Projektowanie Nazwa produktu online | Aktualizacja: 14.10.2019

Projektowanie Nazwa produktu

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów graficznych Nazwa produktu!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Nazwa produktu

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 50 do 200+
projektów Nazwa produktu w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Nazwa produktu

Projektowanie Nazwa produktu dla firmy

Tworzenie Nazwa produktu nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Nazwa produktu, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Nazwa produktu.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Nazwa produktu dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Nazwa produktu.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie Nazwa produktu?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Nazwa produktu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Nazwa produktu.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Nazwa produktu.

Czytaj dalej »
Szukasz pomysłu na nazwę? Może to być nazwa zespołu, slogan reklamowy, motto, imię maskotki lub brand hero, pomysł na tytuł książki lub płyty. Zdaj się na naszą kreatywną społeczność - zasypiemy Cię pomysłami.

Nazwa produktu - poradniki

Jak przygotować grafikę wielkoformatową? Przygotowanie grafiki wielkoformatowej może nastręczać pewnych problemów. W jakiej rozdzielczości należy przygotować projekt? W jakim formacie? Co ze spadami? To nie do końca dobrze postawione pytania. Trzeba zacząć od czegoś innego…
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: mały element wielkiej strategii? Kartki firmowe spełniają wyjątkową rolę. Umożliwiają podtrzymanie więzi z kontrahentami. Są miłym, docenianym akcentem, który przynosi wymierne korzyści. Jakie to korzyści?
Czytaj więcej »
Logo hotelu. 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę Czy Twój hotel ma swój znak rozpoznawczy w postaci logo? Jeśli tak, to czy jest odpowiednie? Jeśli nie, to na co zwrócić uwagę, aby odniosło sukces? Oto 5 porad, jak podejść do tematu logo hotelu!
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Nazwa produktu w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Nazwa produktu i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »