Oklejanie samochodóww serwisie Designer

Oklejanie samochodów

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów reklam na samochodach!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących oklejanie samochodów

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów reklam na samochodach w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów dla firmy

Tworzenie reklamy na samochodach nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki takiej jak oklejanie samochodów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na oklejanie samochodów.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować oklejanie samochodów dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów reklam na samochodach.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie reklamy na samochodach?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealną reklamę na samochodach. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów na oklejanie samochodów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt reklamy na samochodach.

Czytaj dalej

Projekty oklejania samochodów

Projekty oklejania samochodów przeszły w ostatnich latach ogromną ewolucję. Od elementu związanego wyłącznie z reklamą firmy na pojazdach, aż po designerskie wzornictwo według własnego projektu. Dzisiaj projekt na oklejanie pojazdu może służyć Ci za reklamę na kółkach albo po prostu sposób na wyróżnienie auta spośród setek innych. Dlaczego oklejanie pojazdów firmowych to dobry sposób na marketing firmy? Jaki projekt oklejania będzie najlepszy? Co zrobić kiedy nie do końca masz pomysł co chcesz osiągnąć? Sprawdźmy!

Czasy, kiedy na samochodzie widniał wyłącznie pierwotny kolor nadwozia minęły. To samo tyczy się nieśmiałego oklejania samochodów, kiedy to czasem na szybach widniało logo firmy, ewentualnie niezgrabna grafika na boku. Dzisiaj sposobów i możliwości jest mnóstwo i każdy stara się z nich czerpać, żeby przyciągnąć klienta do siebie, nie ma w tym nic złego! W dobie rozwoju technik oklejania i rosnącej konkurencji rynkowej, stosowanie tego typu reklam na samochodach przestało być domeną wyłącznie dużych firm. Nawet właściciele jednoosobowych przedsiębiorstw decydują się na jedną z najbardziej widocznych reklam bezpośrednich!

Jakiego projektu możesz oczekiwać?

Przede wszystkim indywidualnego i zgodnego z Twoimi wytycznymi. Nie musisz martwić się, że to co otrzymasz będzie plagiatem. Czuwamy nad tym, aby projekty miały indywidualny sznyt i były możliwie najbardziej oryginalne. Za pośrednictwem naszych konkursów na oklejanie auta, jesteś w stanie zrealizować niemal każdą realizację, jaką tylko sobie wymarzysz. Dlaczego niemal? Pamiętaj, że tworzymy tylko te projekty, które są zgodne z obowiązującym u nas prawem. Nie korzystamy także z materiałów nielegalnych lub pochodzących z niewiadomych źródeł. U nas możesz być pewien oryginalności i pełnej legalności dzieła, które otrzymasz.

Graficy przy projektowaniu okleiny samochodowej w formie reklamy, biorą pod uwagę to, jak prezentować się będzie w ruchu, czy będzie wystarczająco czytelna oraz czy użytkownik zdąży wyciągnąć z niej niezbędne informacje. Kluczowa tutaj jest kolorystyka reklamy, układ, zastosowana czcionka, wielkość i umiejscowienie. Pomożemy Ci wzmocnić siłę przekazu i uwydatnić to, co masz do powiedzenia klientom. Nasze projekty, niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, to zawsze gwarancja profesjonalizmu i pełnej satysfakcji. Pewnie - możesz skorzystać z pomocy kogoś znajomego i tak dalej, ale powiedzmy sobie szczerze...Po co? Dajemy Ci pewność profesjonalnie wykonanej pracy. W zgodzie z trendami, wytycznymi i oczekiwaniami rynku.

Im więcej wytycznych i oczekiwań podasz podczas zakładania konkursu, tym bardziej zbliżony projekt otrzymasz. Na każdym etapie tworzenia, możesz dodawać komentarze do prac, otrzymasz odpowiedzi od grafików. Po prostu będziesz wiedział, czy myślicie w tym samym kierunku i chcecie osiągnąć ten sam efekt. Masz przed sobą najbardziej wygodną formę współpracy, jak to tylko możliwe.

Dlaczego oklejanie samochodów to dobry sposób na marketing?

Wielokrotnie, nie tylko na naszej stronie, ale również na stronach branżowych, możesz spotkać się ze stwierdzeniem, że klient kupuje oczami. Czy to prawda? Oczywiście! Ileż to już razy zdarzyła się sytuacja, że dokonałeś zakupu, bo wizualnie przyciągnął Twoją uwagę? To samo możesz zaobserwować w przypadku oklejania pojazdów. Łatwiej zapamiętać i zakodować sobie firmę, czy usługę, którą jesteśmy w stanie sobie zwizualizować. Działa to na podobnej zasadzie, co reklamy telewizyjne albo banerowe. Jeśli wielokrotnie masz z czymś styczność, mimowolnie zapada Ci w pamięci i w odpowiednich momentach wychodzi na pierwszy plan.

Przykład pierwszy z brzegu? Kilkanaście miesięcy temu, pewien hydraulik startujący z własną działalnością, postanowił założyć sobie u nas konkurs na oklejanie samochodu firmowego. Startował z jednym samochodem dostawczym, na dodatek niezbyt wysokiej klasy. Założył konkurs na naszej stronie i otrzymał kilkadziesiąt propozycji grafiki na samochód. Udało się - wybrał jedną z nich. Spełniła jego wytyczne i oczekiwania, więc zdecydował się na wybór, i po jakimś czasie przysłał nam gotowe efekty. Wyszło świetnie. Grafika ukryła mankamenty zewnętrzne samochodu, Logo, adres i numer telefonu były doskonale widoczne. I co? Zgłosił się do nas po kolejnych kilku miesiącach. Zleceń było na tyle dużo, że zatrudnił kolejnych ludzi i oklejał kolejny samochód. A skąd ma najwięcej klientów? Z trzech źródeł. Z polecenia, z reklamy na oklejonym samochodzie i z wizytówki Google Moja Firma. Ot, znak czasów.

To tylko jeden z wielu przykładów na skuteczność oklejania samochodów w biznesie. Zauważ, ile wielkich marek korzysta z tego rozwiązania. Jasne - pomysły są różne, schematy stosowania także. Koniec końców jednak - cel jest wyłącznie jeden. Ściągnięcie do siebie klienta zanim zrobi to konkurencja. Świat tak bardzo pędzi do przodu, że praktycznie każda branża kieruje swoją uwagę ku tego rodzaju reklamie i działaniom marketingowym. Wygląda to nadzwyczaj estetycznie - zwłaszcza, jeśli masz profesjonalnie wykonany projekt! Daje Ci duże możliwości personalizacji i zdecydowanie zwiększa zainteresowanie firmą. Niezależnie od tego, co sprzedajesz i kto jest Twoją grupą docelową. Odpowiednio oklejony samochód firmowy, ze smakiem i pomysłem, zawsze zwróci uwagę i zapadnie w pamięć. Stąd natomiast, już tylko krok do finalizacji zakupów. O to w tym wszystkim chodzi.

Dlaczego jeszcze warto postawić na car wrapping?

Z czysto praktycznego punktu widzenia! Jasne, reklama reklamą - to jest główny cel. Okleina na pojazdach zabezpiecza lakier i chroni przed ubytkami, zniszczeniem i blaknięciem. Fajnie, że poza funkcją czysto marketingową możesz także zadbać o samochody w swojej firmie. Co jeśli okleina Ci się znudzi? Dzisiejsze techniki oklejania są tak bezpieczne i zaawansowane, że usuniesz całą grafikę w mgnieniu oka, bez jakiegokolwiek uszczerbku na lakierze, czy stanie wizualnym samochodu.

Oklejone samochody możesz bez obaw myć, folie są trwałe i nie blakną pod wpływem czynników zewnętrznych. Możesz stosować na nich woski ochronne. Poza oczywistymi funkcjami i korzyściami marketingowymi, nie spowodują żadnych utrudnień dla Ciebie. Mało tego, po jakimś czasie w ogóle zapomnisz, że Twoje firmowe auto jest oklejone! No może poza tym, że klientów będzie znacznie więcej, niż wcześniej.

Dzisiejsze formy oklejania są całkowicie bezpieczne dla samochodów. Nie niszczą lakieru i nie wpływają negatywnie na jego stan. Nie musisz mieć idealnie nowego auta prosto z salonu, żeby postawić na car wrapping. Okleić można każdy samochód, więc nasze projekty będę idealne dla każdej firmy. Od świeżo startującego przedsiębiorstwa i całkowicie nowej floty samochodów, aż po auta, które mają już za sobą trochę kilometrów. Umiejętny car wrapping, w połączeniu z dobranym graficznie projektem, może zdziałać cuda na niemal każdym samochodzie.

Nie masz pomysłu? Wybierz konkurs na oklejanie samochodu!

Skorzystaj z naszych konkursów na oklejanie samochodów i skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego grafika. Samodzielnie wybierzesz budżet, a w zamian dostaniesz tyle pomysłów, ile będziesz potrzebował. Nie musisz płacić za wszystkie. Zapłacisz tylko za ten, który zdecydujesz się wybrać. Korzystając z usług grafików, masz pewność, że wszystko będzie dobrze wymierzone, wyskalowane i kolorystycznie nie sprawi niemiłych niespodzianek.  Profesjonalnie wykonane oklejanie auta, automatycznie wzmaga postrzeganie Twojej firmy, jako profesjonalnego partnera. Najlepiej więc, skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań.

Graficy, z którymi współpracujemy, mają za sobą tysiące różnych projektów. Opracują dla Ciebie pomysły oklein w przeróżnej stylistyce. Od tych zasugerowanych przez Ciebie, aż po w pełni autorskie pomysły. To Ty decydujesz, co chcesz otrzymać i jaki rodzaj grafik Cię interesuje. Bez niepotrzebnego stresu i zastanawiania się, co zadziała, a co niekoniecznie. Nasi graficy, to doświadczeni specjaliści - Tworzą projekty zgodnie z trendami i wiedzą jak komponować grafiki, aby maksymalnie zwracały uwagę. Wiedzą jak rozmieścić elementy na samochodzie, aby potencjalny klient zwrócił uwagę na ten element, który zwiększy prawdopodobieństwo podjęcia decyzji o kontakcie.

Nie wystarczy dzisiaj mieć reklamy na oklejonym aucie. Nie wystarczy tylko “rzucać się w oczy”. Liczy się odpowiednia kompozycja materiałów graficznych na samochodzie, a wybór naszej platformy daje Ci takie możliwości.

Ile kosztuje projekt oklejania auta?

Za pośrednictwem naszej strony już za 650 złotych, możesz otrzymać minimum 4 indywidualne projekty okleiny na Twoje samochody! Budżet wybierasz samodzielnie i w zależności od tego na jakiej wysokości go określisz, tyle projektów otrzymasz. Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku oklejania samochodów. Wybór odpowiedniego wariantu definiuje nie tylko ilość projektów, które w zamian otrzymasz, ale również stopień zaawansowania grafików angażujących się w Twoje zlecenie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie cztery gotowe pakiety do wyboru. Natomiast, jeśli w dalszym ciągu uznasz, że to za mało, możesz indywidualnie określić budżet i oczekiwania co do liczby projektów. To ty masz być zadowolony z rezultatów. My chcemy dać Ci możliwie najlepsze rozwiązanie Twojego problemu i projekt okleiny, która spełni Twoje oczekiwania w stu procentach. Po to tu jesteśmy!

Czy oklejanie mogę stosować wyłącznie na samochodach?

Absolutnie nie! Nasze projekty są stworzone w taki sposób, że bezproblemowo przeniesiesz je, na różnego rodzaju środki transportu i pojazdy. Wszystko możesz uzgodnić z grafikiem i wybrać taką formę dla okleiny, jaka najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku. Nasi specjaliści mają za sobą tysiące zróżnicowanych projektów. Szybko i skutecznie dadzą radę przygotować projekt do każdego typu pojazdu, jakim jesteś zainteresowany. Użytkownicy korzystający z naszej platformy chwalą sobie grafików, którzy z nami pracują. Za kreatywność, za doskonałe wyczucie i za tworzenie projektów, które sprawdzają się na wielu płaszczyznach. To niezwykle ważne w momencie, kiedy wiesz, że Twój biznes ma się rozrastać. Z nami będziesz na to gotowy!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Oklejanie samochodów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy oklejanie samochodów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej