brand Hero, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Brand Hero.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Brand Hero dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Brand Hero.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie Brand Hero?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Brand Hero. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Brand Hero.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Brand Hero.

Czytaj dalej »

Brand Hero - siła pozytywnych emocji

Czyli tworzenie brand hero dla Ciebie
 
Projektowanie brand hero, czyli inaczej tworzenie bohatera Twojej marki, to wyjątkowy proces, podczas którego wymyślimy dla Ciebie postać, która będzie tożsama z Twoją firmą i produktami. Na tym etapie ważnym będzie zrozumienie, do kogo ma ona przemawiać, jakie wrażenia wywołać i do jakiej grupy odbiorców trafić. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć dla Ciebie niesamowity i niezwykle obiecujący projekt brand hero, który zwróci uwagę danej grupy konsumentów.
 
Tworzenie brand hero to w dużej mierze i przede wszystkim zaprojektowanie emocji, jakie będą kojarzone z Twoją firmą dzięki tej postaci, wśród zakładanej grupy odbiorców. Nasi uzdolnieni graficy na podstawie Twoich wymagań i oczekiwań zaproponują Ci projekty, z których będziesz mógł wybrać ten, który spotka się z Twoim największym uznaniem.
 
Projektowanie brand hero to także pobudzenie wyobraźni, która będzie oddziaływała na Twoich klientów. Bohater Twojej marki z pewnością podbije serca konsumentów i połączy Twoją firmę z przyjemnymi emocjami. Na pewno kojarzysz wiele takich postaci, jakie towarzyszą innym firmom – my wymyślimy jedną z nich specjalnie dla Ciebie!
 
Z nami masz gwarancję, że Twój brand hero skutecznie odróżni Twoją firmę od konkurencyjnych na rynku i zwróci uwagę wielu nowych klientów, rozbawi ich, a stałych przekona raz na zawsze do korzystania z Twoich usług lub produktów.

Bohater marki to obecnie jedna z najnowszych metod oddziaływania na konsumentów – dlaczego nie skorzystać z niej już dziś i nie osiągnąć tak wielu korzyści?
 
Inwestując w Twojego bohatera, inwestujesz także w swoich klientów – w ich rozrywkę oraz przyjemne skojarzenia z Twoją firmą. Dzięki wyjątkowości naszych koncepcji będziesz mógł wpłynąć na odróżnienie się na rynku i stworzenie czegoś wyjątkowego, czego do tej pory firmy konkurencyjne nie uczyniły.

Stwórz z nami własnego bohatera marki i obserwuj rosnące korzyści!

Brand Hero - poradniki

Kartki firmowe: dlaczego powinny być wysokiej jakości? Odpowiedź jest w gruncie rzeczy dość prosta, chodzi o pozytywny odbiór kartki przez adresata. Przesyłka ma wzbudzić w nim same dobre odczucia, ale to problematyczna kwestia. W tej delikatnej materii łatwo popełnić duży błąd. Co to oznacza?
Czytaj więcej »
Piwo rzemieślnicze - pomysł na biznes a dobra identyfikacja wizualna Piwa z małych browarów przeżywają istny renesans – smakosze piwa coraz chętniej sięgają po nowe propozycje oferowane przez małe, rzemieślnicze firmy. Szukają produktów naturalnych, wysokiej jakości, alternatywy dla wyrobów „piwopodobnych”. Sklepowe półki uginają się od ilości butelek oklejonych cora...
Czytaj więcej »
Logo hotelu. 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę Czy Twój hotel ma swój znak rozpoznawczy w postaci logo? Jeśli tak, to czy jest odpowiednie? Jeśli nie, to na co zwrócić uwagę, aby odniosło sukces? Oto 5 porad, jak podejść do tematu logo hotelu!
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Brand Hero w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Brand Hero i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »