Projektowanie Nazwa produktu online

Projektowanie Nazwa produktu

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów graficznych Nazwa produktu!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Nazwa produktu

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 50 do 200+
projektów Nazwa produktu w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Nazwa produktu

Projektowanie Nazwa produktu dla firmy

Tworzenie Nazwa produktu nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania Nazwa produktu, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

  1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na projekt Nazwa produktu.
  2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Nazwa produktu dla Ciebie.
  3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Nazwa produktu.

Zobacz projekty

Jak działa społecznościowe projektowanie Nazwa produktu?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny projekt Nazwa produktu. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów Nazwa produktu.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Nazwa produktu.

Czytaj dalej

Co to jest nazwa produktu?

Nazwa produktu to sygnał jaki wysyłasz do swojego odbiorcy - klienta. Komunikat opisujący produkt, określający jego pozycję na rynku, przeznaczenie, grupę docelową. W zasadzie wszystko, co pozwala na pierwszy rzut oka, dobrze określić i opisać produkt. To Twój haczyk na klienta i pierwsza rzecz, z która zetknie się podczas kontaktu z produktem.

Jak tworzyć nazwy produktów?

Nazwa produktu powinna być unikalna, wyróżniać produkt na rynku i budzić pozytywne skojarzenia. Najlepsze nazwy dla produktów są niezwykle proste, łatwe do zapamiętania, celne i bez trudu pomagają produktom znaleźć swoje miejsce na rynku. Nie sztuką jest znaleźć wymyślną nazwę, ale taką, która zachęci odbiorców do zakupu i sprawi, że to właśnie Twój produkt będzie tym najbardziej pożądanym!

Po co mi dobry projekt nazwy produktu?

Skoro to pierwszy element kontaktu klienta z produktem, należy zadbać, żeby już samą nazwą go przy sobie zatrzymać. Dobre nazewnictwo sprawi, że Twoje produkty będą budzić dobre skojarzenia, wpływać na świadomość odbiorców i zachęcać do właściwych wyborów. Dobry projekt nazw dla produktów, to Twoja przewaga nad konkurencją i innymi produktami w Twoim segmencie!

Potrzebuję nazwy dla produktu - co robić?

To banalnie proste! Zakładasz konkurs, określasz wytyczne, budżet i liczbę prac, jaką chcesz otrzymać, a nasi specjaliści od namingu i tworzenia nazw, wysyłają Ci swoje propozycje. Możesz na bieżąco komentować postępy, dawać uwagi i toczyć dyskusje z Twórcami nazw. Płacisz tylko za wybraną nazwę i projekt, który Twoim zdaniem jest najlepszy. Bez ukrytych kosztów i elementów dodatkowych! Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami w założonym konkursie!

Dlaczego wybrać naming produktów w Designer.pl?

Znamy się na tym co robimy. Nasi specjaliści mają lata doświadczeń w tworzeniu nazw produktów, a sami wykreowaliśmy ich tysiące! Mamy na koncie nazwy dla produktów z wielu branż, segmentów i przeznaczeń. Nie ma dla nas produktu, którego nie da się dobrze nazwać. Już dziś załóż konkurs i zyskaj nazwę idealną!

Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Tworzenie Nazwa produktu w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Nazwa produktu i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej