Projektowanie Facebook Fan Page online | Aktualizacja: 13.10.2019

Facebook Fan Page

Zleć grafikom swój projekt - w ciągu 7 dni otrzymasz nawet kilkaset gotowych projektów Facebook Fan Page!

Tysiące grafików

Tysiące grafików tworzących Facebook Fan Page

Nawet do 300 projektów w konkursie

Od 5 do 40+
projektów Facebook Fan Page w konkursie

100% gwarancji praw autorskich

100% gwarancji praw autorskich

Cennik - Facebook Fan Page

Facebook Fan Page dla firmy

Tworzenie Facebook Fan Page nigdy nie było tak proste!

Konkursy dla grafików to nowa usługa projektowania grafiki takiej jak Facebook Fan Page, dzięki której otrzymasz więcej (różnorodnych) projektów, w krótszym czasie, w niższej cenie.

 1. Ustalasz budżet i zakładasz konkurs graficzny na Facebook Fan Page.
 2. Graficy z całej Polski zaczynają projektować Facebook Fan Page dla Ciebie.
 3. Już po 7 dniach możesz wybrać zwycięską pracę spośród kilkudziesięciu projektów Facebook Fan Page.

Zobacz projekty »
DARR
PZPN
Grunwald Studio
Korporacja kurierska
Urocza Development
Odszkodowania HelpFind

Opinie naszych klientów

 • "Pełen profesjonalizm. Zgodnie z tym, czym Designer reklamuje się na swojej stronie WWW, są z klientem od momentu rozpoczęcia współpracy w stałym kontakcie.

  Graficy nie tylko cierpliwie nanoszą uwagi i poprawki klienta, ale również wychodzą z inicjatywą i ciekawymi pomysłami. Jestem zadowolona z efektu końcowego i polecam współpracę z Designer!"
  Adriana Wojniusz 
  Menedżer Projektu Ubezpieczeń Turystycznych
  luty 2015
 • "Współpraca z Designer okazała się strzałem w dziesiątkę! J Możliwość wyboru logotypu spośród ponad 60 prac dała nam możliwość wyboru najbardziej zbliżonego naszym oczekiwaniom.

  Designer.pl wyróżnia profesjonalna obsługa Klienta, stały kontakt oraz wysoka jakość świadczonych usługi. Osoba reprezentująca firmę Designer z którą miałam okazję współpracować, zawsze chętnie służyła radą i pomocą obsługując naszą firmę w miły i profesjonalny sposób.

  W związku z niniejszym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Designer jako nowoczesnego, prężnie i sprawnie działającego oraz solidnego partnera zapewniającego wzorową współpracę."
  Agnieszka Pluta 
  Marketing Manager w ITSAPS - partner ericsson LG.
  kwiecień 2015
 • "Każdy klient doceni sposób, w jaki serwis podchodzi do jego wymagań. Firma uczciwie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę.

  Jakość współpracy z firmą podnosi wysoki poziom komunikacji. Nie da się nie zauważyć, jak duży nacisk położony jest na to, aby kontakt przebiegał szybko i sprawnie. Firma wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie realizowane projekty."
  Łukasz Długosz
  Villain Republic S.C
  grudzień 2014

Jak działa społecznościowe projektowanie Facebook Fan Page?

Projektowanie Społecznościowe - to w tym tkwi największa siła konkursów graficznych. Setki grafików z całej Polski walczy, aby przygotować dla Ciebie idealny Facebook Fan Page. Wszyscy pracują równolegle, dlatego już w 7 dni dostaniesz dziesiątki projektów na Facebook Fan Page.

Pamiętaj: płacisz tylko za wybrany przez Ciebie projekt Facebook Fan Page.

Czytaj dalej »

Facebook Fan Page - poradniki

Jak banery zmieniały się na przestrzeni lat? Dwadzieścia jeden lat. Tyle ma już internetowy baner reklamowy. Dziś mało kto pamięta, że jego historia rozpoczęła się od statycznego, czarnego jak smoła prostokąta z krótkim hasłem zapisanym tęczowymi fontami. Co działo się z banerem przez dwie dekady?
Czytaj więcej »
Jak zaprojektować skuteczny szablon? Każdy chciałbym mieć skuteczny szablon, który będzie przyciągał klientów i generował sprzedaż. Idealne rozwiązanie nie istnieje, ale można postarać się uniknąć wielu błędów. Jak to zrobić?
Czytaj więcej »
Kartki firmowe: dlaczego powinny być wysokiej jakości? Odpowiedź jest w gruncie rzeczy dość prosta, chodzi o pozytywny odbiór kartki przez adresata. Przesyłka ma wzbudzić w nim same dobre odczucia, ale to problematyczna kwestia. W tej delikatnej materii łatwo popełnić duży błąd. Co to oznacza?
Czytaj więcej »
Graficzna wizytówka firmy Crowd Design wraz z danymi firmy

Facebook Fan Page w Designer

Miło, że chcesz nas poznać :). Nazywamy się Crowd Design i jesteśmy z Wrocławia. Pewnego czerwcowego wieczoru, dryfując jak zwykle niespiesznie między obłokami, uświadomiliśmy sobie, że nikt jeszcze nie zmalował kompleksowego portalu o grafice. Nie mogliśmy tego tak zostawić, więc postanowiliśmy zejść na ziemię i tak oto powstał Designer. Naszym sekretem jest projektowanie społecznościowe - to w oparciu o ten mechanizm tworzymy Facebook Fan Page i dowolną inną grafikę. Kliknij poniżej, jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

Czytaj dalej »