Projektowanie billboardów online

Projektowanie billboardów

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów billboardów, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących billboardy

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 7 do 50+
projektów billboardów w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Projektowanie billboardów

Projektowanie billboardów dla firmy

Tworzenie billboardów nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania billboardów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt billboardu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować billboard dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów billboardów.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie billboardów?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt billboardu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów billboardów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt billboardu.

Czytaj dalej

Projektowanie bilboardów - jak się odbywa?

Czyli tworzenie bilboardów dla Ciebie
 

Bilboardy są znanym wszystkim rodzajem reklamy, który zobaczyć możemy głównie w miastach i przy drogach. Aby reklama była skuteczna, projektowanie bilboardów musi być wykonane fachowo i profesjonalnie. Wiemy, że tworzenie bilboardów wymaga doświadczenia i szerokiej wiedzy zarówno graficznej, drukarskiej jak i marketingowej.

Dlatego projekty bilboardów są przygotowywane przez naszych grafików, posiadających wieloletnie doświadczenie w grafice użytkowej. Oprócz grafików tworzeniem bilboardów zajmuje się także specjalista ds. marketingu oraz kreatywny copywriter. W ten sposób nasi pracownicy tworzą team odpowiedzialny za sukces Twojej firmy. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem. Dlatego do tworzenia bilboardów podchodzimy w sposób profesjonalny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oprócz prac takich jak projektowanie bilboardów oferujemy naszym klientom całościowe stworzenie identyfikacji wizualnej. Jest to bardzo istotne, ponieważ takie elementy jak logo oraz kolorystyka mają bezpośredni wpływ na powstające projekty bilboardów.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie billboardów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy billboard i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej