Projektowanie banerów internetowych online

Projektowanie banerów internetowych

Zleć grafikom swój projekt - otrzymasz więcej projektów banerów internetowych, w krótszym czasie i niższej cenie!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących banery internetowe

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów banerów internetowych w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Banery internetowe

Projektowanie banerów internetowych dla firmy

Tworzenie banerów internetowych nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania banerów internetowych, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt baneru internetowego.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować banerów internetowych dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów banerów internetowych.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie banerów internetowych?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt baneru internetowego. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów banerów internetowych.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt baneru internetowego.

Czytaj dalej

Projektowanie banerów internetowych - jak przebiega?

Czyli tworzenie banerów internetowych dla Ciebie
 

Projektowanie bannerów internetowych wbrew temu co się wydaje, nie zalicza się do łatwych czynności. Tworzenie bannerów rozpoczyna się przede wszystkim od określenia ich wielkości. Zazwyczaj projekty bannerów wykonuje się na szablonach o idealnie dobranej wielkości. To pozwala uniknąć problemów podczas ich wyświetlania na stronach internetowych.

Następnie należy wybrać technikę wykonania, których obecnie jest niezwykle dużo. Jak chodzi o projektowanie bannerów do wyboru jest niezwykle wiele możliwości, dzięki którym można wykonywać je w wybrany sposób, dopasowany na przykład do tematyki strony na której będzie wyświetlany. Najpopularniejsze jest obecnie tworzenie bannerów animowanych które znacznie skuteczniej przyciągają uwagę. Oczywiście istotne jest także wybranie najbardziej odpowiedniej kolorystyki.

Jeżeli banner ma być umieszczony w jednym, określonym miejscu dobrze jest, jeżeli będzie on dostosowany właśnie do kolorystyki strony aby się na niej wyróżniać. Jeżeli zaś ma być umieszczany na różnych stronach należy go zaprojektować tak, aby był uniwersalny.

Projekty bannerów to jednak nie tylko obrazy, ale także znajdująca się na nich treść. Obecnie w znacznej większości to właśnie ona odpowiada za skuteczność bannerów jako formy reklamowej. Większość ludzi bowiem omija te na których nie ma informacji słownej, za to z wielką chęcią klika w bannery które są ciekawie opisane. Dlatego też stworzenie odpowiedniego tekstu to istotny czynnik. Powinien on być zwięzły i krótki aby nie dochodziło do sytuacji w której staje się nieczytelny ze względu na zbyt dużą jego ilość. Jednocześnie zaś powinien przekazywać wszystkie najbardziej istotne informacje, które zachęcą do kliknięcia w banner.

Nie można zapominać o tym, że projektowanie bannerów to przede wszystkim spełnienie oczekiwań klienta. Dlatego też niemalże na każdym etapie przedsatwiamy klientom powstałą koncepcję, co znacznie ułatwia pracę.
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie banerów internetowych w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy banery internetowych i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej