Oklejanie samochodóww serwisie Designer | Aktualizacja: 14.08.2019

Oklejanie samochodów

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów reklam na samochodach!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących oklejanie samochodów

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 4 do 40+
projektów reklam na samochodach w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów dla firmy

Tworzenie reklamy na samochodach nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki takiej jak oklejanie samochodów, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na oklejanie samochodów.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować oklejanie samochodów dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów reklam na samochodach.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie reklamy na samochodach?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealną reklamę na samochodach. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów na oklejanie samochodów.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt reklamy na samochodach.

Czytaj dalej »

Oklejanie samochodów - projekt reklamy

Czyli oklejanie samochodów dla Ciebie
 
Na wielu ulicach znaleźć można samochody, na których widnieje logo firmy czy nawet treści reklamujące produkty lub usługi. Jest to niezwykle korzystna forma reklamy, ponieważ jest widoczna wszędzie tam, gdzie pojawia się samochód. Obecnie oklejanie samochodów treściami reklamowymi jest coraz bardziej powszechne, i wykorzystują je nie tylko duże firmy. Poza tym plusem na pewno jest także to, że oklejanie samochodów jest mało inwazyjną i jednocześnie dość przystępną cenowo formą reklamy.

Poza tym, oklejanie samochodów pozwala na szybsze identyfikowanie konkretnej firmy. O wiele łatwiej można dostrzec samochód firmowy z naklejonym logo niż ten który jest go pozbawiony. Różnorodne badania potwierdzają także, iż klienci firm, które mają odpowiednio oznakowane i oklejone samochody postrzegają je jako bardziej profesjonalne.

Oklejanie samochodów i ilość umieszczonych na nich danych zazwyczaj uzależniona jest od tego, jaka to firma i co chce przekazać klientom. Duże i znane marki oklejają wszystkie należące do firmy auta, często jednak jest to jedynie logo firmy i jej nazwa, bez umieszczania danych kontaktowych czy informacji o produktach lub usługach. Jest to po prostu przypominanie klientom o tym, iż firma istnieje co zwiększa często zainteresowanie jej produktami.

Gdy chodzi o mniejsze firmy, na przykład jednoosobowe działalności gospodarcze, oklejanie samochodów ma na celu dotarcie do jak największej ilości osób. Wtedy umieszczona się na autach takie dane jak zakres usług firmy, jej adres, numer telefonu czy adres mailowy. Oczywiście wszystkie te informacje muszą być odpowiednio zaprojektowane aby dobrze prezentowały się na samochodzie i dzięki temu były widoczne. Należy bowiem uwzględniać to, iż bardzo często są to wiadomości, które są przez zainteresowane osoby odczytywane w trakcie jazdy. Litery muszą być więc wyraźne i przede wszystkim mieć odpowiednią wielkość, aby nie było problemu z ich dostrzeżeniem.

Oklejanie samochodów - poradniki

Skąd się wzięły nazwy polskich marek i firm, część 2 Pochodzenie nazw światowych firm i marek jest zazwyczaj znane, chociaż może niekoniecznie każdy wie, że gdyby Jeff Bezos nie zatrzymał palca na haśle amazon w słowniku, być może firma nie byłaby dziś „amazonką”. Mniej jasne jest pochodzenie wielu nazw polskich firm i marek. Czy ktoś by pomyślał, że ...
Czytaj więcej »
Okładki płyt: co powinny wyrażać? Okładki płyt powstały wraz z winylowymi krążkami, które miały zabezpieczać. Początkowo były to szare, brzydkie kartony. Dzisiaj okładki wyglądają zupełnie inaczej. Jakie funkcje, poza ochronną, spełniają współczesne okładki?
Czytaj więcej »
Nadruki na odzież: jak to jest zrobione? Nadruki na odzież różnią się głównie ze względu na technikę i rodzaj podłoża. Sam proces aplikacji zazwyczaj przebiega bardzo szybko ale uzależniony jest od kilku czynników. Jakich?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Oklejanie samochodów w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy oklejanie samochodów i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »