Projektowanie billboardów online | Aktualizacja: 14.05.2019

Projektowanie billboardów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów billboardów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących billboardy

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów billboardów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie billboardów

Projektowanie billboardów dla firmy

Tworzenie billboardów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania billboardów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt billboardu.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować billboard dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów billboardów.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Ubezpieczenia Online

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie billboardów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt billboardu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów billboardów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt billboardu.

Czytaj dalej »

Projektowanie bilboardów - jak się odbywa?

Czyli tworzenie bilboardów dla Ciebie
 
Bilboardy są znanym wszystkim rodzajem reklamy, który zobaczyć możemy głównie w miastach i przy drogach. Aby reklama była skuteczna, projektowanie bilboardów musi być wykonane fachowo i profesjonalnie. Wiemy, że tworzenie bilboardów wymaga doświadczenia i szerokiej wiedzy zarówno graficznej, drukarskiej jak i marketingowej.

Dlatego projekty bilboardów są przygotowywane przez naszych grafików, posiadających wieloletnie doświadczenie w grafice użytkowej. Oprócz grafików tworzeniem bilboardów zajmuje się także specjalista ds. marketingu oraz kreatywny copywriter. W ten sposób nasi pracownicy tworzą team odpowiedzialny za sukces Twojej firmy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem. Dlatego do tworzenia bilboardów podchodzimy w sposób profesjonalny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oprócz prac takich jak projektowanie bilboardów oferujemy naszym klientom całościowe stworzenie identyfikacji wizualnej. Jest to bardzo istotne, ponieważ takie elementy jak logo oraz kolorystyka mają bezpośredni wpływ na powstające projekty bilboardów.

Projektowanie billboardów - poradniki

Skąd się wzięły nazwy firm w IT? Wielu początkujących przedsiębiorców trudzi się i głowi nad nazwą swojej firmy. To kwestia, która stanowi część sukcesu nowego biznesu. Oto kilka przykładów nie zawsze prostej drogi, która doprowadziła do powstania nazw takich gigantów jak Oracle, Intel, czy LG.
Czytaj więcej »
Jak banery zmieniały się na przestrzeni lat? Dwadzieścia jeden lat. Tyle ma już internetowy baner reklamowy. Dziś mało kto pamięta, że jego historia rozpoczęła się od statycznego, czarnego jak smoła prostokąta z krótkim hasłem zapisanym tęczowymi fontami. Co działo się z banerem przez dwie dekady?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: wyjątkowy element graficzny na różne okazje? Kartki firmowe mogą pomóc w realizacji celów biznesowych poprzez zwrócenie uwagi, podtrzymanie więzi z klientem. W jakich okolicznościach, na jakie okazje można ich używać?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie billboardów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy billboard i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »